Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Przy obecnej formie byłaby duża szansa na wyjście :) a ten Gang Albanii nie miał być wyrzucony z Euro ?

nie takie sprawy się tuszowało, patrz mecz Irlandia-Francja
Coś mi umknęło? :o

Ewidentnie ręka, ale czy to nie błąd sędziego po prostu?

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ręka była. Chyba błąd sędziego. Ale FIFA zapłaciła Irlandii zdaje się 5mln € za nie składanie pozwu, zażaleń i drążenia tematu ;)

Sent with Tapatalk

No to pięknie :(

 

dokładnie 5 mln ojro, do reki przyznał się sam strzelający po meczu, zatuszowano całą sprawę i stąd ta łapówka

ale dzięki temu teraz tyle aresztowań - ktoś komu zrobiono kuku w Fifie postanowił sypać i nie europeskiej policji a fbi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obczajcie to:

 

"One night, I went to a bar, I was with a woman. We talked all night. We laughed, we flirted, I paid for several drinks of hers.

At around 5am, a guy came in, grabbed her by the arm and took her to the bathroom. He made love to her and she left with him. That doesn’t matter, because I had most of the possession on that night."

 

— Chilean coach Jorge Sampaoli after finding out he lost to Uruguay with 73% possession.

Edytowane przez dako
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Warto jeszcze wspomnieć, że Klopp dość solidnie dojechał ManCity!

No dwóch meczów na raz nie da się oglądać. Ale ciekawi mnie, co Klopp zrobi z Liverpoolem przez następne 2-3 lata. 


 

 

Real nie istnieje. Benitez sie nie nadaje do trenowania takiego klubu. Czym szybciej go wyrzuca tym lepiej, bo inaczej sezon na straty.

Fakt. Słaby Real, a sytuacje stworzył dopiero, jak Barca spuściła z tonu. Myślę, że Real popełnił błąd zwalniając Ancelottiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niezani Sprawcy ? :D dobre oprawy :D

 

 

My na zakazie w 400 osób :D

ano ;)
. Teraz szykuje się kolejny wyjazd na zakazie na Piasta Gliwice. Trzeba utrzymać tytuł wyjazdowo najlepszych :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...