Skocz do zawartości

Stało się - stłuczka


Sose

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety przeliczyłem się, jak to bywa w takich sytuacjach :) Na szczęście tragedii nie ma, ale bardzo proszę tych, którzy już musieli sobie radzić z podobnym problemem, albo wiedzą gdzie i jak, coby rzucili okiem na poniższe zdjęcia i ocenili ile to może mnie kosztować i gdzie to można zrobić ładnie i profecjonalnie. (Pewnie i tak skończę na jeździe do ASO lub innych renomowanych, ale może ktoś już ma podobne doświadczenie i jest zadowolony z naprawy?).

 

https://www.dropbox.com/s/urywz418hpcsnp2/20140116_102635.jpg?m=

https://www.dropbox.com/s/lhf185cinxmnuxh/20140116_102622.jpg?m=

https://www.dropbox.com/s/8cji411z6cn79qx/20140116_102630.jpg?m=

Z góry dzięki,

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykrość, ale się naprawi.

Ja tu widzę okiem laika do malowania błotnik, zderzak i do wymiany listwę nadkola - pewnie da się zamówić jedną - koszt dwóch nowych z polakierowaniem około 900 PLN jeśli dobrze pamiętam a zamawiałem i lakierowane było w ASO Adamski i z usługi byłem bardzo zadowolony. Na wiosnę szykuję się z malowaniem zderzaków również u nich właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj zakładu gdzie wyciągają takie wgniecenia bez szpachlowania. Wyciąganie robi się przyssawkami, klejem lub można wypukać młoteczkiem. Są zakłady, które się w tym specjalizują. Jeżeli rysa na błotniku jest tylko po lakierze bezbarwnym to można spolerować i będzie jak nowe. Do malowania zostanie zderzak + kupno listwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Wszędzie liczą sobie +2k. Naprawię chyba w ASO.

Te 2k to chyba ze zderzakiem i listwą ,jeśli za samą robociznę ,to zdzierstwo w biały dzień.

 

Z listwą, ale bez zderzaka. Robocizna i malowanie z naprawą blacharską. Generalnie wszędzie, gdzie dzwoniłem, usłyszałem, że 90% zostanie naprawionej przez wyciągnięcie wgniecenia, a 10% zostanie wyrównane szpachlą. Chyba nie może być inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez szpachlowania raczej nikt tego nie wyklepie ,ale są tacy magicy którzy to potrafią .Mam w Zakopanem takiego blacharza ,jeszcze "starej szkoły" który w WRXie wyklepał mi dach mocno zagięty od śniegu ,tak ,że nawet malować nie trzeba było .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie: Padło na Auto Adamski. Auto oddane wczoraj rano, natomiast dzisiaj wieczorem zostałem telefonicznie poinformowany, że jest to już zrobione. Przy okazji zapadła decyzja o naprawie rdzy, która pojawiła się standardowo pod spojlerem.

 

Dziękuję wszystkim, którzy służyli radą i pomocą. Pozdrowionka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie: Padło na Auto Adamski. Auto oddane wczoraj rano, natomiast dzisiaj wieczorem zostałem telefonicznie poinformowany, że jest to już zrobione. Przy okazji zapadła decyzja o naprawie rdzy, która pojawiła się standardowo pod spojlerem.

 

Dziękuję wszystkim, którzy służyli radą i pomocą. Pozdrowionka!

Podsumowanie: Padło na Auto Adamski. Auto oddane wczoraj rano, natomiast dzisiaj wieczorem zostałem telefonicznie poinformowany, że jest to już zrobione. Przy okazji zapadła decyzja o naprawie rdzy, która pojawiła się standardowo pod spojlerem.

 

Dziękuję wszystkim, którzy służyli radą i pomocą. Pozdrowionka!

 

No to szacun dla ASO Adamski :hi:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...