Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wszystkich bardzo serdecznie. Mam na imię Filip, mimo posiadania prawka tylko od roku :). Subaru rajcowały mnie od początku podstawówki, a w domu obecnie mam (mamy, znaczy rodzice mają dwa Forestery) :P ja od zawsze grzebie w Komarkach, WSK'ach, więc mimo młodego wieku mam wiedzę i umiejętności :P osobiście wożę tyłek PF 126p, którego moja mama nie znosi,bo mały ciasny,niebezpieczny i może się popsuć,taki jego urok, ale jak mam jeździć popularnym Civiciem, albo Golfem to dzięki. Miłość do staroci jest równie mocna co do Subaru ;) i mimo lekkiego "lyftyngu" z zewnątrz Stefana wiara na ulicy się za nim ogląda :o co mogłoby być dziwne, że maluch będzie robił za lansowóz :D tak w skrócie Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i mam nadzieję, że moja współpraca z forum będzie owocna :)

Edytowane przez Filippe_1007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na imię Filip mimo posiadania prawka tylko od roku

to Ci się udało! ja mam prawko od 10 lat a nie mam na imię Filip :twisted::biglol: :biglol: :biglol:;)

 

Miłość do staroci jest równie mocna co do Subaru

wielki plus, dobrze, że są tacy co o prawdziwej motoryzacji nie zapominają :)

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i mam nadzieję, że moja współpraca z forum będzie owocna :)

Odpozdrawiam, :welcome:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze jestem nowy pozdrawiam wszystkich.

post-13960-0-22795100-1371998378_thumb.jpg

 

autko ciagnie od 2500 do 4000 a pozniej zalancza sie drogie turbo do 7000tys ale auto slabo przyspiesza tak na 180KM.

 

Autko ma 286KM seria nic nie dlubane ,ja zmienilem przeplywomierz,tps,czujnik walu iwalka,rozrzad jest sprawdzony,sonda ok,AUTO BEZ ZMIAN.!!

 

Pozniej postaram sie wrzucic zdjecia twin turbo europa seria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...