Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Od dawna, dość dawna trawi mnie chorowanie „ na Subaru”. Jest okazja, bo pora sprzedać dotychczasowe auto i może tym razem się uda. Ze względu na rodzinę poszukiwania idą w kierunku Legacy ewentualnie Outback’a, w cenie do 35 tyś. PLN. Gazu się nie boję, więc to też nie przeszkoda.

Mam nadzieję, że tym razem mi się uda. To trzecie podejście do kupna „jedynie słusznego” auta, ale ponoć do trzech razy sztuka.

 

Czaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowicjuszy :mrgreen:

 

(i myślę o aucie 6-8lat)

To długo już myślisz :wink:

Chłopek chce dobrą decyzję podjąć! :mrgreen:

Jest chyba też nie zdecydowany! :razz:

 

W ogóle to witaj ilm

 

SUBARU To w sumie długo trwała nie groźna choroba! :grin: Albo może i nawet groźna? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MichałGdynia

Witam wszytskich !

 

Pędzący kapitalizm bezlitośnie zmusza mnie do kupna 2 auta ; )

Ale nie ma tego złego..

Przymierzam się do kupna Subaru Imprezy 2001. Auto kupuje od znajomego, dogadalismy już szczegóły,

pozostał tylko mały przegląd, rozwianie kiku wątpliwości i jak wszytsko pójdzie ok dołącze do "zaszczytnego grona". Obecnie jeżdże Focusem który zostanie sprezentowany mojej żonie.

Generalnie na forach więcej czytam niz piszę, ale kilka pytań na pewno będe miał.

Wyrozumiałość please : )))

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

jak widać, pochodzę z dziwnego miasta zwanego Toruń, gdzie Subaru jest jak na lekarstwo. Regularnie widuję tu tylko wiśniowego antyka Legasia (Bluee?) i niebieskiego WRXa zapewne MY05, szkoda tylko, że na poznańskich rejestracjach :sad:

Niedawno - 3 miesiące temu - zasililiśmy (ja i mój tata...) toruńskie szeregi niebieskim RS MY07 :mrgreen: Może i wolny ssak, ale ciągnie jak na Subaru przystało i równie dobrze trzyma się drogi! Jeśli ktoś dostrzeże Imprezę na rejestracji CTR, można być praktycznie pewnym, że to my.

A'propos tego WRXa: kiedyś zaparkowaliśmy pod Geantem tuż obok tej sztuki - jakież musiało być zdziwienie kierownika na dziwaczną Imprezę i do tego z TORUNIA! Może to ktoś z forum?...

 

Pozdrawiam,

Piotrek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Zasadniczo jestem milosnikiem samochodow Niemieckich i to najlepiej starszych niz 30 lat. Ja do tego jest to Mercedes to juz pelnia szczescia. ALE!

Kocham tez RAJDY a RAJDY to wiadomo - SUBARU :-)

Auta z BOXER'em pod maska nie sa dla mnie niczym nowym bowiem mialem do czynienia z VW Garbusami (jednego nawet bylem wlascicielem). Ale to nie na temat.

Witam Wszystkich!!

Kamil "broneq"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adrian_vRS

Witam wszystkich forumowiczów!

Wprawdzie nie mam Subaru; jeżdzę Fabią vRS, ale jestem fanem Subaru, mój brat ma Imprezę i może kiedyś, jak Bóg da, też sobie kupię:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

jak widać, pochodzę z dziwnego miasta zwanego Toruń, gdzie Subaru jest jak na lekarstwo. Regularnie widuję tu tylko wiśniowego antyka Legasia (Bluee?) i niebieskiego WRXa zapewne MY05,

 

Widziałem też nowe Legacy, ciemne jakieś.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to macie Maybacha :wink:

Witamy! Jedz dużo arbuzów. :mrgreen:

 

Taa... Taka specjalna odmiana Phantom powstała zapewne we współpracy z Rolls-Roycem :mrgreen: :wink:

Właściwie to wolę chyba bardziej melony. Chociaż jednak arbuz to też melon. :)

 

Widziałem też nowe Legacy, ciemne jakieś.

Pozdro.

 

Dzisiaj przyjechałem do naszej WIOSKI (bo mieszkam jednak trochę poza Toruniem) rowerem i się zdziwiłem - ładniutki czarniutki Forester śmignął przy Żwirki i Wigury. Tylko nie wiem czy na pewno był na lokalnych rejestracjach, bo nie do końca zauważyłem :lol: BTW, na filmiku ze Zlotu Plejad jeździ właśnie jakiś Foryś na CTxxxxx. Dziwne, nigdy go jeszcze nie widziałem, ale może to właśnie był ten? :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...