Skocz do zawartości

służbowy dupowóz jaki? 911, m3, s5, rs4, c63, inny ?


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Jeździłem Volvo S60 z pakietem Polestar (329 KM) i kompletnie bym nie powiedział, że "przez skrzynie nie jedzie". Akurat skrzynia tam daje radę. Problemem jest cholerna podsterowność.

 

W oryginalnym, pełnym Polestarze (360 KM jeśli dobrze pamiętam) jest podobno lepiej, a całe auto jest też o wiele bardziej agresywne. No i w końcu brzmi, bo ten pakietowy w ogóle nie zdradza, że ma 6 cylindrów. 
Fajny wóz, ale po Lexusie to jednak byłby skok w dół, bez sensu.

 

S7 można pięknie podrasować programem.

Mustang będzie szybki, ale jednak wykończeniowo to nie jest półka Lexusa.

 

Ja bym brał S7 (o ile w tym budżecie da się znaleźć bezwypadkowy egzemplarz), albo... zbierał kasę na coś, co będzie odczuwalnie lepsze/nowsze od Lexa, chociażby M4 czy nowe C63 AMG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

straszny bałagan w głowie zrobiły mi przypadkowe oględziny maserati grantourismo. Coś niewiarygodnego !!!. Dźwięk do dziś mną telepie. Ale jest zdecydowanie poza zasięgiem :(

 

Jeden z moich ulubionych dźwięków na Świecie więc rozumiem zachwyt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maserati faktycznie dźwiękowo robi robotę. Dla mnie to najpiękniej brzmiące auto, potem są AMG 6.3 i 6.5

Bałbym się trochę serwisu włoszki bo jeśli jest gwarancja to OK ale już po może boleć:) a z jakością jest różnie ;)

Ale jak juz patrzysz na RS to bardziej szedł bym w RS4

http://otomoto.pl/oferta/audi-rs4-bang-olufsen-panorama-20-cali-full-led-rs4-rs5-rs6-gwarancja-prod-rej-ID6y8MfL.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś mniej ekstremalnego np. Infiniti Q50S Hybrid AWD

Tak się akurat składa, że jestem sympatykiem tej marki :). Ostatnio w Genewie premierę miała "nowa" Q50, która prócz paru innych rzeczy dostała nowy silnik, tj. 3.0 V6 405 koni z dwoma turbinami. Sam się na niego trochę czaję bo właśnie dzisiaj skończyłem lizing na G37S, którego Q50S jest naturalnym następcą ;).

 

http://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/infiniti-q50-2016-z-nowymi-silnikami/5mp483

 

Hybrydę AWD miałem na cały dzień, jak mój był serwisowany. Fajnie to jeździ, elektryk daje kopa od samego dołu typu łał, ma przekapitalne patenty i rozwiązania, ale w porównaniu z moim jest jednak dość "grzeczna". Może to przez AWD? W ogóle jej się nie da "ruszyć" poza tor jazdy. W każdym razie następny służbowy dupowóz będzie znowu RWD. I chciałbym, żeby był infi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem Volvo S60 z pakietem Polestar (329 KM) i kompletnie bym nie powiedział, że "przez skrzynie nie jedzie". Akurat skrzynia tam daje radę. Problemem jest cholerna podsterowność.

 

W oryginalnym, pełnym Polestarze (360 KM jeśli dobrze pamiętam) jest podobno lepiej, a całe auto jest też o wiele bardziej agresywne. No i w końcu brzmi, bo ten pakietowy w ogóle nie zdradza, że ma 6 cylindrów. 

Fajny wóz, ale po Lexusie to jednak byłby skok w dół, bez sensu.

 

S7 można pięknie podrasować programem.

Mustang będzie szybki, ale jednak wykończeniowo to nie jest półka Lexusa.

 

Ja bym brał S7 (o ile w tym budżecie da się znaleźć bezwypadkowy egzemplarz), albo... zbierał kasę na coś, co będzie odczuwalnie lepsze/nowsze od Lexa, chociażby M4 czy nowe C63 AMG.

 

330KM i prawie 6 sek. do 100km/h to szału nie robi, szczególnie w porównaniu do innych autek z tego wątku... :) Takie np. S4 przy tej mocy jest znacznie szybsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bęben... ja na Twoim miejscu wyjąłbym spod ziemi te brakujące pieniądze. Czego nie kupisz to nie będzie to Maserati... nawet jak będzie miało pierdyliard koni i napęd na 5 kół (łącznie z zapasowym) to czegoś Ci będzie brakowało :) Na moje oko to Cię "pikło" i nie ma zmiłuj :) To jest po prostu miłość :D 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...