Jump to content

Dodatkowe przewody masowe.

kraftpol

Recommended Posts

Może ktoś wie ,czy jest sens montowania czegos takiego w imprezie V2 ,do jakich jeszcze punktów podłączamy dodatkowe przewody masowe?

Czy można i jak je zamontować ,gdy akumulator jest przeniesiony do bagaznika?

www.motorsports-attires.blogspot.com/2013/01/diy-grounding-kit-installation.html

Edited by kraftpol

Nie mam tego kit'a u siebie ale wydaje mi się że jak masz auto w dobrym stanie to nie ma sensu. Zawsze możesz pomierzyć opór albo spadki napięcia i będziesz wiedział. Według mnie to dodatkowy nie potrzebny klamot pod maską. Jeśli masz problem z masa najpierw zobacz może da się naprawić to bez bypassów.

ja bym sobie pomajstrował z masą bo np. światła przygasają jak się wiatrak włącza.. ale jak za to się zabrać i od czego zacząć?

ja bym sobie pomajstrował z masą bo np. światła przygasają jak się wiatrak włącza..

To nie musi być wina masy.

np zrób sobie takim mały test ,wez dobry przewód rozruchowy (tylko DOBRY GRUBY) i zapnij do auku i do masy ,potem do silnika i zobacz efekty

A najlepiej 2 przewody. Jeden od minusa aku do masy silnika ,drugi od sinika do nadwozia. No i połączenia od plusa aku do alternatora i do rozrusznika.

Wesołych jajek na Święta dla wszystkich :)