Jump to content

Subaru Impreza Monte Carlo '98

kriskristoffers
 Share

Recommended Posts

Dzisiaj wasz skromny modelarz chciałby przedstawić ostatnio wykonany model. Proszę o łagodną krytykę i łagodny wymiar kary, bo wiem że się nie przyłożyłem.

Krytyke?? :shock: Weź przestań :twisted: Model Git!!! :twisted:

• 2 months later...

A tu przedstawiam model zrobiony jako prezent dla osoby dzięki której spełniają się marzenia.

suppr.JPG

suppr%20(7).JPG

suppr%20(2).JPG

suppr%20(3).JPG

suppr%20(1).JPG

suppr%20(4).JPG

suppr%20(5).JPG

suppr%20(6).JPG

Niby taki sam jak poprzedni ale mi się lepiej podoba.

A tu http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=101522&start=1600 możecie zobaczyć mój dorobek zbieracza i modelarza.

po co kogos klepnąć w tyłek, dac klapsa, jak mozna do niego strzelić?

bez jaj,nowe forum jest gdzies 2 miechy i niektorzy mają juz pomógł po kilkamnascie razy, za pół roku będa miali po kilkadziesiąt, i kto z Was będzie patrzył na to jedno więcej lub mniej...

ja nawet nie wiedziałem o co w tym chodzi... dopiero teraz sie dowiedziałem, i szczerze mówiąc nie rusza mnie to czy mam tego 1, 15, czy nawet -5. ,to nie jest wyznacznik hierarchii.... czy przydatnosci na forum

nie wiem czy w tym przypadku nie było to niechcące przepłoszenie Kriskristoffersa z forum

dajmy sobie na luz......, po co stwarzac niesmaczne sytuacje, jesli mozna ironicznie przekonac kogos lub spokojnie wytłumaczyc ze zrobił nie to co trzeba, co na pewno lepiej poskutkuje....EOT

Dzięki spalili. Czy ja zrobiłem coś złego? I tak prawie wszyscy na tym forum mają lepiej od nas "szaraczków", gdyż mają to szczęście że posiadają swoje prywatne Subaru. A mnie cieszy to, że ktoś się zainteresuje moją osobą, powie coś miłego o moich modelach - chociaż to nie forum modelarskie i wtedy naprawdę czuję że mi "pomógł".

Czy ja zrobiłem coś złego? I tak prawie wszyscy na tym forum mają lepiej od nas "szaraczków", gdyż mają to szczęście że posiadają swoje prywatne Subaru.

Czyżby jakieś kompleksy ? Ja też nie mam Subaru, Azrael z resztą też, i nie uważam się z tego powodu za żadnego "szaraczka".

to nie jest wyznacznik hierarchii.... czy przydatnosci na forum

Wyznacznik hierarchii nie - tu się zgadzam. Ale przydatności na forum jak najbardziej - skoro już "bawimy się" w takie "punkty", to róbmy to jak należy, bo w przeciwnym razie traci to kompletnie sens.

nie wiem czy w tym przypadku nie było to niechcące przepłoszenie Kriskristoffersa z forum

No jasne, przede wszystkim mi o to chodziło...oj spalili, spalili - zastanów się czasem nad tym co piszesz...