Skocz do zawartości

Subaru Impreza Monte Carlo '98


kriskristoffers

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wasz skromny modelarz chciałby przedstawić ostatnio wykonany model. Proszę o łagodną krytykę i łagodny wymiar kary, bo wiem że się nie przyłożyłem.

 

subaru98%20got.JPG

 

subaru98%20got%20(1).JPG

 

subaru98%20got%20(2).JPG

 

subaru98%20got%20(3).JPG

 

subaru98%20got%20(4).JPG

 

subaru98%20got%20(5).JPG

 

subaru98%20got%20(6).JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A tu przedstawiam model zrobiony jako prezent dla osoby dzięki której spełniają się marzenia.

 

suppr.JPG

 

 

suppr%20(7).JPG

 

 

suppr%20(2).JPG

 

 

suppr%20(3).JPG

 

 

suppr%20(1).JPG

 

 

suppr%20(4).JPG

 

 

suppr%20(5).JPG

 

 

suppr%20(6).JPG

 

Niby taki sam jak poprzedni ale mi się lepiej podoba.

 

A tu http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=101522&start=1600 możecie zobaczyć mój dorobek zbieracza i modelarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co kogos klepnąć w tyłek, dac klapsa, jak mozna do niego strzelić?

 

bez jaj,nowe forum jest gdzies 2 miechy i niektorzy mają juz pomógł po kilkamnascie razy, za pół roku będa miali po kilkadziesiąt, i kto z Was będzie patrzył na to jedno więcej lub mniej...

ja nawet nie wiedziałem o co w tym chodzi... dopiero teraz sie dowiedziałem, i szczerze mówiąc nie rusza mnie to czy mam tego 1, 15, czy nawet -5. ,to nie jest wyznacznik hierarchii.... czy przydatnosci na forum

 

nie wiem czy w tym przypadku nie było to niechcące przepłoszenie Kriskristoffersa z forum

 

dajmy sobie na luz......, po co stwarzac niesmaczne sytuacje, jesli mozna ironicznie przekonac kogos lub spokojnie wytłumaczyc ze zrobił nie to co trzeba, co na pewno lepiej poskutkuje....EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki spalili. Czy ja zrobiłem coś złego? I tak prawie wszyscy na tym forum mają lepiej od nas "szaraczków", gdyż mają to szczęście że posiadają swoje prywatne Subaru. A mnie cieszy to, że ktoś się zainteresuje moją osobą, powie coś miłego o moich modelach - chociaż to nie forum modelarskie i wtedy naprawdę czuję że mi "pomógł".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja zrobiłem coś złego? I tak prawie wszyscy na tym forum mają lepiej od nas "szaraczków", gdyż mają to szczęście że posiadają swoje prywatne Subaru.

 

Czyżby jakieś kompleksy ? Ja też nie mam Subaru, Azrael z resztą też, i nie uważam się z tego powodu za żadnego "szaraczka".

 

 

to nie jest wyznacznik hierarchii.... czy przydatnosci na forum

 

Wyznacznik hierarchii nie - tu się zgadzam. Ale przydatności na forum jak najbardziej - skoro już "bawimy się" w takie "punkty", to róbmy to jak należy, bo w przeciwnym razie traci to kompletnie sens.

 

nie wiem czy w tym przypadku nie było to niechcące przepłoszenie Kriskristoffersa z forum

 

No jasne, przede wszystkim mi o to chodziło...oj spalili, spalili - zastanów się czasem nad tym co piszesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...