Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Kaya z Wroclawia, szczęśliwa posiadaczka BMW E46 Cabrio z zamiarem zamiany na Subaru Imprezę STI :) Tyle z ważniejszych spraw....pozdrawiam :grin: :grin: :grin:

 

Córuniu, zmiana auta może się łonczyć ze zmiano środowiskowa, a dołonczenie do forum Subaru z poważnym zaburzeniami synaptycznymi.

Witam na odziale bez klamek

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczow. Jestem wielkim fanem marki, od niedawna posiadaczem Forestera 2.5XT. Forum odwiedzalem juz wczesniej jako gosc w wielu sprawach mi pomoglo za co wielkie Dzieki. Tak wiec czas na dobre zaczac przygode z Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !!! W zeszly weekend zaparkowalem pod domem GT (wersja UK). Totalny standard. Mam nadzieje, ze to forum pomoze mi w jasny i oczywisty sposob pozmieniac pare rzeczy w niedalekiej przyszlosci tak, zeby to wszystko mialo ...rece i nogi.

 

Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie starych wyjadaczy, jak i nowicjuszy do których w końcu będę mógł się zaliczyć 8-) Od jakiegoś czasu jedynie obserwator, od niedawna szczęśliwy posiadacz wolnego ssaka '99 odziedziczonego po jpol'u (pozdrowienia dla Olsztyna), a od dziś mam nadzieję również aktywny forumowicz.

 

Do zobaczenia we wrocławskich korkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas rejestracji nie dostałam żadnego warning’u, że ten nick jest „zajęty”.. :roll:

Wpisałam go odruchowo i nie przyszło mi do głowy, aby sprawdzić, czy ktoś nie ma podobnego.

Ok. Teraz sprawdziłam.

Biorąc jednak pod uwagę liczbę podobnych nazw użytkowników, jak np. Marcin123, Marcin2, marcin28, marcin5000 itd. itd. to chyba w moim przypadku nie będzie tragedii :?:

 

vert, czy można ew jakoś to zmienić?

Nie chcę ‘mieszać’ „staremu tu koledze” :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie ;)

Forum czytam od pewnego już dłuższego czasu, lecz czas najwyższy się trochę przywitać. Mam nadzieję, że niedługo dołączę do tego wspaniałego grona posiadaczy Subaru jako kierowca jakiejś spokojnej, ucywilizowanej (puki co :twisted: ) wolnossącej wersji Imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...