Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

By wszystko było w zgodzie z Savoir-vivre postanowiłem się przywitac.

Nazywam się Sebastian, pochodzę z Łodzi i jestem nowy na forum :)

 

Duchem jestem tu z wami od początku 2004 roku, od tegoż to czasu traktuje forum

jako miłą lekture przed snem :) Przez ten czas myślę że poznałem zawrówno charakter jak i ton wypowiedzi wiekoszości użytkowników, co powoli mi na odnoszenie

się do nich z odpowiednim dystansem i humorem.

 

Imprezka jest w planach, narazie bujam sie avensisem 2.0. STI do 30 urodzin (obecnie prawie 26 lat), ewentualnie wrx w ciągu 1-2 lat.

 

Cóż drodzy Panowie i Panie, wydaje mi się że w końcu dojrzałem by tu dołączyc jako aktywny użytkownik.

 

Pozdrawiam wszystkich.

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych Forumowiczów,

 

Forum śledzę od dłuższego czasu i niewątpliwie dzięki temu zaraziłem się subarofilią. A ponieważ nie było odwrotu od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem SI. Za co całej braci forumowej należą się podziękowania.

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On Topic: Witajcie!

 

i tradycyjny, jak się zdążyłem zorientować, Off Topic :smile :

Uff - wystarczy tego czytania, czas się czasem POPISać :twisted:

Jeździłem autami francuskimi (miłe) -> niemieckimi (solidne) -> włoskimi (wymagające :lol: ) . Mam nadzieję że kiedyś będę miał auto japońskie, a skoro japońskie to wreszcie jakieś szybkie :)

Pozdrawiam zatem pasjonatów japońskich, szybkich i w dodatku miło brzmiących urządzeń sprawiających jak mniemam wiele przyjemności podczas codziennego użytkowania.

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On Topic: Witajcie!

 

i tradycyjny, jak się zdążyłem zorientować, Off Topic :smile :

Uff - wystarczy tego czytania, czas się czasem POPISać :twisted:

Jeździłem autami francuskimi (miłe) -> niemieckimi (solidne) -> włoskimi (wymagające :lol: ) . Mam nadzieję że kiedyś będę miał auto japońskie, a skoro japońskie to wreszcie jakieś szybkie :)

Pozdrawiam zatem pasjonatów japońskich, szybkich i w dodatku miło brzmiących urządzeń sprawiających jak mniemam wiele przyjemności podczas codziennego użytkowania.

:cool:

 

Hehe witamy i życzymy "miłego", "solidnego" i nie wymagającego egzemplarza :)

Bo i takie sie trafiają (bądź to użytkownicy są wymagający :P).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Dzięki Flipper za powitanie :razz:

Dzięki gr1zly za impuls

Śledzę Was od kilku miesięcy :cool: i żałuję, że ciemniejsza strona mocy nie jest tak reprezentowana w sieci, z drugiej strony jesteście na tyle liberalni...

Do zobaczenia ... we wstecznym lusterku :twisted:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Na imie mam Anitka i pochodzę z Bielawy, tak tak- okolic Rajdu Nikon, Elmot czy wreszcie Rajdu Polski przeniesionego gdzies tam na drugi koniec Polski :( Mam 22 lata i tak jak wszyscy tu obecni lubuję się w takiej dziedzinie jak motoryzacja. Niestety zadnego tam SUBARU nie posiadam, jeżdze skromniutkim lecze wyrozniajacym sie Fiacikiem Bravo z roku bodajze 99. Na Subaru brakuje jakiejs tam kwoty i narazie musze sie zadowolic takim oto okazem. Ale nie narzekam. Strasznie sie rozpisalam :) Ciesze sie,ze wkraczam w swiat motoryzacji i sympatykow tejze dziedzinki. Mam nadzieje ze naucze sie tu troszke rzeczy. Pozdrawiam i jeszcze raz serdecznie sie z Wami witam. Anita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

 

Jestem nowy, zanim zdecydowalem sie napisac troche poczytalem, wydaje mi sie ze dobrze uderzylem na poczatek :)

 

Zeby bylo jak nalezy, to mam na imie Karol i jestem z Krakowa.

Zaliczam sie do tych co jeszcze nie maja Subaru, ale przyjdzie i na mnie czas :) Robie co moge zeby jak najszybciej :)

 

Narazie podrozuje Clio, a w okresach "swieta lasu" Abt daje mi sie powozic tym co w danej chwili posiada :)

Przeszedlem wiec od Legcy 2.0, cichociemnego kombi az do dzisiejszego Gt :)

 

To chyba tyle na początek :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

 

Jestem nowy, zanim zdecydowalem sie napisac troche poczytalem, wydaje mi sie ze dobrze uderzylem na poczatek :)

 

Zeby bylo jak nalezy, to mam na imie Karol i jestem z Krakowa.

Zaliczam sie do tych co jeszcze nie maja Subaru, ale przyjdzie i na mnie czas :) Robie co moge zeby jak najszybciej :)

 

Narazie podrozuje Clio, a w okresach "swieta lasu" Abt daje mi sie powozic tym co w danej chwili posiada :)

Przeszedlem wiec od Legcy 2.0, cichociemnego kombi az do dzisiejszego Gt :)

 

To chyba tyle na początek :)

 

Pozdrawiam!

 

Czy to nie ty powoziles GT z Kielc (SJS), mnie wysadziles na al.29 listopada,a ABT siedzial z tylu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

zarejestrowałem się na tym forum, ponieważ od kilku lat jestem zagorzałym fanem marki SUBARU a w szczególności Imprezy STI :). Narazie śmigam Reno 5 GTE, ale gdy tylko będę miał możliwość kupna SI, to zrobię to bez najmniejszego zawahania :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...