Skocz do zawartości

Z Kraju i ze Świata....


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Raczej - naród zapomniał już, dlaczego 10 lat temu milion ludzi spieprzyło z kraju, a po dwóch latach rządów były przedwczesne wybory.

 

To teraz napisz ile ludzi wyjechało za granicę podczas rządów peło.

Skoro tak fajnie było przez te 10 lat, to czemu wszyscy nie wrócili?

Z drugiej strony jeśli by mieli wrócić i głosować na tych, którzy ich tam wywalili, to niech lepiej nie wracają. :biglol: 

 

 

 

 

a Komorowski udawał, że nie ma z nimi nic wspólnego.

 

Bo to prezydent wszystkich Polaków przeca!!! :biglol:  :biglol:  :biglol: 

 

 

 

 

Ciemny lud łapał wszystko przez ostatnie 8 lat ale w końcu jak widać zmądrzał. Szkoda tylko że nie wszyscy.

 

Na Jesień dostaną kolejne bęcki, spokonie. :) 


 

 

Widzieliście jak PISowski lud krzyczał JAROSŁAW JAROSŁAW !!!!!!!!! na konwencji PISu?  a szpaler ludu chciał chociażby dotknąć geniusza Czy to już kult jednostki?   Żenada.

 

Co Ci do tego? Byłeś tam, popierasz go?

Raczej pomyśl o Waszym przywódcy(którego aktualnie nie ma), bo do Jesieni blisko i konkretny wdupc się szykuję! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście jak PISowski lud krzyczał JAROSŁAW JAROSŁAW !!!!!!!!! na konwencji PISu?  a szpaler ludu chciał chociażby dotknąć geniusza :huh:

Czy to już kult jednostki? :huh:  :facepalm:

Żenada.

Pół godziny później tłum przed wejściem się przerzedza. Zapada decyzja: szefowa partii może już wejść na salę. Przed drzwiami na arenę, oprócz funkcjonariuszy BOR, czuwa również koordynator transmisji. – A tych ludzi nie da się odsunąć – pyta jeden z BOR-owców, pokazując na młodych działaczy wyposażonych w chorągiewki. – Nie można, to jest szpaler, przez który będzie przechodzić pani premier – brzmi odpowiedź. Wejście na salę ma być przecież początkiem transmisji na żywo we wszystkich informacyjnych telewizjach.

 

Przeprosiny Kopacz

 

Ewa Kopacz rusza do środka. Działacze wiedzą, że to moment na oklaski i gromkie okrzyki: „Ewa, Ewa, Ewa…”. Wszystko zgodnie ze scenariuszem. Przemawia Rafał Trzaskowski, jako młoda twarz i nowi ministrowie zdrowia, sportu oraz skarbu. To na nich partia chce opierać kampanijną strategię. – Ktoś to w ogóle transmituje? – pyta jeden z posłów monitorujący Twittera. Okazuje się, że żadna z telewizji nie pokazuje konwencji PO, bo na konkurencyjnej konwencji PiS właśnie przemawia świeżo namaszczona kandydatka na premiera, Beata Szydło. Sytuacja robi się coraz bardziej nerwowa, bo za chwilę na scenę ma wejść Ewa Kopacz. – Wystąpienie Ewy to chyba jednak na żywo pokażą? – zastanawia się jeden z parlamentarzystów, w momencie kiedy szefowa rządu wchodzi na mównicę. Pokazują. Premier zaczyna od posypywania głowy popiołem. Przeprasza. – Ileż można przepraszać za Sikorskiego i za te Pome….Pome… ? – denerwuje się jeden z lokalnych działaczy. – Pomerole (bardzo drogie wino, które spożywał Sikorski z Jackiem Rostowskim w restauracji Sowa i Przyjaciele). Jeszcze długo będziemy musieli za to przepraszać. I nie wiem czy to będzie skuteczne – odpowiada sąsiad.

 

Dyskusję zostaje przerwana, bo trzeba oklaskiwać przemówienia. Tym bardziej, że szefowa rządu przechodzi do obietnic. Większość działaczy z uznaniem kiwa głowami. – A my tego nie mieliśmy zrobić 8 lat temu? – psuje atmosferę jeden z samorządowców.

 

Impreza powoli dobiega końca. Na zakończenie Kopacz wzywa do debaty Jarosława Kaczyńskiego. To moment największego ożywienia na sali.

 

– Chyba było dobrze – rzuca do partyjnych kolegów Bogdan Borusewicz po zakończeniu konwencji. – Tylko coś ci krzykacze byli za cicho. Ja krzyczałem – chwali się marszałek Senatu. Koledzy zgodnie uznają, że było dobrze. Premier i ministrowie szybko opuszczają halę. Tłum rozchodzi się równie ekspresowo. Lokalni działacze wsiadają do autokarów. –  Robota wykonana – rzuca jeden z nich.

 

kulisy24.

 

Oj Stachu zobacz na konwencji PO też krzyczeli Ewa, Ewa. I był nawet podstawiony szpaler machający chorągiewkami. U Was to nawet krzykacze są chyba wynajmowani :lol: Czy to nie jest żenujące ? :D:biglol: :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widzieliście jak PISowski lud krzyczał JAROSŁAW JAROSŁAW !!!!!!!!! na konwencji PISu?  a szpaler ludu chciał chociażby dotknąć geniusza Czy to już kult jednostki?   Żenada.

 

Co Ci do tego? 

 

 

Nic.Widzę i oceniam.Nie wolno oceniać Jarosława? :huh:

 

 

Oj Stachu zobacz na konwencji PO też krzyczeli Ewa, Ewa. I był nawet podstawiony szpaler machający chorągiewkami. U Was to nawet krzykacze są chyba wynajmowani :lol: Czy to nie jest żenujące ? :D:biglol: :biglol:

 

 

Poważnie?A to jeszcze nie widziałem, :P  jeśli to prawda to też mi się nie podoba,tym bardziej,że to faktycznie na siłę.Moim zdaniem kampania PO powinna wyglądać trochę inaczej.

 

"U nas krzykacze"? Ja nie należę do żadnej partii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nic.Widzę i oceniam.Nie wolno oceniać Jarosława?

 

No dobra, Tobie wolno.

 

 

 

Poważnie?A to jeszcze nie widziałem,  jeśli to prawda to też mi się nie podoba,tym bardziej,że to faktycznie na siłę.Moim zdaniem kampania PO powinna wyglądać trochę inaczej.

 

No to powtórz przy tej okazji "kult jednostki" i po sprawie.

 

 

 

 

"U nas krzykacze"? Ja nie należę do żadnej partii

 

My też nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jednym słowem twojego Dudę popiera słabo wykształcona gówniażeria z zapitych wsi na wschodzie, która w życiu pracy nie miała, a co dopiero mówiąc o prowadzeniu własnego biznesu czy płąceniu grosza podatków.

Po raz kolejny pokazujesz, że jesteś zwykłym chamem nie potrafiącym nic kulturalnie napisać. Obrażasz wiele milionów swoich rodaków, samemu będąc za granicą. Żałosne to jest po prostu i tyle. Ciekawe dlaczego uciekłeś z kraju skoro jesteś taki wykształcony, inteligentny i zapewne gdybyś nie uciekł to byś prowadził wielką firmę i żył w luksusie.

 

 

Obrażam paru zaściankowych i małostkowych ludzi, którzy między klepaniem pacierza i zaglądaniem w cudze odbyty niewiele ma zajęć. Jakoś przeżyję. ;)

 

 

Chamski? Może. A może przez tych 30-kilka lat życia znudziło mi się klepanie po główkach każdego, dla którego uganiający się za przekąskami szamanów prezydent jest najlepszą rzeczą, jaka mogła spotkać kraj w środku cywilizowanej europy w 2015 roku. Powiedzmy, że stałem się nieco bardziej bezpośredni. 

 

Gratulacje, dzięki między innymi twojej postawie dwie pracujące osoby z wyższym wykształceniem i ich dziecko raczej już grosza podatków w Polsce nie zapłacą. Ale nie łam się - płacący tam równie wiele podatków księża, którzy do tego będą z twoich pieniędzy utrzymywali tłuste dupska na emeryturze, popierają nowego prezydenta, więc na pewno z nową kadencją gospodarka wystrzeli jak z procy.

 

 

Płać, módl się i szamaj wafelki, Jarosław zbawi Polskę. :)

Edytowane przez radnor
  • Do kitu 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Obrażam paru zaściankowych i małostkowych ludzi, którzy między klepaniem pacierza i zaglądaniem w cudze odbyty niewiele ma zajęć. Jakoś przeżyję. ;)

Ponad 8,5 mln osób głosowała na Dudę więc chyba masz problemy z liczeniem. Rozumiem, że uważasz tych ludzi za małostkowych i zaściankowych?

 

Chamski? Może. A może przez tych 30-kilka lat życia znudziło mi się klepanie po główkach każdego, dla którego uganiający się za przekąskami szamanów prezydent jest najlepszą rzeczą, jaka mogła spotkać kraj w środku cywilizowanej europy w 2015 roku. Powiedzmy, że stałem się nieco bardziej bezpośredni.

Masz jakąś paranoję na punkcie katolicyzmu. Nikt nie pisze tu o tym a Ty jak jakiś nawiedzony dalej obrażasz innych którzy mają inne zdanie niż Twoje. Nie będę donosił do moderatorki ale po raz kolejny łamiesz pkt regulaminu TF.

 

 

Gratulacje, dzięki między innymi twojej postawie dwie pracujące osoby z wyższym wykształceniem i ich dziecko raczej już grosza podatków w Polsce nie zapłacą. Ale nie łam się - płacący tam równie wiele podatków księża, którzy do tego będą z twoich pieniędzy utrzymywali tłuste dupska na emeryturze, popierają nowego prezydenta, więc na pewno z nową kadencją gospodarka wystrzeli jak z procy.

Uff całe szczęście. Nie bój się ja i moja żona, dwie osoby z wyższym wykształceniem i dwójką dzieci nadal będzie płaciła tu podatki. Naprawdę nasz kraj nie potrzebuje takich jak Ty, którzy nie potrafią się wysłowić bez obrażania innych. Jest takie powiedzenie. " Człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy"  Skoro, za przeproszeniem w dupie masz Polskę to co Cię obchodzi kto tu rządzi i co tu się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Gratulacje, dzięki między innymi twojej postawie dwie pracujące osoby z wyższym wykształceniem i ich dziecko raczej już grosza podatków w Polsce nie zapłacą. Ale nie łam się - płacący tam równie wiele podatków księża, którzy do tego będą z twoich pieniędzy utrzymywali tłuste dupska na emeryturze, popierają nowego prezydenta, więc na pewno z nową kadencją gospodarka wystrzeli jak z procy.

 

Tobie należy tylko życzyć, żeby Twoi wnukowie żyli już w kraju przestrzegającym Szariat. Tylko nie uciekaj przypadkiem do Polski ze strachu! :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:  


 

 

Nie będę donosił do moderatorki ale po raz kolejny łamiesz pkt regulaminu TF.

 

Spokojnie, Dr.Aga czuwa i pewnie za niedługo tu pozamiata daj Boże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus,przeczytaj czym jest szariat:

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Szariat

 

 

a następnie wymień w punktach czym on różni się od Twojego religijnego światopoglądu co do zasad funkcjonowania związku państwa z religią?

Jak dla mnie jest to ten sam kierunek myślenia.

Ale tu nie ma znaczenia związek państwo - religia, tu bardziej chodzi o szariat a społeczeństwo i jak to sie ma do cywilizacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Markus,przeczytaj czym jest szariat:

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Szariat

 

 

a następnie wymień w punktach czym on różni się od Twojego religijnego światopoglądu co do zasad funkcjonowania związku państwa z religią?

Jak dla mnie jest to ten sam kierunek myślenia.

Ale tu nie ma znaczenia związek państwo - religia, tu bardziej chodzi o szariat a społeczeństwo i jak to sie ma do cywilizacji ;)

 

 

Czyli definicji nie przeczytałeś. :)

 

No to wkleję ;)

 

Szariat (arab. شريعة – szari'a(t) – droga prowadząca do wodopoju) – prawo kierujące życiem wyznawców zarówno sunnickiej, jak i szyickiej odmiany islamu. Islam nie uznaje rozdziału życia świeckiego od religijnego i dlatego reguluje zarówno zwyczaje religijne, organizację władzy religijnej oraz codzienne życie muzułmanina. Prawo to jest sprzeczne z prawem wolności religijnej[1] [2].

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nic znowu nie rozumiesz, to wytłumaczę.

 

Religia jest częścią cywilizacji Europy, nawet nauki Watykanu nie są sprzeczne Powszechną Deklaracją Praw Człowieka, Międzynarodowym Paktem Praw Gospodarczych Społecznych i Kulturalnych, Międzynarodowym Paktem Praw Obywatelskich i Politycznych, Deklaracją Wiedeńską itd itd...

 

... i jak to sie ma teraz do prawa szariatu które stanowi że:

- możesz zamordować żonę, siostrę, sąsiadkę bo jest podejrzenie o jej niewierności.

- małżeństwa z przymusu i zgoda na małżeństwa i obcowanie fizyczne z kilkumiesięcznymi !!! dziewczynkami.

- całkowita dyskryminacja płci żeńskiej.

- amputacje, chłosta, ukrzyżowanie, kamieniowanie, ścięcie, jako kary za różne rodzaje przestępstw (według zachodnich standartów wiele z nich nie byłoby nawet przestępstwami)

- wymóg nieustannego dżihadu i przyzwolenie na łamanie prawa, traktatów, jeśli to pomaga w prowadzeniu dżihadu.

 

A teraz prawo szariatu pojawia sie w Europie, w UK powoli zaczyna byc wprowadzane... Do tego pił Markus. ;)

 

http://www.euroislam.pl/index.php/2014/03/wielka-brytania-szariat-staje-sie-oficjalnym-prawem/

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

coś jak kult kukły Kopacz :biglol:

Tylko taki kult nie istnieje, a kult Jarosława cały czas mocno się trzyma ;) Byc może po wyborach będą chodzić "bojówki w beretach" i sprawdzać czy w każdym domu jest ołtarzyk i radyjko ustawione na wiadomą stacje.

P.S. Urzędującemu Premierowi należy się szacunek, więc ogranicz swoje buractwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@Markus, dr pisze się bez kropki.

 

Przepraszam. Ja tylko z podstawowym wykształceniem.

 

 

 

A Boga może w to nie mieszaj. 

 

W tym i tylko w tym przypadku pozwoliłem sobie na to. 


 

 

Tylko taki kult nie istnieje, a kult Jarosława cały czas mocno się trzyma

 

Po raz kolejny bredzisz.

 

 

 

Byc może po wyborach będą chodzić "bojówki w beretach" i sprawdzać czy w każdym domu jest ołtarzyk i radyjko ustawione na wiadomą stacje.

 

Znowu Twoje chore przypuszczenie... Eech...

P.S. Wiadoma telewizja na 1 kanale w moim domu.

Wiadome radio na pierwszym kanale w moim Subaraku.

 

 

 

P.S. Urzędującemu Premierowi należy się szacunek, więc ogranicz swoje buractwo

 

Szacunek za co? A kim on kuźwa jest?

Szacunek za 8 lat wiecznych afer, przewałów i dziadostwa, który pogłębia kraj? Weź już skończ... 


 

 

Czyli nic znowu nie rozumiesz, to wytłumaczę.
:D  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacunek za co? A kim on kuźwa jest?

Szacunek dla urzędu. Nie ważne kto jest Premierem, ale jest. Tak samo jak należy się szacunek Kaczyńskiemu, chociaż był nieudacznikiem i najgorszym Prezydentem w historii, ale był Prezydentem koniec kropka.

P.S. Kopacz jest kobietą

Edytowane przez bukmacerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

P.S. Kopacz jest kobietą

 

Sprawdzałeś, czy znowu przypuszczasz? :biglol:  


 

 

Szacunek dla urzędu. Nie ważne kto jest Premierem, ale jest.

 

Przeczytaj co napisałem.

 

 

 

 

Tak samo jak należy się szacunek Kaczyńskiemu, chociaż był nieudacznikiem i najgorszym Prezydentem w historii, ale był Prezydentem koniec kropka.

 

Za to śpiący Bronek to był TAAAAKI mąż stanu! :biglol:  

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...