Jump to content

Rajd Wielkiej Brytanii

majkel

Dobrze, ze wraca?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Już za parę dni rozstrzygnie się sprawa MŚ. Oczywiście najlepiej jakby Solberg doprowadził Subarynkę na takim miejscu aby odrobić niewielką stratę punktową do Sainza i Loeba. :)

Ma dużą szansę bo im więcej błota i "syfu" na drodze tym Petter lepiej jedzie a najczęściej pogoda na tym rajdzie nie rozpieszcza. Prawdę mówiąc obawiam się bardziej Sainza bo coś nie wierzę aby Loeb pojechał lepiej od Norwega na luźnej nawierzchni. Chociaż na Antypodach szedł ładnie.

Aha - no i nie należy zapominać o Ryśku ale on coś w ostatnich rajdach nie ma "drajwa" i chyba myślami jest już w SWRT. :)

Oby tylko nie było awarii jakiejś.

TEGO JESZCZE NIE BYLO:

bylo.

Solberg, Sainz i Loeb - chłopaki będą się nawzajem pilnować, na pewno nie będzie to jazda na wariata po zwycięstwo.

ten ktory bedzie kogokolwiek pilnowal, to nie bedzie mial szans na sukces. od czasu gdy wprowadzili mus, to liczy sie tylko jechanie na 100% przez caly rajd.

Właśnie, że będą się pilnować. Znając międzyczasy i mając przewagę po co dawać ognia ?

Wątpię aby któryś z powyższej czwórki permanentnie odnotowywał OSowe zwycięstwa. Za dużo jest do stracenia.

Mama ndzieje ze do walki o zwyciestwo wlaczy sie Colin i pokaze na co go stac :) Wydaje mi sie ze bedzie na jednej z 1 pozycji w rajdzie oczywiscie jezeli nie walnie jakiegos dzwona a jesli juz walnie dzwona to bedzie to jeden z najciekawszych dzwonow w historii RMŚ :D

McCrash do boju :]

...transmisja os-u mistrzostw swiata na zywca w eurosporcie :?: :?: byla :?: :?:

2-3 lata temu. z kilku eliminacji ostatnie oesy: korsyka i finlandia napewno... a potem co bylo nie wiem, bo nie mam telewizora

...transmisja os-u mistrzostw swiata na zywca w eurosporcie :?: :?: byla :?: :?:

2-3 lata temu. z kilku eliminacji ostatnie oesy: korsyka i finlandia napewno... a potem co bylo nie wiem, bo nie mam telewizora

Dokladnie, ja pamietam relacje z Korsyki, i najczesciej to byly ujecia z helikoptera i on-boardy. A tak w ogole to zajebiscie, ze bedzie relacja live, bo daaawno takiej nie ogladalem. I najlepiej jakby Sainz, Loeb Solberg mieli takie same czasy przed ostatnim OS, wtedy by sie dzialo :) . No i nie mozna zapomniec, ze w tym rajdzie jedzie rowniez Tomek Kuchar w eNkowym Lancerze.

SOLBERG i KUCHAR OGNIA !!!

1. 18 Sébastien LOEB (F) Citroën Xsara 31:55.0 0.0

2. 7 Petter SOLBERG (N) Subaru Impreza WRC 2003 31:58.8 +3.8

3. 4 Markko MÄRTIN (EE) Ford Focus RS WRC 03 32:07.1 +12.1

hmm... beda jechac powoli i ogladac sie na siebie? Carlos juz przeniosl sie na lake... a cuda wyczynia Tomek Kuchar (niech no Dyrekcja go zatrudni zamiast Leszka K. :wink: )

24. 102 Tomasz KUCHAR (PL) Mitsu 17:34.1 +2:02.5

25. 100 Martin ROWE (GB) SI WRX Sti 17:46.4 +2:14.8

tak wyglada po drugim oesie czolowka Nki... ja chce Kuchara w Subaru :!:

21. 102 Tomasz KUCHAR (PL) Mitsu Evo 36:28.0 +4:33.0

23. 100 Martin ROWE (GB) SI WRX Sti 36:47.4 +4:52.4

Sainz odpadł, Burns nie wystartował, pozostało ich dwóch do wygrania rajdu i zdobycia tytułu mistrza świata (czytaj Loeb i Solberg)

Ja oczywiście stawiam na Solberga.

Wierzę że powtórzy sukces sprzed roku w Walii no i przypieczętuje tym zdobędzie tytuł mistrza świata!!! Czyli bedzie co świętować...

Szkoda, ze BigMak konczy, tak samo jak Sainz, swoja kariere po tym rajdzie :(

A na pozegnanie bardzo mieli fajny pomysl :D :

...Sainz konczy kariere?? ja wiem ze colin :wink:

pozdr. mk.si

Po dwoch OS dzisiejszego dnia nadal prowadzi Solberg i o kolka sekund powiekszyl swoja przewage na Loebem, do konca dnia pozostalo jeszcze 6 OS. Szkoda, ze wczoraj odpadl Tomek Kuchar :( , ale udowodnil, ze moze sie liczyc w przyszlym roku w walce MS w PCWRC.

---------

SOLBERG OGNIA !!!

---------

464148.jpg

464118.jpg

A co do Kuchara, też bym chciał aby jeździł SI, ale koszty dużo większe niż MITSU.

w tym jest rola SIP :twisted:

a tak swoja droga... zastanawia mnie Loeb... po 13 oesie juz 30 sekund straty... czyzby Pirelli bylo tak niesamowite? a moze czeka? jakos tak bez walki oddaje na razie te sekundy....

13 OS: wlasnie sie zakonczyl i byl to przelomowy odcinek w tym rajdzie. Tuz po starcie tego odcinka Solberg najechal na dziure i uszkodzil uklad hamulcowy. Jak powiedzial pilot Solberg Phil Mills mieli bardzo duzo szczescia, ze ukonczyli ta probe. Na dodatek Solberg mimo tych problemow wygral OeS i ta z nawiazka a dokladnie z przewaga ponad minuty nad Loebem ktory na tym odcinku byl dopiero 11. W ogolnej klasyfikacji Norweg ma juz 1:40 sek. przewagi nad Francuzem.

-----

SOLBERG OGNIA !!!