Skocz do zawartości

Rajd Wielkiej Brytanii


majkel

Dobrze, ze wraca?  

9 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie Pirelli też trochę daje albo prowadzenie to zasługa samego Pettera.

Solberga zawsze dobrze jeździł na luźnej nawierzchni.

Kiedyś jak Marcus był w formie to i na Michelinkach objeżdzał innych.

Rok/dwa lata temu Solberg miał przebłyski a teraz ustabilizował formę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za emocje :!: .Relacja na zywo zrobila swoje. Gdy pokazywali przejazd Solberga to kazdy zakret rownal sie wzroscie adrenaliny i nadzieji zeby tylko go przejechal i dojechal do mety :) . A po dojechaniu, taaaka radosc :D:D:D:D:D ...nie do opisania.

 

NIE MA LEEEPSZEGOOO NA PEETEERA SOLBIEEGOOOO !!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia ile osob stracilo dech w piersi, gdy w pewnym momencie (podczas przejazdu Solberga) pokazali onboard ze stojacej imprezy Maekinena :twisted:

 

Ee tam, ja odrazu sie skapnolem, ze to Suby Maka. Za to Gac i Holek byli troche zdezorientowani :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia ile osob stracilo dech w piersi, gdy w pewnym momencie (podczas przejazdu Solberga) pokazali onboard ze stojacej imprezy Maekinena :twisted:

 

Ee tam, ja odrazu sie skapnolem, ze to Suby Maka. Za to Gac i Holek byli troche zdezorientowani :)

 

 

Ja tam miałęm lekkiego stresa jak Mak w pewnym momencie ciał prawie po jakichś belkach leżących na ziemi. Wylądało to groźnie, ale chyba wiedział co robi. Fajny koniec kariery, szkoda że nie jeździł tak cały sezon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia ile osob stracilo dech w piersi, gdy w pewnym momencie (podczas przejazdu Solberga) pokazali onboard ze stojacej imprezy Maekinena :twisted:

 

Ee tam, ja odrazu sie skapnolem, ze to Suby Maka. Za to Gac i Holek byli troche zdezorientowani :)

 

 

Ja tam miałęm lekkiego stresa jak Mak w pewnym momencie ciał prawie po jakichś belkach leżących na ziemi. Wylądało to groźnie, ale chyba wiedział co robi. Fajny koniec kariery, szkoda że nie jeździł tak cały sezon...

 

Nom, w tym momencie tez mialem stracha. A co do samej relacji, to byla bardzo udana. Fajnie, ze zaproszono hola. Widac bylo, ze obaj rowniez przezywali ten rajd. Zobaczymy co w przyszlym sezonie z relacjami. Mozliwe jest, ze takie relacje beda czestsze bo niewatpliwie dostarczaja wiele emocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...