Skocz do zawartości

Pomocy! Jaki prezent na święta dla dziewczyny!?


Jachu93

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bilizna odpada, bo - nie znam jej rozmarów... :

2 lata razem i nie znasz jej rozmiarów? :o<_< <_< <_<

 

co sie dzieje z tą młodzieżą? :mellow:

 

wracając do tematu... co lubi? książki, gry, pije coś wyjątkowego? (jak ja absynt np.? ) jak sie ubiera? poszukaj po jej metkach rozmiarów i idz na szoping... lub...

 

jednak biżuteria.. koczyki, łańcuszki itp... biżuteria zawsze najtrafniejsza...

ja wyczaiłem, że moja ma bransoletke Pandory, do której sama dokupuje sobie wieszadła... i jak nie mam pomysłu to do jubilera i szukam czegoś ciekawego... ceny różne... od kilkudziecięciu złotych... sama bransoletka, ze srebra cos ok 200 PLN... potem już z górki...

 

http://www.pandora.net/pl-pl

 

 

lub jak chcesz iść na łatwizne to w akcie desperacji włóż kase w czekolade i zapakuj... lub wydaj te 100 zł na jakis gift card w jej ulubionym sklepie... jeśli nie ma roszczeniowego nastawienia to sie ucieszy z byle pierdoły.

Edytowane przez saszynski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saszka, co Ty pitolisz :o

 

Jachu, prezenty zrobione własnoręcznie są najwyżej oceniane przez płeć piękną, więc...za stówę kup sobie browarków....

Pierwszego dnia, po 3-6 piwku(w zależności od możliwości) wpadniesz na ten doskonały pomysł, spisz go! ;)

Następnego dnia przystąp do pracy, oczywiście przy piwkach :D Rób wszystko dokładnie i starannie! :D

3 dzień to dzień pakowania i opijania tego faktu :D

 

Potem do świąt w spokoju pijesz browarki :D

 

Taki samolocik na przykład - jeśli dziewczyna jest fanką lotnictwa, tudzież boi się latać albo może chce Cię.....nie, nie :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol:;)

http://www.youtube.com/watch?v=xXG9QzUIfqg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata razem i nie znasz jej rozmiarów?

Pójdę dalej i zapytam:

2 lata razem i nie znasz jej zainteresowań? Nie wiesz, z czego by się ucieszyła?

:facepalm:

Przepraszam za psucie nastroju przedświątecznego, ale chyba coś jest nie tak...

 

Rozumiałbym pytanie: "Czy lepsze byłoby pióro Parker xxxx, czy Waterman yyyy, bo sam nie używam i nie mam doświadczenia?", ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata razem i nie znasz jej rozmiarów?

Pójdę dalej i zapytam:

2 lata razem i nie znasz jej zainteresowań? Nie wiesz, z czego by się ucieszyła?

:facepalm:

Przepraszam za psucie nastroju przedświątecznego, ale chyba coś jest nie tak...

 

Rozumiałbym pytanie: "Czy lepsze byłoby pióro Parker xxxx, czy Waterman yyyy, bo sam nie używam i nie mam doświadczenia?", ale...

 

Oho! Czekałem na taki post :)

 

Otóż Misiaku znam jej zainteresowania - jest to głównie muzyka i chemia. Muzyka - kupie jej płyte? Totalnie oklepane i pomijam fakt, że ma ich od groma i nie wiem co ma, a czego nie... chemia... no ok, tylko co ja mogę związanego z chemią jej kupić? Bimbrownie?

 

Więc skończyło się na tym, że kupiłem jej prezent związany z muzyką, bo dostanie słuchawki Sennheiser'a. Do tego jakieś słodycze i myślę, że będzie szczęśliwa :)

Edytowane przez Jachu93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły macie rozrzut z tymi pomysłami.:-D

 

Swoją drogą z tą "aparatura" to niezły pomysł. Po pierwsze ona lubi chemię, a po drugie można naprodukowac prezentów na każdą okazję.

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda kobieta ma bzika na punkcie czegoś.

Ja np uważam,ze butów i torebek nigdy za wiele.

 

Tylko ze tu moze byc problem z trafieniem w gust. Ja kobieta nie jestem, ale przykladowo od okolo 20 lat mam taki sam portfel (co dwa lata nowy) i gdybym dostal jakis inny, to bym sie za bardzo nie ucieszyl.

 

Co do chlodnicy, to lepsza jest spiralna, ma wieksza powierzchnie kontaktu i lepsza sprawnosc.

Edytowane przez Kuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...