Skocz do zawartości

Powrót z wycieczki Subaro znawczej


Tomasz_555

Rekomendowane odpowiedzi

No i witam po przerwie. Wyjechałem sobie na troszku za graniczkę i podziwiałem krajobrazy. Niestety czas wracać do rzeczywistości. Subarek w czasie wyjazdu naliczyłem 13. Byłem w Niemczech, Belgii i Luxemburgu.

 

1. Zgorzelec(strona Polska) - Impreza 2000 Kombi - jasno niebieski kolorek

2. Chemnitz - Forester 2001 - zielony (jak go mijałem to kierowca tak jakoś dziwnie na mnie spojzał??)

3. Legacy - autostrada A4 w niemczech - jakieś starsze - brązowe - ktoś miał podobne na forum

4. Legacy - jak wyzej - srebrne

5. Legacy - jak wyżej - zielone z rurami na łosia

6. Forester - niedaleko Aachen - srebrne - bardzo ładnie wyglądało z brudem na boku

7. Impreza - 2000 - w pobliżu winnic w krainie geogr. "Eifle"(jakoś tak sie to czyta)

8. Forester 2001 - czarny - powrót z Belgii - nie pamietam gdzie to było

9. Legacy - też takie starsze - w miejscowości Brohl

10. Impreza 2000 combi - srebrna - także Brohl

11. Impreza 2001 - czarna combi - jeden z garazy w Remagen

12. Legacy 2001 - beżowe - autostrada A4 w niemczech - jakiś dziadek jechał strasznie wolno

13. Forester - srebrny - A4 w Polsce.

 

Jestem zawiedziony. Myślałem że tak bogaty naród jak Niemcy będą kupować więcej Subarek. A tam wogóle mało japońskich samochodów. Tylko Audi, BMW, Merc itp. Jeden koleś nawet powiedział że po co kupowac Subaru skoro Niemcy produkują lepsze samochody.

Najlepiej wypadł ten zielony Forester. Może namówię starego żeby kupił... ale to za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy wbrew pozorom są patriotami i dla tego kupują Niemieckie Auta.

 

A po za tym się nie znają, co do Subaru.

 

To na takiej samej zasadzie, że tam jeżdżą Bmw, Audi, Merce, to tak jak u nas, chociaż trudno porównywać. U na z też jeżdżą w dużej ilości auta Polskie np. Polonez, Fiat..., Może to i po trochu cena ma na to wpływ, ale. Tam byle, kogo stać na Audi czy Bmw. Więc nie ma, co dziwić, że jeżdżą swoimi.

 

Ps. A tak po za tym, jaki kolor samochodu macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zawiedziony. Myślałem że tak bogaty naród jak Niemcy będą kupować więcej Subarek. A tam wogóle mało japońskich samochodów. Tylko Audi, BMW, Merc itp. Jeden koleś nawet powiedział że po co kupowac Subaru skoro Niemcy produkują lepsze samochody.

 

Tommi - wieksza ilosc Subaru jezdzi po Szwajcarii - ze wzgledu na warunki (góry + dluga zima). Jadac ostatnio z Agnieszka do Pragi w sumie naliczylismy 11 Subaru w Czechach - 2 razy Impreza WRX, 2 Forestery i 7 Legacy (jedno bylo dokladnie takie same jak nasze - nawet kolor ten sam - tyle, ze wersja ubozsza w wyposazenie :D). Ale fakt, ze tylko 3 z nich spotkalismy w Pradze. Reszte w gorach spotkalismy. Ale niestety, jakos Czesi w tych Subarynkach zdziwieni na nas patrzyli jak do nich machalismy :(

Pozdrawiam

Szymon vel Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycieczki Subaroznawcze najłatwiej podejmować do SIP-u - zazwyczaj kilka sztuk w salonie i kilka przed.

A ponadto w okolicach rajdów - choc tam zazwyczaj mocno monotematyczne - Imprezy w różnych kolorach (z 90% niebieskich oczywiście).

Nadaje się też istotnie Szwajcaria.

I Nowa Zelandia ( w starej jest ich zdecydowanie mniej).

 

W Niemczech gorzej, bo po tych płaskich autostradach to osatatnio głównie diesle pomykają.

 

 

Korsarus geographicus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tu widze, ze wszyscy zapomnieli o Japanie :twisted::)

 

A "Ja Panie" jeżdże Legacy i najwięcej na raz widziałem u Pumex'a pod jego pracą: jego Legacy, moje Legacy i jeszcze jakieś jedno srebrne, takie szarpnięte wielotrybem czasu :wink:

 

A tak przy okazji to dziękuje oficjalnie Szymonowi vel Pumex'owi za pożyczenie bagażnika dachowego - fajny z niego Qmpel 8)

 

Śmiech'us Legacus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji to dziękuje oficjalnie Szymonowi vel Pumex'owi za pożyczenie bagażnika dachowego - fajny z niego Qmpel

 

hehe Smiech'u - tak to bedziemy sobie tu w nieskonczonosc dziekowac :wink: bo teraz dzieki Twojemu uchwytowi do roweru przystroilem swojego Legaca Giantem :wink: a Beherovka caly czas sie chlodzi.... :D

Pozdravka

Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Smiech'u - tak to bedziemy sobie tu w nieskonczonosc dziekowac :wink: bo teraz dzieki Twojemu uchwytowi do roweru przystroilem swojego Legaca Giantem :wink: a Beherovka caly czas sie chlodzi.... :D

Pozdravka

Pumex

 

OK, spoko wodza 8) , jak se razem do KUPY uzbieramy ty Beherovki cysterne, to trza bedzie sie na tydzeń do Srebrny Góry zjechać :lol:

Myślę, że pozostałe Forumowicze zainteresowane zawartością tejże cysterny zechcą nas biedaków wesprzeć w tej niedoli :wink:

 

Śmiech'us cysternus spedicjusz-logistycjusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Beherovka caly czas sie chlodzi.... :D

A Olomucki syr tez masz? Bo wtedy moze bym sie skusil. :twisted:

 

Dawaj Rafał 8) , staniem z Pumex'em ramie w ramie, na nogach, na głowie, czy jakoś tak, a zdobędziemy Ci ten Ołomucki syr, cobyś się patriotycznie zjechał swojom Imprezom na naszą kurka wodna impreze ... w końcu nie wiem czy w Srebrnej Górze czy gdzie indziej :roll:

 

Śmiech'u, YESt SER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kolega Pumex wybiera tylko najlepsze marki:

Subaru, Giant, oraz życzliwość większości polaków - w tym wypadku kolegi Śmiecha.

 

hehehe... no ba :D aczkolwiek zdarzalo sie i w zyciu pic tanie wina :lol:

 

Dawaj Rafał , staniem z Pumex'em ramie w ramie, na nogach, na głowie, czy jakoś tak, a zdobędziemy Ci ten Ołomucki syr, cobyś się patriotycznie zjechał swojom Imprezom na naszą kurka wodna impreze ... w końcu nie wiem czy w Srebrnej Górze czy gdzie indziej

 

Smiechu - dobrze gadasz :D w dobrym gronie Beherovka, syr a tatarska omacka to jest to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...