Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Choć minęło trochę od mojej rejestracji wreszcie postanowiłem sie przywitać. Narazie rozglądam sie za subaru, ale jak tylko stanę sie szczęśliwym posiadaczem nie omieszkam dać wam znać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

To moje pierwsze Subaru, miejmy nadzieję że samochód i ja zaczniemy się rozumieć ;)

Póki co zrobiłem WRX-em około 500km i rozebrałem go do przekładki, w wolne wieczory działam dość ostro i pozostaję w nadziei że niedługo wylecę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów

Po kilkunastoletniej przygodzie z inną japońską marką przyszedł czas na Subaru Legacy kombi 2,0 MY '06 kupione od Pana Krzysztofa (pozdrawiam serdecznie) za pośrednictwem Raju, któremu bardzo dziękuję za pomoc. Przy okazji dane mi było poznać Szefową i Szefa oraz kilka osób z salonu i serwisu wiadomego warszawskiego dealera (moc pozdrowień dla Wszystkich).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcę abyście naprowadzili mnie na jedyną słuszną markę i wybili mi z glowy S6:)

 

tylko po co? kupisz subaru, bedziesz mial z nim problemy i zwalisz na Nas,ze wybilismy Ci z glowy Audi...

 

sam powinienes wiedziec czym chcesz jezdzic.

 

 

Witam Nowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, forum przeglądam co jakiś czas od roku, teraz jestem na etapie zakupu samochodu i chcę abyście naprowadzili mnie na jedyną słuszną markę i wybili mi z glowy S6:)

 

Witaj.

 

Ale co tu wybijać? S6-ka z widlastą ósemką pod maską jest świetnym autem. Jest droższa w serwisowaniu od STI ale dźwięk ósemki :wub: . W wersji kombi najlepszy cichociemny na rynku.

chcę abyście naprowadzili mnie na jedyną słuszną markę i wybili mi z glowy S6:)

Oczywiście, że RS6 to najlepszy wybór ;)

Witam :)

 

A tu się nie zgodzę, nie ma sensu pchać się w RS-a, lepiej zmodzić zwykłą S-kę - wyjdzie taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...