Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Przymierzam się powoli do OTBK, badam komisy - w sieci i na drodze, ale wygląda na to, że trzeba zacząć od poczatku - czyli od źródła.

Z licznych postów, które zdążyłem już przejrzeć wynika, że chyba nie będzie problemów z wyperswadowniem mi kupna kolejnego volvo (xc70) ?

myślę (mam nadzieję ), że argumentów ZA subaru znajdzie się wiele.

O szczegóły będę pytał niedługo

 

Korzeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów

Poczytywałem to forum od kilku miesięcy i stopniowo dojrzewała we myśl zakupu Imprezy. Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem nowiutkiej SI 2.0 RS i muszę przyznać, że auto jest wspaniałe....Być może właścieciel wersji z turbo popatrzą na mnie z politowaniem, ale jak dla kogoś kto jeździł poprzednio samochodem 98 KM (czyli dla mnie), wersja 2.0 jest w sam raz. Poza tym prowadzenie, trakcja, skrzynia biegów - po prostu super.

Auto kupiłem u p. Andrzeja Kopera i mogę ten salon gorąco polecić - szczególnie niejakiego RAJA :!: :grin: , który tak mnie "zakręcił", że nie miałem innego wyjścia...

Wszystkich pozdrawiam - na pewno będę tu częstym gościem.

MarcinKu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki,

film widziałem już wcześniej, ale oczywiście niz zrobił na mnie wrażenia ( nie wiem, kto płacił kierowcy za podjechanie pod tę górkę)

Czy wątek Volvo vs Subaru był już "wałkowany" ?

 

Było mnóstwo filmików porównawczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto kupiłem u p. Andrzeja Kopera i mogę ten salon gorąco polecić - szczególnie niejakiego RAJA :!: :grin: , który tak mnie "zakręcił", że nie miałem innego wyjścia...

 

Albo jesteś jego kumplem, albo niech Raju zaczyna planować, na co wyda premię za wyniki sprzedażowe :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem nowiutkiej SI 2.0 RS i muszę przyznać, że auto jest wspaniałe....Być może właścieciel wersji z turbo popatrzą na mnie z politowaniem, ale jak dla kogoś kto jeździł poprzednio samochodem 98 KM (czyli dla mnie), wersja 2.0 jest w sam raz. Poza tym prowadzenie, trakcja, skrzynia biegów - po prostu super.

 

Turbo czy nie, fajne kupiłeś auto. Witaj na forum, zapraszamy na spoty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkim

Jestem nowy czlowiekiem na forum i nie wiem jak mam sie tu poraszuć ale jesli daje rade poruszaniem sie WRX-em to i tu sobie poradze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem na forum już prawie 3 lata, więc może to już czas aby się przywitać :mrgreen: Na razie wciąż jeszcze jeżdżę włoskim kompaktem FWD, ale mam nadzieję, iż następna zima zastanie mnie już w nowej Imprezie kombi 2.0RC lub RS :cool:

 

pozdrawiam,

Darek - Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem nowiutkiej SI 2.0 RS i muszę przyznać, że auto jest wspaniałe....Być może właścieciel wersji z turbo popatrzą na mnie z politowaniem, ale jak dla kogoś kto jeździł poprzednio samochodem 98 KM (czyli dla mnie), wersja 2.0 jest w sam raz. Poza tym prowadzenie, trakcja, skrzynia biegów - po prostu super.

Ja podpisuję się pod tym, co kolega powyżej napisał - u mnie jest toczka w toczkę tak samo :smile: . I chyba mnie ktoś tam u góry troszeczkę lubi, bo od piątku w Poznaniu pada śnieg, i zalety SI się, hmmm, uwypukliły :grin: Po prostu cuuudo.

 

Witam wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem nowiutkiej SI 2.0 RS i muszę przyznać, że auto jest wspaniałe....Być może właścieciel wersji z turbo popatrzą na mnie z politowaniem, ale jak dla kogoś kto jeździł poprzednio samochodem 98 KM (czyli dla mnie), wersja 2.0 jest w sam raz. Poza tym prowadzenie, trakcja, skrzynia biegów - po prostu super.

Ja podpisuję się pod tym, co kolega powyżej napisał - u mnie jest toczka w toczkę tak samo :smile: . I chyba mnie ktoś tam u góry troszeczkę lubi, bo od piątku w Poznaniu pada śnieg, i zalety SI się, hmmm, uwypukliły :grin: Po prostu cuuudo.

 

Witam wszystkich serdecznie.

 

Witamy kolegę :) Może jakieś upalanko w poniedziałek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Forumowiczów

 

Od 3 miesięcy i 6.200 boskich km jestem właścicielem Forestera 2,5XT, kupionego u DaWoja. Nie będę opowiadać o wrażeniach, tego nie da się opisać słowami. Uśmiech nie schodzi z ust (zwłaszcza kiedy np BMW 645Ci zostaje lekko z tyłu na światłach... a 5 min później tym samym autkiem śmigasz po wybojach przy pasie startowym na Okęciu) :grin:

 

Może ktoś z Was skieruje mnie na wątek, który odpowie na nurtujące mnie pytania, a mianowicie:

 

1. czy można wymienić hamulce na np. Brembo nie tracąc a) gwarancji i - ważniej - B) ubiezpieczenia

2. Jak z tuningiem silnika (te same pytania, co wyżej)?

 

Dziękując z góry życzę Wam coraz mniej czerwonych świateł i radiowozów... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. czy można wymienić hamulce na np. Brembo nie tracąc a) gwarancji i - ważniej - B) ubiezpieczenia

 

 

Jeśli to zrobisz w serwisie - to dlaczego miałbyś stracić gwarancję..?

 

Na zaciski - owsze... ;)

 

A co do tego ma ubezpieczenie? Chyba nic.

 

2. Jak z tuningiem silnika (te same pytania, co wyżej)?

 

Bez utraty gwarancji - to tylko wydech... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...