Skocz do zawartości

Z Kraju i ze Świata....


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

A ja widzę pozytywy tej sytuacji. 3 miesiące Aviator, Pawłowicz, Jarek i sp. nie wytrzymają w ukryciu i przerżnął wybory do Sejmu ;) Jak nie to trzeba emigrować na Zachód, bo tam musi być jakaś cywilizacja ;) Ja w sobotę byłem na komuni w Kielcach i ja nie dziwie sie ze Duda wygrał. Nim dalej na Wschód tym gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

firmę...

 

Czyżby jakieś obawy przed czymś? :D  


 

 

Jak nie to trzeba emigrować na Zachód, bo tam musi być jakaś cywilizacja

 

Załatwić Ci robotę? Albo weź etat po mnie, bo ja będę zjeżdżać.

 

 

 

 

Ja w sobotę byłem na komuni w Kielcach i ja nie dziwie sie ze Duda wygrał. Nim dalej na Wschód tym gorzej.

 

I to napisał światły człowiek. :biglol:  :biglol:  :biglol: 

 

 

 

 

A ja widzę pozytywy tej sytuacji. 3 miesiące Aviator, Pawłowicz, Jarek i sp. nie wytrzymają w ukryciu i przerżnął wybory do Sejmu

 

 

Kurde to jestem spokojny, bo póki co wszystko co przewidziałeś się nie sprawdziło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz widzę jak demokracja jest systemem niedoskonałym.Muszę zaakceptować że wybór kto ma rządzić moim krajem dokonali głównie ludzie z podstawowym wykształceniem, mieszkańcy wschodniej wsi.No takie są statystyki.Choć z drugiej strony im poprostu chciało się pójść.Twardy zmotywowany elektorat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz widzę jak demokracja jest systemem niedoskonałym.Muszę zaakceptować że wybór kto ma rządzić moim krajem dokonali głównie ludzie z podstawowym wykształceniem, mieszkańcy wschodniej wsi.No takie są statystyki.Choć z drugiej strony im poprostu chciało się pójść.Twardy zmotywowany elektorat.

A słyszałeś o tolerancji i kompromisie? Od blisko 20 lat muszę akceptować nie mój wybór i jakoś można z tym żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Marcus przyjeżdżaj, bierz pracę w Polsce, bo na razie pracujesz na Niemców, a nie dla ojczyzny.

 

Obiecałem, to słowa dotrzymam- do wakacji pracuję( okres wypowiedzenia) i wracam.

 

P.S. Tak wyjechałem, bo nie szło zarobić na rodznę- do tego doprowadziły rządy PO w tym Brąka I-ego Ostatniego.  


 

 

Ciebie i tak nie przebije

 

Nie denerwuj się. :biglol:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz widzę jak demokracja jest systemem niedoskonałym.Muszę zaakceptować że wybór kto ma rządzić moim krajem dokonali głównie ludzie z podstawowym wykształceniem, mieszkańcy wschodniej wsi.No takie są statystyki.Choć z drugiej strony im poprostu chciało się pójść.Twardy zmotywowany elektorat.

Stachu, a powiedz proszę jakie Ty masz wykształcenie ? Magistra czy co tam?

Edytowane przez kilerzpruszkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

P.S. Tak wyjechałem, bo nie szło zarobić na rodznę- do tego doprowadziły rządy PO w tym Brąka I-ego Ostatniego.  
 

 

doskonale rozumiem motywacje, popieram aktywność ale trudno się spodziewać, żeby zmiana czy ta czy jesienna będzie miała większy wpływ na wzrost zarobków w PL 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem zaprzeczeniem przysłowiowego elektoratu - nie dość, że z blisko półmilionowego miasta to jeszcze po studiach.

Widać, nie taki ciemnogród jak to niektórzy próbują nam wmawiać.


Aaaaaaaaaaai jeszcze zapomniałem dodać - do emerytury mi jeszcze daleko i słucham  min. punk-rocka ^^ Typowy moher ze mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No to jestem zaprzeczeniem przysłowiowego elektoratu - nie dość, że z blisko półmilionowego miasta to jeszcze po studiach. Widać, nie taki ciemnogród jak to niektórzy próbują nam wmawiać.

 

Stachu se musi popisać. Inna sprawa czy ma rację, czy nie. Ma prawo do tego takie jak my wszyscy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy byłeś ostatnio na Węgrzech?

Wiesz jaki tam mają VAT?

 

Pamiętasz normalność za rządów PIS?

 

Kto np. rozwalił w Polsce na długie lata transplantologię?

 

Nie podoba mi się wiele rzeczy z ostatnich 8 lat, ale to nie powód, żebym chciał wrócić do wcześniejszych czasów.

 

Poza tym jest demokracja. Możesz sam wystartować do wyborów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy byłeś ostatnio na Węgrzech?

Wiesz jaki tam mają VAT?

 

Pamiętasz normalność za rządów PIS?

 

Kto np. rozwalił w Polsce na długie lata transplantologię?

 

Nie podoba mi się wiele rzeczy z ostatnich 8 lat, ale to nie powód, żebym chciał wrócić do wcześniejszych czasów.

 

Poza tym jest demokracja. Możesz sam wystartować do wyborów.

A jak np nazwiesz to, że idzie dziecko do lekarza, dostaje antybiotyk, po którym ma skutki uboczne i musi czekać do następnego dnia, bo NFZ nie przewidziało w procedurach 2-krotne skorzystanie z porady lekarskiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A jak np nazwiesz to, że idzie dziecko do lekarza, dostaje antybiotyk, po którym ma skutki uboczne i musi czekać do następnego dnia, bo NFZ nie przewidziało w procedurach 2-krotne skorzystanie z porady lekarskiej?

a jakby rzadzil PiS to NFZ by to przewidzialo tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A kiedy byłeś ostatnio na Węgrzech?

 

2 lata temu.

 

 

 

Wiesz jaki tam mają VAT?

 

27%?

 

 

 

Pamiętasz normalność za rządów PIS?

 

Tak.

 

 

 

Kto np. rozwalił w Polsce na długie lata transplantologię?

 

A co mnie to obchodzi? Czy transplantologia to coś bez którego nie jest możliwe funkcjonowanie kraju?

 

 

 

 

Poza tym jest demokracja. Możesz sam wystartować do wyborów.

 

Zaufam ludziom sprawdzonym w tej dziedzinie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jak np nazwiesz to, że idzie dziecko do lekarza, dostaje antybiotyk, po którym ma skutki uboczne i musi czekać do następnego dnia, bo NFZ nie przewidziało w procedurach 2-krotne skorzystanie z porady lekarskiej?

a jakby rzadzil PiS to NFZ by to przewidzialo tak ?

 

A czy mówimy tutaj o rządach PIS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec kto bedzie tak wszechstronny i napisze ustawe uwzgledniajac wszystkie kombinacje i mozliwosci ?


 

 

A co mnie to obchodzi? Czy transplantologia to coś bez którego nie jest możliwe funkcjonowanie kraju?

i oby Cie nigdy nie musialo obchodzic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...