Skocz do zawartości

Z Kraju i ze Świata....


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

Przecież sama Szydło apelowała rano, żeby nie podejmował pochopnych decyzji

To PIS uważa, że zmiana wieku emerytalnego to pochopna decyzja ?

Cytuje tylko to co powiedziała w RMF. Ze liczy, że prezydent do końca kadencji nie będzie podejmował decyzji w ważnych kwestiach.

 

Poza tym nie chciał wchodzić w kompetencje nowego prezydenta. Niech się wykaże w tej kwestii, jak obiecywał.

Znaczy się Bronek ma się wykazać?

 

Faktycznie chyba nie zrozumiałem. :unsure:

Faktycznie nie zrozumiałeś. Niech się wykaże nowy prezydent. Bo przecież wam obiecał wcześniejsze emerytury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ze liczy, że prezydent do końca kadencji nie będzie podejmował decyzji w ważnych kwestiach.

 

Aha, ale jakie jajka mają być na śniadania, to może zadecydować ? Czy może do sierpnia ma zamknąć kramik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do mieszkańców wsi,ale tych rdzennych, to uwierzę w zmianę mentalności jak znikną wszystkie budy z łańcuchami.

 

Psy do urn, ludzie na łańcuchy! :biglol:  :biglol:  :biglol:  


P.S. chciałbym mieć takie problemy jak Ty Stasiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy. To nie kwestia pochodzenia tylko kultury.

Czyli rodowodu?

Leon co by nie zrobił i tak będzie źle.

"Z największą przykrością i zażenowaniem patrzyłem na brak empatii na pewnym etapie wyborów, na lekką butę i arogancję pewnej grupy politycznej. Nie mówię tu o całej Platformie. On się przejawiał w także w lekkim się oderwaniu od rzeczywistości"  Bogdan Zdrojewski :)

 

No teraz Duda zrobi co niemiara.

 

 

Bronka przebić nie będzie trudno :biglol:  no chyba, że UŻ na 5 lat :P

 

Wystarczy, że będzie robił to samo, ale bez błędów ortograficznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przecież sama Szydło apelowała rano, żeby nie podejmował pochopnych decyzji

To PIS uważa, że zmiana wieku emerytalnego to pochopna decyzja ?

Cytuje tylko to co powiedziała w RMF. Ze liczy, że prezydent do końca kadencji nie będzie podejmował decyzji w ważnych kwestiach.

 

Poza tym nie chciał wchodzić w kompetencje nowego prezydenta. Niech się wykaże w tej kwestii, jak obiecywał.

Znaczy się Bronek ma się wykazać?

 

Faktycznie chyba nie zrozumiałem. :unsure:

Faktycznie nie zrozumiałeś. Niech się wykaże nowy prezydent. Bo przecież wam obiecał wcześniejsze emerytury.

 

A ty o kim piszesz ? Tu są jakieś "towarzysze" "Wam, Nam" Partii. Kończ waść wstydu oszczędź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pisać każdemu z osobna? Jest tu grupa osób, która wybrała Dudę na prezydenta. Ja w te obietnice nie uwierzyłem. I nie wiem co mam kończyć. Rozumiem, że wraz z nowym i jedynym słusznym prezydentem zakazana jest polemika. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do mieszkańców wsi,ale tych rdzennych, to uwierzę w zmianę mentalności jak znikną wszystkie budy z łańcuchami.

 

 

Psy do urn, ludzie na łańcuchy! :biglol:  :biglol:  :biglol:  

P.S. chciałbym mieć takie problemy jak Ty Stasiu.

No pewnie,Ty takich problemów nie widzisz.Dla Ciebie przecież mogłaby nie istnieć transplantologia co zdążyłeś wyartykułować,przecież jesteś przeciw przeszczepom,choć już nie odniosłeś się co by było gdyby rzecz dotknęła nie daj Boże Twojego dziecka.Grunt to pełna micha.

Szacunek dla tak inteligentnych zwierząt jakimi są psy jest również jedną z miar cywilizacji,wiedzieli o tym już starożytni.

Pokaż mi w Niemczech choćby jednego psa żyjącego w budzie na łańcuchu. Nie uda ci się, bo to zakazane i świadczy o kulturze i rozwoju umysłowym tamtego społeczeństwa.Niestety na naszej wsi pies na łańcuchu to norma a chłop to stan umysłu.

Długa i wyboista jest droga do cywilizacji a czasem bolesna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego powszechnego stanu zagrożenia i poczucia upadku demokracji. 

Przecież miesiąc temu prezydent w tym kraju był stworzony do tego, żeby nic nie mógł. Miał wyglądać i pachnieć. Ten ma zdecydowanie lepiej skrojony garnitur :)


 

Miastowi srają psami po chodnikach.

 

Miastowi czy słoiki ?

 

Nie ma statystyk  :lol:


 

 

Co do mieszkańców wsi,ale tych rdzennych, to uwierzę w zmianę mentalności jak znikną wszystkie budy z łańcuchami.

 
Psy do urn, ludzie na łańcuchy! :biglol:  :biglol:  :biglol:  
P.S. chciałbym mieć takie problemy jak Ty Stasiu.
No pewnie,Ty takich problemów nie widzisz.Dla Ciebie przecież mogłaby nie istnieć transplantologia co zdążyłeś wyartykułować,przecież jesteś przeciw przeszczepom,choć już nie odniosłeś się co by było gdyby rzecz dotknęła nie daj Boże Twojego dziecka.Grunt to pełna micha.
Szacunek dla tak inteligentnych zwierząt jakimi są psy jest również jedną z miar cywilizacji,wiedzieli o tym już starożytni.
Pokaż mi w Niemczech choćby jednego psa żyjącego w budzie na łańcuchu. Nie uda ci się, bo to zakazane i świadczy o kulturze i rozwoju umysłowym tamtego społeczeństwa.Niestety na naszej wsi pies na łańcuchu to norma a chłop to stan umysłu.
Długa i wyboista jest droga do cywilizacji a czasem bolesna.

 

Rzymianie odkryli, że są świetną maszyną do zabijania ludzi.

Edytowane przez Riplej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pisać każdemu z osobna? Jest tu grupa osób, która wybrała Dudę na prezydenta. Ja w te obietnice nie uwierzyłem. I nie wiem co mam kończyć. Rozumiem, że wraz z nowym i jedynym słusznym prezydentem zakazana jest polemika. :facepalm:

Już sobie coś dopowiedziałeś ? Teraz co będziesz prowadził krucjatę , czy łapał złodzieja ? Widzę że masz poważne problemy z czytaniem ze zrozumieniem, więc wyjaśnię Ci to kolejny ale zarazem ostatni raz. 90% wyborców Dudy (takie mam wrażenie pytając znajomych) głosowało na niego nie z uwagi na obietnice ale z uwagi że Bul im dał wystarczająco argumentów aby na niego nie głosować. Czy to wystarczy, czy mam pogrubić czcionkę ? 

Ja Cię serdecznie pozdrawiam, polemizuj ile chcesz i z kim chcesz. 

  • Lajk 4
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzień i już jest śmiesznie

 

http://m.warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,106541,17978729.html?piano_t=1

 

Krucjata Różańcowa za Ojczyznę zapowiada duchową pomoc Państwowej Komisji Wyborczej. Podczas liczenia głosów pod gmachem PKW będą odmawiane modlitwy. Podczas wyborów Krucjata we współpracy z PiS pilnowała urn wyborczych.

 

Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rozumiem, że wraz z nowym i jedynym słusznym prezydentem zakazana jest polemika.
 

 

powiedzmy, ze jedynie niewskazana  ;)

 

w myśl zasady "Panie Xksiński kto jest pana idolem i dlaczego Prezydent elekt"

 

Odnoszę wrażenie, że to nie ma żadnego znaczenia. "Umarł" Prezydent, niech żyje Prezydent. I już. Zwykły szacunek dla urzędu. Jeżeli po 5 latach wynurzy się z wąsami dla efektu nowości - dostanie po łapach. :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wyjaśnię Ci to kolejny ale zarazem ostatni raz. 90% wyborców Dudy (takie mam wrażenie pytając znajomych) głosowało na niego nie z uwagi na obietnice ale z uwagi że Bul im dał wystarczająco argumentów aby na niego nie głosować. Czy to wystarczy, czy mam pogrubić czcionkę ?
 

 

być może, przykre ale prawdziwe 

 

czy decyzja w której kierujemy się nienawiścią może być dobra ?

 

"Ludzie różnią się tolerancją na odebranie im możliwości i swobody. W skrajnych przypadkach są w stanie rezygnować z wielu osobistych dóbr po to, aby przywrócić sobie możliwość wyboru („na złość babci odmrożę sobie uszy”, „nie będę zażywać przepisanych lekarstw”, „zrobię odwrotnie niż mi każą”)."

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Teoria_reaktancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...