Skocz do zawartości

Mazda CX-9 lub coś podobnego - pls o opinie


drout

Rekomendowane odpowiedzi

Nam tez się wydawało, że przy drugim dziecku potrzebujemy duże auto bo wózki, gondole, łóżeczka, chodziki, pieluszki, ciuszki...

Ok, kupiliśmy Q7 i spełnia wszystkie nasze wymagania: 4WD, wygodne, duże, pojemne, ale... Mija rok, dziecko nie potrzebuje już tych wszystkich gadżetów, poza parasolką, a my zostajemy z wielką, bezuzyteczną kolumbryną. Na wakacje super auto, ale do użytku na codzień mega męczące. Dlatego chyba sprzedam to auto i kupię drugiego forka, bo będę wtedy miał ja i zonka auto na codzień, a na wakacje wrzuce boxa na dach i tez się pomiescimy.

To tak do przemyślenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nam tez się wydawało, że przy drugim dziecku potrzebujemy duże auto bo wózki, gondole, łóżeczka, chodziki, pieluszki, ciuszki...

Ok, kupiliśmy Q7 i spełnia wszystkie nasze wymagania: 4WD, wygodne, duże, pojemne, ale... Mija rok, dziecko nie potrzebuje już tych wszystkich gadżetów, poza parasolką, a my zostajemy z wielką, bezuzyteczną kolumbryną. Na wakacje super auto, ale do użytku na codzień mega męczące. Dlatego chyba sprzedam to auto i kupię drugiego forka, bo będę wtedy miał ja i zonka auto na codzień, a na wakacje wrzuce boxa na dach i tez się pomiescimy.

To tak do przemyślenia ;)

 

Ło i już troszkę mnie studzisz, bo na razie napalony jestem jak szczerbaty na suchary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się podobnie jak Premo - skończysz z wielkim autem, którego za chwilę nie będziesz wykorzystywał. Duże auto (długo mieliśmy równolegle duże Pajero) przydawało nam się - realnie patrząc - tylko na wakacje.

 

Lepszy już chyba ten S-Max bo łatwiej go będzie sprzedać niż Mazdę (o serwisie nie wspominając). Albo forek - nowego nie oglądałem - ale stary jest mega mały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochod nigdy nie jest za duzy! kropka (no moze bywa w kontekscie przeludnionych miast)

 

CX9 jest calkiem udana konstrukcja. Ale jak potrzebujesz przestrzeni to Odyssey jest nie do pobicia.

Ja powaznie sie zastanawialem nad Mazda, ale kupilem to co na zdjeciu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Lepszy już chyba ten S-Max bo łatwiej go będzie sprzedać niż Mazdę (o serwisie nie wspominając). Albo forek - nowego nie oglądałem - ale stary jest mega mały.

 

Mam juz ponad rok S-Maxa i powiem pojemne auto. Z dwoma wozkami, jakas niezliczona iloscia bagazy + rower pakuje do niego. Przez rok, jedyny serwis to wymiana jakiegos zaworu sterujecego cisnieniem turbiny, koszt ok 400zl. Auto ma mnostwo zalet i sporo miejsca + mocny 2.5T silnik, ale mimo zalet tylko czekam, kiedy corki wyrosna z wozkow i przesiade sie na cos bardziej z jajem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Wiecie... mój brat przy drugim dziecku kupił Hondę Odyssey - to jest większe od Ikarusa. Teraz chłpaki mają 4 i 6 lat a on jest zakochany w tej kolubrynie. Co kto lubi.

kurna, ja sobie nie wyobrażam jazdy mniejszym samochodem niż Grand Voyager. Po prostu, nie da się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie... mój brat przy drugim dziecku kupił Hondę Odyssey - to jest większe od Ikarusa. Teraz chłpaki mają 4 i 6 lat a on jest zakochany w tej kolubrynie. Co kto lubi.

kurna, ja sobie nie wyobrażam jazdy mniejszym samochodem niż Grand Voyager. Po prostu, nie da się ;)

..od Ikarusa to bym nie powiedzial, ale rozumiem alegorie :)

 

Kto pamieta wyprawy maluchem nad Balaton czteroosobowa rodzina?

... i te drwiny z amerykanow.... grubasy sa wiec im kolubryny potrzebne...

 

Czyli ile Ci spala? :)

Nie powinna palic wiecej niz palil kredens....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...