Skocz do zawartości

A może by tak lekka profanacja...(nadkola tył)


Nerqo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zainteresowanych i przerabiających problem zgniłych tylnych nadkoli. U mnie jest tragedia i trzeba już spawać. Czytałem wszelkie tematy odnośnie tego problemu w klasykach i wiem, że pług, cif, albo sprawny blacharz. Jednak dziś oglądając w mieście autka olśniło mnie, mianowicie wiem że to zakrawa na agrotuning i lekka profanację, ale wydaje mi sie że wyglądały by interesująco tylne nadkola z passata B5. Wpadło mi to w oko głównie dlatego, że mają ona takie fajne przetłoczenie wzdłuż rantu i ćwiartkę można kupić za pasztetową cenę,a to co sie nie przyda, to jeszcze na złom oddać hehe. Może ktoś tworzył podobne sztuki magiczne, lub może ktoś miał by możliwość z konfrontowania wymiarów obu części, bo ja paska pod ręką nie mam :unsure:. Proszę o opinię, a jak odłożę trochę grosza, to być może pobawię się w taki mod. Pozdrawiam Nerqo.

Aha, foty poglądowe ;)http://img05.allegroimg.pl/photos/oryginal/30/85/86/71/3085867149

http://mobileking.proste.pl/allegro/100-200/180-cos_tam/DSC01737.JPG

Edytowane przez Nerqo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja paska pod ręką nie mam

Żebym ja pasek pod ręką miał, to bym Cię za tę profanację....

:D

 

A tak serio, to chyba trzeba by się decydować na jakieś grubsze poszerzanie, bo nie wyrobisz się przy drzwiach z tą blachą z paska (odległość koło-drzwi). W starszych (GC, GF) się po prostu spawało reparaturki z civica ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaw sobie cały tył od M3 e36 razem z dyfrem, będziesz miał niepowtarzalne auto.

Kurcze, o tym nie pomyślałem, jak to dobrze czasem poczytać jak ktoś mądry coś mądrego napisze :D;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...