Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów!!! Jestem świeżym subarowwiczem (od tygodnia mam Outbacka 3.0), ale miałem już Subaru E12 kiedy jescze w Polsce prawie nikt nie wiedział co to za marka (chyba rok 89) i był tylko jeden nieautoryzaowny serwis w Polsce.

Outbacka przywiozłem z Niemiec i szukam polskiej lub angielskiej wersji User Manuala dla outback wersja 2006. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam, bo choć już jakiś czas temu naskrobałem coś w dziel kupie/sprzedam, dopiero teraz staje się posiadaczem subaru. Co prawda do odbioru jeszcze miesiąc ale może jakoś wytrzymam. Pozdrawiam.

 

Gratulacje, nareszcie w Katowicach częściej będe widywał Imprezy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Od miesiąca oczekuję (i coraz gorzej to znoszę :???: ) na wymarzonego Foresterka 2,5 XT zakupionego na wyprzedaży rocznika 2006. Najświeższa wieść z frontu, to że dzisiaj był clony na granicy i jutro ma już być u dilera. Żywię więc głęboką nadzieję, że męki me skończą się jeszcze w tym tygodniu :cool:

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Od miesiąca oczekuję (i coraz gorzej to znoszę ) na wymarzonego Foresterka 2,5 XT zakupionego na wyprzedaży rocznika 2006. Najświeższa wieść z frontu, to że dzisiaj był clony na granicy i jutro ma już być u dilera. Żywię więc głęboką nadzieję, że męki me skończą się jeszcze w tym tygodniu

 

Witam serdecznie i życzę wytrwałości w oczekiwaniu na samochód. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!!

Od jakiegos czasu przygladam sie Waszym dyskusjom, a dzisiaj kiedy znam juz dosc dokladny termin odbioru mojego Subaru, postanowilem sie ujawnic. Ze wzgledu na specyfike pracy, nie bede pewnie zbyt aktywnym uzytkownikiem, ale bedzie mi milo, jesli moje posty nie beda monologami :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!!

Od jakiegos czasu przygladam sie Waszym dyskusjom, a dzisiaj kiedy znam juz dosc dokladny termin odbioru mojego Subaru, postanowilem sie ujawnic. Ze wzgledu na specyfike pracy, nie bede pewnie zbyt aktywnym uzytkownikiem, ale bedzie mi milo, jesli moje posty nie beda monologami :smile:

Zaraz, zaraz... W profilu Avensis 2.0, niedługo Subaru... Zamieniłeś się z krzysiomem :?: :shock: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczow.

Juz niedlugo, juz za momencik dolacze do zacnej grupy posiadaczy aut Subaru.

Wlasnie zamowilem (i odbieram za kilka dni):

Subaru B9 Tribeca 7 TE Exclusive :grin:

w kolorze Newport Blue Pearl

 

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyczny kolor, ale srebrne felgi. 2006 rocznik, amerykanin, przebiegł 5000 mil... z czego 700 ze mną :mrgreen:

Cóż więcej można powiedzieć... przeraza mnie ta moc… ale ćwiczę :)

Już wiem, że STI to był świetny wybór. Teraz zobaczymy co na to moje konto i żona :)

 

Przemekq, chyba widywałem Twoje autko pod Radissonem na Grzybowskiej... jeśli tu bywasz to pewnie prędzej czy później się spotkamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszyskich

Moja żona popełniła błąd ,uperając się żeby jej kupić forestera,o dziwo z powodu wygądu.

Czuje jak powoli ogarnia mnie subarugorączka i jeszcze w dodatku pierwsze inteligentne forum jakie spotkałem w internecie

Pozdrawiam wszystkich wort

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM zacnych klubowiczow !!!

 

lejce subaru jeszcze nie dla mnie, ale czekam na ta gwiazdke z nieba (a raczej na plejade:)). pozwolcie,ze zapoznam sie dobrze z forum, by nie zawracac glowy pytaniami na ktore padly juz odpowiedzi etc.

 

Tymczasem pozadrawiam serdecznie.

bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów :smile:

 

Od miesiąca jestem szcześliwym posiadaczem Subaru Legacy '93 wersja GL czyli goły ale wesoły. Moze za kolejny miesiąc bede miał takze prawko bo jakos mi sie nie spieszyło wczesniej. Latem zapraszam na moje 23 urodzinki. Mieszkam w Kartuzowie, tzn w Kartuzach :razz:

 

Szacuneczek dla kawiorów :cool:

 

Pozdrawiam Tomirros

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze w dodatku pierwsze inteligentne forum

:shock:

gdzie :?: :?: :?:

:mrgreen:

Ale fajnie dowiedzieć się coś miłego o naszym forum i jego użytkownikach :mrgreen:

 

(...)Szacuneczek dla kawiorów :cool: (...)
Widzę, że już chwytasz klimat :mrgreen: :wink: :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...