Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Wojtek K- no właśnie tego chciałem sie dowiedzieć jaką ma sławe i czy sprzedaje tylko te "importowane" autka czy jakieś części też można wydębić w dobrych pieniążkach, a napewno ma tego dużo, póżniej poszperam po necie może go znajde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

zgodnie z przyjętym tutaj obyczajem swój pierwszy post umieszczam w tym temacie. Serdecznie pozdrawiam wszystkich posiadaczy i fanów Subaru, zwłaszcza tych którzy w tak sympatyczny sposób pozdrawiają mojego Legasia na drodze :wink:

 

Pozdrawiam,

Olo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwłaszcza tych którzy w tak sympatyczny sposób pozdrawiają mojego Legasia

 

 

A gdzie lezy inad :twisted: bo za czorta nie moge znalezc na mapie... a czesto jest tak ze jak gdzies jade i pozdrawiam kogos to i tak bez reakcji... :mrgreen:

 

 

PS... a abstra...ac (nie bede sie wyrazal... :lol: ) wmorderator ma juz tylko jeden pasek :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek K jestes z B. Stoku napewno znasz gościa legitymującego sie pseudo "ankaja"

widze że ma dużo subarynek i części np. na allegro możesz coś o nim napisać,

 

Niestety, nicka usluszalem po raz piewszy wlasnie od Ciebie :neutral:

A cieszy sie zla slawa czy dobra?

 

 

http://www.ankaja.pol2.com

ciekawe swojego czasu na otomoto wystawiał same forki a na stronie widze imprezki i legacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzała, Olo :mrgreen:.

 

Strzała Andżela :lol:

 

Inąd rzeczywiście nie ma na mapie, chyba nie trzeba po nią sięgać aby to wiedzieć :wink: Jestem z Gdyni, aktualnie mieszkam w Warszawie, a regularnie kursuję między tymi miastami (od kilku dni nawet z przyjemnością) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zjemy razem? Popijając colą? :mrgreen:

 

Ja tam kawior zapijam tylko szampanskoje :cool:

 

http://www.ankaja.pol2.com

ciekawe swojego czasu na otomoto wystawiał same forki a na stronie widze imprezki i legacy

 

No to go namierzyles. Czesto tamtedy jezdze. Jak chcesz zebym cos obadal to daj znac. A o samym czlowieku moze cos Subaryta albo Milek wiedza. To moje ziomale z The Forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Od 3 tygodni jestem posiadaczem WRX z 2003 roku. Spełniło się marzenie! Nie żałuję ani jednej złotówki! Cudo, cudo i jeszcze raz cudo! Ale fanów i posiadaczy przekonywać nie muszę. :lol: Teraz mogę słuchać swojego silnika, a nie tylko tych przejeżdżających obok.

Bardzo miło zaskoczyło mnie pozdrawianie się, które znam z 2oo. Co klan to klan! :cool:

Pozdrawiam,

Rav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...