Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

I to są emocje! do samego końca, fajny sport, miałem przyjemność trenować cztery lata tą dyscyplinę, miło to wspominam,

ale trzeba wiedzieć że czasem to taki totolotek, dużo zależy od szczęścia ;)  

 

oby Polakom w piątek go nie zabrakło..

Edytowane przez demasoni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego Chorwacja to naprawdę top, zresztą przez kilka ostatnich lat spuszczali nam parę razy manto ;) Dzisiaj dziwnie słabo ich skrzydłowi zagrali, byli praktycznie bez bramek, Chorwaci musieli grać wszystko środkiem - zasługa polskiej obrony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony sędziowie drukowali, ale do tej przegranej bardziej przyłożył się bramkarz Kataru i niska skuteczność naszych ;) Różnica to tylko 3 bramki, a nieskutecznych rzutów było dużo, dużo więcej!

 

Walczymy o podium!

 

 

 

Przypominają się MŚ w Korei i Japoni gdzie wszyscy chcieli Koreańców przepchnąć...

Spokojnie, powtórka będzie w Katarze, już śmiało można u buków obstawiać półfinał dla Kataru :biglol: :biglol: :biglol:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety sprzedajność Europejczyków wobec Arabów jest przerażająca. Chciwość nie ma granicy. I to w sporcie! Federacje, sędziowie, ale jak przeczytałem ostatnio, co zrobił Real Madryt dla kasy byłem w kompletnym szoku http://www.rp.pl/artykul/1160423.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Chelsea- CITY !!! Odwiedzajcie buków i stawiajcie na CITY, który gra mecz ostatniej szansy. Chelsea to taka ekipa, że jak się w nich na pełnym gazie wjedzie, to tracą łeb i latają jak bezpańskie psy. I dziś mam nadzieję tak będzie.

 

Początek 18:00 uhr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...