Skocz do zawartości

YEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Na piosenki przechodzimy? Oj - odradzałbym :twisted:, dodatkowo biorąc pod uwagę dzisiejsze rozróby na stadionie Wisły. Nie wytrzymały biedactwa porażki... :twisted:. Ale szkoda, aj ja jaj... :twisted:

 

PS. Zmieniam zaraz zdjęcie w profilu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może wróci też Jaga? Kto wie, kto wie... Widzew nie czułby się osamotniony - mają przecież sztamę ze "sliedzikami".

 

no no, nie sadzilem , ze taki z Ciebie wielki kibic Przemeq :) A co wiecej.... nie sadzilem, ze posiadacz STi moze byc kibicem !!! Chwala ci za to 8)

 

A z Jaga to ogolnie w rundzie wiosennej straszne rozczarowanie :( Co prawda dzisiaj wygralismy i mamy 2 zwyciestwa z rzedu ale poczatek byl tragiczny, polecial trener i ogolnie zespol gra bez rewelacji. Na poczatku chyba kazdy w Bialymstoku byl pewien awansu.... a teraz :( Niby na dzien dzisiejszy mamy 3 miejsce, ktore daje nam baraze ale tyle samo punktow ma takze 4, 5 i 6 drozyna no i ŁKS Łodź punkt mniej, wiec wszystko moze sie zdarzyc. Widzew z tego co widac jest juz chyba poza zasiegiem ale bezposredni awans maja dwa miasta i mam ogromna nadzieje, ze bedzie to JAGA :twisted:

 

Na dzien dzisiejszy jestem zdolowany brakiem awansu do pierwszej ligi mojej ulubionej dyscypliny- koszykowki a dokladnie Żubrow Bialystok. Padli w barazach z Pyrą Poznan :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z dwojga : złego :evil: też już wolę te Wisłe z Płocka ;)

 

 

:) Żartuje sobie troche... Ja jestem raczej dobry kibic, co wszystkich lubi. Nafciarzy też !

 

A co do nowego podpisu Przemeq'a - kolorystyka jak z billbordu Lecha. Piwa Lech of kors :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no, nie sadzilem , ze taki z Ciebie wielki kibic Przemeq :) A co wiecej.... nie sadzilem, ze posiadacz STi moze byc kibicem !!! Chwala ci za to 8)

 

To masz słabą pamięć :twisted: - nie pamiętasz jak tu, na tym forum, wymieniłem całą plejadę gwiazd o rodowodzie ze szkółki talentów Jagi? 8)

 

PS. Będzie dobrze - nie pękaj. Jeszcze 7 kolejek i 21 punktów do zdobycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pamietam pamietam 8) Przyszpanowales wtedy :D

 

No jak nie, jak tak :D.

 

Jaga power - niech awansuje. Z całym szacunkiem, ale drużyny mające łącznie 500 kibiców są tej lidze mało potrzebne (vide: Groclin). A wiem, że na Jagę cały Biały by przychodził.

 

I to nie chodzi o to, że drużyna nie może być z małego miasta - może, co pokazała Łęczna. Niby małe miasto, a kiboli cała masa i to wiernych - tak pikników, jak i hoolsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak już od 24 lat to trwa, tak że szalika nie potrzebuję - potrzebują go może tacy, którzy kibicują od niedawna, albo mają koniunkturalny stosunek ("kibicujemy wygrywającym").

Tacy od niedawna - oj nie do końca, mój kolega ma fajny szalik ze swoim nickiem a jest kibicem Legii od zawsze.

 

A kibice wygrywających to najgorsze co może być... :x Ja się piłką nie interesuję, ale Jedyna_Słuszna stołeczna drużyna zawsze wzbudzała we mnie, piłkarskim laiku, uśmiech sympatii. :D

 

Powiem, by podsycić atmosferę, ostatnio słyszałem coś takiego:

"Wisła - dzieci wykarmione spermą z ZOMOwskiej pały" :wink: :mrgreen:

 

Ale kłócił się o to, która druzyna jest lepsza nie będę, Legia mistrzem i tyle, respekt. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak do Ch.League są za ciency... :roll:

 

Niemniej, gratulacje.

 

Oj nie wiem, w końcu są dużo mądrzej niż Wisła z lat poprzednich zbudowani. Zawsze ustrzelą coś z przodu, a nie mają takiej "hop do przodu" obrony". Śmiem twierdzić, że dzisiejsza (L) wyeliminowałaby Panathinaikos, z którym to Wisła tak "pięknie" legła :twisted: w zeszłym roku!

 

bo Legia najlepsza ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem, by podsycić atmosferę, ostatnio słyszałem coś takiego:

"Wisła - dzieci wykarmione spermą z ZOMOwskiej pały" :wink: :mrgreen:

 

A LEGŁA to klub wojskowy i wybierał sobie zawodników zmuszając ich, albo Legła albo idziesz do wojska :wink: :wink: :wink:

 

Po wczorajszym wydarzeniach na stadionach- dalej myślę, że piłka to sport dla debili, chorych umysłowo ludzi, którzy chcą się tylko napierd.....ć. Mam nadzieję, że Wisła nie zostanie dopuszczona do Pucharu UEFA- już nie po raz pierwszy dzęki zachowaniom "fanów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem, by podsycić atmosferę, ostatnio słyszałem coś takiego:

"Wisła - dzieci wykarmione spermą z ZOMOwskiej pały" :wink: :mrgreen:

 

Polini - według mnie tekst nie ma miejscu i nie na poziomie...:roll:

 

Nie zdarza Ci się to często, ale tym razem była to wpadka.

 

kropek - dlatego Twoja odpowiedź jest uzasadniona, choć w ramach sprostowania dodam, że tacy przymusowi najemnicy nigdy nie wkładali serca w grę i dlatego Legia mając dobry skład zawsze była w czubie, ale prawie nigdy nie starczyło wytrwałości na mistrza, bo ci najemnicy, dobrzy technicznie na tyle, by być w czubie, albo się nie przykładali, albo, gdy była okazja, sprzedawali mecze (a propos wczorajszego meczu z Górnikiem - przypominam mecz z 1986).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak już od 24 lat to trwa, tak że szalika nie potrzebuję - potrzebują go może tacy, którzy kibicują od niedawna, albo mają koniunkturalny stosunek ("kibicujemy wygrywającym").

 

Czyli szalik to obciach??? Kurde, a ja po meczu z Lechem zakupiłam sobie nowy :roll:

No ale jak dyktator mody - Przemeq tak mówi, no to szalik zostanie w szafce... :wink:

 

A kibice wygrywających to najgorsze co może być...

 

O! Zgadzam się. W poniedziałek utwierdziłam się w tym przekonaniu. Po bilety na mecz z Wisłą stałam ponad 7 godzin! Były około 3 tysiące ludzi. Szkoda tylko, że gdyby Legia była na końcu tabeli, to tych "kibiców" pod kasami byłoby może z 500.

A tak Vero nie pójdzie na mecz, bo nie dostała biletu... :cry:

 

Po wczorajszym wydarzeniach na stadionach- dalej myślę, że piłka to sport dla debili, chorych umysłowo ludzi, którzy chcą się tylko napierd.....ć.

 

Tia. Jak idę na mecz, to zmieniam się w demona. Biję, kopię, gryzę. Niejeden kibol oberwał ode mnie bejsbolem :twisted: :wink:

Błagam, bez generalizowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po wczorajszym wydarzeniach na stadionach- dalej myślę, że piłka to sport dla debili, chorych umysłowo ludzi, którzy chcą się tylko napierd.....ć.

 

Tia. Jak idę na mecz, to zmieniam się w demona. Biję, kopię, gryzę. Niejeden kibol oberwał ode mnie bejsbolem :twisted: :wink:

Błagam, bez generalizowania...

 

no to luz, chodzi o to, że taki jest obraz piłki u ludzi ną mało zainteresowanych- wykreowany w mediach, problem z którym nikt nie umie sobie poradzić bo: nie wie jak, nie chce mu się, bo chce by było tak dalej...

 

Polecam jazdę autobusem, zwłaszacza gdy jadą nim kibice na mecz :evil::evil::evil: normalnie ubaw po pachy :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalizują ludzie, którzy na meczu w życiu nie byli, ale wiedzą najlepiej "bo widzieli w telewizji". :roll:

A media przekazują np coś takiego: "Pod kasami na Łazienkowskiej zebrało się prawie 3 tysiące kibiców. Stali w kolejkach wiele godzin, niektórzy nawet od 6 rano. Kibice Legii nie wykazali się umiejętnością organizacji; pozostawili po sobie sterty puszek i butelek". No fakt, pobojowisko niesamowite. Ale na te 3 tysiące ludzi nie było ŻADNEGO kosza na śmieci! Nawet jednego Toi-Toi'a. Patrol policji zjawił się dopiero po 16.00 (i to chyba przypadkiem...) Na mioch oczach jedna dziewczyna zemdlała.

To władze miasta powinny zadbać o wszystko.

Ale to nieważne. To kibice nie potrafią się zorganizować... Eh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalizują ludzie, którzy na meczu w życiu nie byli, ale wiedzą najlepiej "bo widzieli w telewizji". :roll:

 

jakoś w świecie poradzono sobie z tym prtoblemem i na jeden mecz przychodzi więcej kibiców niż u nas na całą kolejkę i raczej nie jest to wynikiem niskiego poziomu rozgrywek a obaw o własne bezpieczeństwo np. akcje wczoraj na meczach w Zabrzu czy Krakowie - a takie sytuacje w dużej mierze kreują wizerunek piłki nożnej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś w świecie poradzono sobie z tym prtoblemem i na jeden mecz przychodzi więcej kibiców niż u nas na całą kolejkę

 

Sugerujesz, że niby stadiony świecą pustkami??? Jeśli tak, to się z Tobą nie zgodzę...

Dużym problemem jest właśnie brak odpowiednich obiektów sportowych.

Łazienkowska na przykład zaczyna się sypać i jest stanowczo za mała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba iść na mecz, żeby zobaczyć to tałatajstwo ze stadionów. Już nie jeden raz zostałem zaczepiony na ulicy - "Za kim jesteś?!" ...

 

Ja nie twierdzę, że nie ma awantur i chamstwa. Ale na mecze chodzą też normalni ludzie! I jest ich więcej niż kiboli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...