Jump to content

A może by tak lekka profanacja...(nadkola tył)

Nerqo

Recommended Posts

Witam zainteresowanych i przerabiających problem zgniłych tylnych nadkoli. U mnie jest tragedia i trzeba już spawać. Czytałem wszelkie tematy odnośnie tego problemu w klasykach i wiem, że pług, cif, albo sprawny blacharz. Jednak dziś oglądając w mieście autka olśniło mnie, mianowicie wiem że to zakrawa na agrotuning i lekka profanację, ale wydaje mi sie że wyglądały by interesująco tylne nadkola z passata B5. Wpadło mi to w oko głównie dlatego, że mają ona takie fajne przetłoczenie wzdłuż rantu i ćwiartkę można kupić za pasztetową cenę,a to co sie nie przyda, to jeszcze na złom oddać hehe. Może ktoś tworzył podobne sztuki magiczne, lub może ktoś miał by możliwość z konfrontowania wymiarów obu części, bo ja paska pod ręką nie mam :unsure:. Proszę o opinię, a jak odłożę trochę grosza, to być może pobawię się w taki mod. Pozdrawiam Nerqo.

Aha, foty poglądowe ;)http://img05.allegroimg.pl/photos/oryginal/30/85/86/71/3085867149

http://mobileking.proste.pl/allegro/100-200/180-cos_tam/DSC01737.JPG

Edited by Nerqo

ja paska pod ręką nie mam

Żebym ja pasek pod ręką miał, to bym Cię za tę profanację....

:D

A tak serio, to chyba trzeba by się decydować na jakieś grubsze poszerzanie, bo nie wyrobisz się przy drzwiach z tą blachą z paska (odległość koło-drzwi). W starszych (GC, GF) się po prostu spawało reparaturki z civica ;)

Wstaw sobie cały tył od M3 e36 razem z dyfrem, będziesz miał niepowtarzalne auto.

Kurcze, o tym nie pomyślałem, jak to dobrze czasem poczytać jak ktoś mądry coś mądrego napisze :D;)