Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wszystkich. Jestem z Lodzi,...

 

 

Pawel

 

 

Hej witaj. Ciesze sie ze kolejna osoba z Lodzi tu dolancza, liczac na wieksza aktywnosc tutejszych czlonkow :lol: Ja co prawda Ci za bardzo nie pomoge, bo jeszcze sam nie jezdze czterolapem (chociaz juz niedlugo), ale mam nadzieje ze znajdzie sie tu wiecej praktykow i teoretykow miejscowych przy ktorych i ja skorzystam. Pozdrawiam

 

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyzo, witaj na forum! :) Zanim zobaczyłem opis, że szukasz auta, to myślałem, że jesteś właścicielem bordowego kombiwara co stoi na wlocie osiedla.

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=110745 - myślę, że to dobra okazja by poznać innych zapaleńców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyzo, witaj na forum! :) Zanim zobaczyłem opis, że szukasz auta, to myślałem, że jesteś właścicielem bordowego kombiwara co stoi na wlocie osiedla.

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=110745 - myślę, że to dobra okazja by poznać innych zapaleńców :)

 

to nawet bardzo dobra okazja, BTW to jest tutaj przy stadninie??

 

Aflinta- kojarzysz Berlingo z orurowaniem?? Moja Kobieta nim jezdzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rad1125

własnie kupilem subaru impreze 1.6 benz. 16V 4WD 1995r. kto mi moze cos powiedziec na temat tych tego modelu :?: np.co sie w nim psuje,na co trzeba uwarzac,jak najlepiej nim jezdzic,co kolwiek... Rad1125@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...na co trzeba uwarzać...

 

ja co najwyżej bym proponował uwarzać piwo, ale to tylko wtedy, jak się nie siada za kierownicę :twisted:

 

PS: witam, a odpowiedzi na zadane pytania sądzę że znajdziesz przeczesując Forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem nowy :razz:

Subaru mam od roku ale jakos teraz dopiero zaczałem myśleś o klubie.

Pomógł mi w tym ABT, ktorego spotkałem przypadkowo na ulicy jak jechał za mną.

Zaczepiłem go i tak sie zaczęło :grin:

Pozdrawiam wszystkich uzytkownikow forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rajfel

Witam wszystkich forumowiczów. Od kilku tygodni jestem użytkownikiem, a od dawna wielbicielem subaru (w szczególności forestera). I oczywiście cieszę się, że mogę dołączyć do tak fantastycznego grona. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.rajfel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów i użytkowników jedynej słusznej marki.

Od 2004 roku jestem posiadaczem malinowego Forestera 2.0XG. Obecnie przygotowuję auto do IV, a mojego III Zlotu Plejad (trasa terenowa).

Do zobaczenia w Bobrowej Dolinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Zaglądam tu często, wcześniej jako miłośnik marki, od około mieisąca jako posiadacz SI WRX 02'. Wcześniej pomykałem hondami i pewnie zawsze będę miał do nich sentyment, ale po przejechaniu się imprezką kolegi, od którego zresztą póżniej ją kupiłem, zakochałem się i mam nadzieję, że tak już pozostanie. Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na drodze...

 

szczególne pozdrowianie dla BEBEN_WRC, który też kiedyś jeżdził hondą :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...