Skocz do zawartości

Playstation 4 - PS4


Woszkowaty

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, blejzu napisał:

Ale GTS to nie symulacja z tego co rozumiem. A przynajmniej nie na tym poziomie co PC2/AC.

To jest symulator ;). Na padzie bez trakcji i abs jest ciężko a każde auto prowadzi się inaczej i występuje podsterowność i nadsterowność. 

W AC grałem i pamięta, że w maseratii na drugim biegu na zakręcie zabrakło mocy żeby lecieć bokiem a wsztstko było wyłączone.

Nie wiem jak w project cars 2 bo jeszcze nie grałem ;).

 

W GTS można taknkować i zmieniać opony w pitstop. Tuning jest uproszczony jak porównamy do GT6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. znawcow tematu (nie zaliczam sie bo b. malo gralem w AC i GTS) GTS to arcade-sim - czesciowo symulator ale ma braki w kwestii symulacji fizycznej (np. opon lub niektorych elementow samochodu) oraz np. zmieniajacych sie warunkow pogodowych, pory dnia (np. wyscig 24h), etc. I nie jest to zla gra (ba, jest w miare fajna) ale bardziej arcade-sim to pogrania online niz hardcore'owy sim dla fanow grzebania przy kazdej srubce. Jest piekna graficznie, to fakt ;) No i system gry online ma ponoc najlepszy wsrod tego typu gier bo sa kary za griefing i inne debilne zachowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He widzicie nawet nie brałem GT pod uwagę a wychodzi ze może być fajne.

Żeby nie było, to jak sie nazywa to GT aktualne na ps4 ?

Jak jest z graniem w to off-line, tryb kariery, treningu i jazdy na czas z samym sobą? w miejscu gdzie mieszkam coś czuję ze on-line se nie pogram :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTSport jest sztos jeśli chodzi o online i otoczkę tego. Polecam

Z offline to można sobie te czasówki na medale pojeździć, bo wyścigi z botami to mnie nie jarają :P

Poziom graczy online nawet w Polsce jest dość wysoki. Jak kiedyś miałem czas i grałem to po pewnym czasie byłem w pierwszej 10 w Polsce raczej zawsze i po takiej nauce jak sobie włączałem te czasówki, żeby zarobić pieniądze na samochody po wszystko jechałem za pierwszym razem na złoto i to z zapasem kilku/kilkunastu dobrych sekund.  Jak się ogarnie klasę kierowcy chociaż AS to trzeba dobrze potrenować, żeby się z nimi ścigać :)

 

Mateusz: Gran Turismo Sport

Edytowane przez Bartek1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając na chwilę do PC, nie wyobrażam sobie gry w to na padzie, przez  tę grę kupiłem kiere.. niestety nawet na kierownicy sterowanie było jakieś dziwne trochę, chociaż i tak dobrze sie bawiłem do momentu aż nie zacząłem zauważać tej dziwnosci w sterowaniu hehe 

No i w tej grze przy wszystkich wspomagaczach off mocy w tylno napedowkach nigdy nie brakuje by zrobić pirueta.. 

Park "zwykłych" maszyn był dość ubogi jak dla mnie..

Jeśli "sterowanie" i dostępność normalnych aut w dwójce jest lepsza to chętnie bym wrócił do tej gry właśnie:)

4 minuty temu, Bartek1986 napisał:

GTSport jest sztos jeśli chodzi o online i otoczkę tego. Polecam

Z offline to można sobie te czasówki na medale pojeździć, bo wyścigi z botami to mnie nie jarają :P

Poziom graczy online nawet w Polsce jest dość wysoki. Jak kiedyś miałem czas i grałem to po pewnym czasie byłem w pierwszej 10 w Polsce raczej zawsze i po takiej nauce jak sobie włączałem te czasówki, żeby zarobić pieniądze na samochody po wszystko jechałem za pierwszym razem na złoto i to z zapasem kilku/kilkunastu dobrych sekund.  Jak się ogarnie klasę kierowcy chociaż AS to trzeba dobrze potrenować, żeby się z nimi ścigać :)

Ja lubię jeździć "sam ze sobą", poprawiać własne czasy, czy to był dirt czy PC..

CZasu brak żeby jakoś bardziej te gierki upalać, po kilku miesiącach przerwy musiałem wczoraj mocno się napocic żeby odcinki  rajdu Niemiec wygrywać na najwyższym poziomie hehe a gdzie do formy jak małe gawrony z małżonką na wakacjach były :biglol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też polecam GT sport do offline jak i online. Splitscreen też jest jeśli dobrze pamiętam. Asseto Corsa jest uznawane jako prawdziwy simracing, ale bardziej opłaca się go kupić na pc niż ps4 ze względu na mnóstwo modów i dobry vr. 

Edytowane przez Dorsz914
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyśle wybór między PC2 a GTs:)

Jak ktoś będzie mieć jakieś porównanie między dirt rally vs rally2.0 to proszę o małą recenzje, czy w ogóle warto kupić jak sie ma "jedynke". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam GT Sport - wracam do niego co jakiś czas aby po prostu sobie pojeździć.
Drive Club tez mam i kiedyś (przed GT Sport) mnie zachwycało.

Gram na padzie i żadna z powyższych gier nie jest w 100% realistycznym symulatorem ale znacznie bliżej do tego ma GT Sport, które zdecydowanie polecam.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bartek1986 napisał:

GTSport jest sztos jeśli chodzi o online i otoczkę tego. Polecam

Z offline to można sobie te czasówki na medale pojeździć, bo wyścigi z botami to mnie nie jarają :P

Poziom graczy online nawet w Polsce jest dość wysoki. Jak kiedyś miałem czas i grałem to po pewnym czasie byłem w pierwszej 10 w Polsce raczej zawsze i po takiej nauce jak sobie włączałem te czasówki, żeby zarobić pieniądze na samochody po wszystko jechałem za pierwszym razem na złoto i to z zapasem kilku/kilkunastu dobrych sekund.  Jak się ogarnie klasę kierowcy chociaż AS to trzeba dobrze potrenować, żeby się z nimi ścigać :)

 

Mateusz: Gran Turismo Sport

Przed Sportem grałem dużo w Gran Turismo 6. Bardzo dobrze grało mi się z Hiszpanami bo wyścig jechali do mety bez względu na miejsce, niestety przez małą liczbę aut nie grają w GTS. Co muszę przyznać na początku była przepaść jeżeli chodzi o czasy, później nie było tak źle :biglol: . Pamiętam, że boty w GT 6 potrafiły spychać i w GTS też potrafią. Co do botów czasem ciężo jest wygrać jak masz za słabe auto. 

 

W Nauce jazdy ostatnia czasówka Porsche Cayman GT4 nie należy do najłatwiejszych przynajmniej jak gra się na padzie. Gram od połowy grudnia 2018 roku i dopiero mam 32 poziom kierowcy.

 

A z moją Kobietą gram w LittleBIG Planet 1, 2 i 3 ;)

A jak szukacie fajnego symulatora na PC to polecam Live For Speed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogralem chwile w AC i sobie przypomnialem dlaczego tak niewiele w nia gralem ;) Widac ze to gra sprzed 4 czy 5 lat (graficznie). Byc moze symulacja jest bez zarzutu i na najwyzszym poziomie ale PC2 albo GTS sa duzo ladniejsze. No i w PC2 po prostu mi sie lepiej jezdzilo ale moze to kwestia tego ze spedzilem troche czasu na ustawieniach pad'a a w AC mi sie nie chcialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj w euro kupiłem  https://www.euro.com.pl/gry-playstation-4/daedalic-software-sądów-tactics-blades-of-the-shogun-ps4.bhtml

 

Wczoraj grałem i jak dla mnie bardzo fajna gra. Fani Commandos, Desperados czy nawet  Robin Hood: Legenda Sherwood w końcu mają coś na PS4 za rozsądną cenę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tego to nie wiem, ja na padzie gram tylko w dirt4 w rallycross z synem, bo to łatwe i dla zabawy.. PC2 na padzie włączyłem z ciekawości, szybko wyłączyłem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 7.03.2019 o 22:25, blejzu napisał:

Pogralem chwile w AC i sobie przypomnialem dlaczego tak niewiele w nia gralem ;) Widac ze to gra sprzed 4 czy 5 lat (graficznie). Byc moze symulacja jest bez zarzutu i na najwyzszym poziomie ale PC2 albo GTS sa duzo ladniejsze. No i w PC2 po prostu mi sie lepiej jezdzilo ale moze to kwestia tego ze spedzilem troche czasu na ustawieniach pad'a a w AC mi sie nie chcialo.

 

Kupiłem wszystko co było możliwe z DLC Season Pass i resztę i pojeździłem Nissanem GTR (z kokpitu) i jest rewelacja :). Jak za mocno skręci się przednie koła to auto jedzie prosto. Jednak musiałem trafić na kiepskie samochód. Nurburgring i Monza fajnie wyglądają ^_^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz wlacz sobie przeciwnikow i deszcz w trakcie treningu/kwalifikacji a potem obserwuj jak asfalt wysycha w trakcie wyscigu. I jaka jest roznica w dzwieku jak zjezdzasz z linii wyscigowej na wode. Mowie o PC2 of kors. Jak pierwszy raz zobaczylem ten efekt to szczeke zbieralem z podlogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o Assetto Corsa ^_^ bo DLC jest w promocji. Assetto pozytywnie mnie zaskoczyło.Będę musiał kupić Project Cars :) . Ostatnio gram w GT Sport w wyścigach niestandardowych i Imprezą nie-ASO Sti 350 koni wygrywam z klasą N500.

 

Zastanawiam się nad  WRC 5, 6 , 7 bo jest teraz w promocji

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP4008-CUSA08226_00-WRCCOLLECTION567

Edytowane przez llkuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...