Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Wam wszystkich i śpieszę z życzeniami świątecznymi! :-)

 

Nie jestem jeszcze szczęśliwym właścicielem Subaru, ale planuję sprowadzić w styczniu Subaru Impreza GT (rok 98' lub 99'). Od dziecka było to moim marzeniem :)

 

Czy któryś z uprzejmych forumowiczów mieszkających Warszawie i posiadający taką Imprezę mógłby choćby przewieźć mnie swoim autem? Nigdy nie miałem styczności z tą Imprezą.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam na imię Damian, mieszkam we Wrocławiu. Moje poprzednie auto to Audi A4, lecz pewna Pani (być może feministka :D ) nie raczyła ustąpić mi pierwszeństwa. Tak oto stałem się allegrowym pytaczo-oglądaczem. Jestem na etapie szukania mojego wymarzonego Subaru Imprezy.

 

Pozdrawiam

Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

Od dwóch tygodni jestem posiadaczem OBK 3.0 H6 rocznik 2007. Przyznaję, Subaru sprawia mi prawdziwą frajdę z jazdy jak żadna inna marka samochodu wcześniej przeze mnie posiadanego (Fiat, Skoda, Citroen, Ford, Toyota)

 

:)

 

Pozdrawiam,

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, szczególnie H6-owcy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@00typer1071, Wrzuć całą tą historię wraz z opisem i fotami i co tylko masz do wątku w nie legalu...Mało (chyba) tutaj forumowiczów zza wielkiej kałuży :)

P.S....Mieszkałem w chicago...Krótko bo to tylko "wakacje" były ale miło wspominam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć całą tą historię wraz z opisem i fotami i co tylko masz do wątku w nie legalu...

 

A co On ma nielegalnego ? :o

Myślę, że tutaj może spokojnie się pochwalić swoją dumą : http://www.forum.sub...page__st__11550

 

 

 

Witam Nowych. :)

Edytowane przez Rozrabiara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@00typer1071, Wrzuć całą tą historię wraz z opisem i fotami i co tylko masz do wątku w nie legalu...Mało (chyba) tutaj forumowiczów zza wielkiej kałuży :)

P.S....Mieszkałem w chicago...Krótko bo to tylko "wakacje" były ale miło wspominam :D

 

Nie, no ja legalnie tutaj jestem. :biglol:

 

Chicago jest super miasto ale im bardziej sie starzeje tym bardzij mnie na stare smieci ciagnie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich po raz pierwszy,

Jestem Ultra fan wszystkiego co szybkie i ładne;)

Mam kilka evo którymi scigalem sie w GSMP stąd Ultra..

Przypadkowo stałem się nagle właścicielem dwóch dwudrzwiowych GT takich miłych 550 PS i 1000PS oba mają sekwencyjne Kapsy i inne takie fajne szpeja ,i nowego STI-aja.

 

Liczę na Wasze porady i wspólną zabawę.

Moja baza to Racerent więc czasem i ja mogę w czymś pomóc.

 

Ps Szczęśliwego Nowego Roku i dobrej trakcji w 2014......

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

3 lata temu szukałem dłuuuugo Forka MY06, nie znalazłem odpowiedniego i kupiłem konkurencję... :(

Ale czas minął, a w sercu nic się nie zmieniło, teraz juz definitywnie chcę kupić Forestera... nadal MY06.

W związku z powyższym zalogowałem się na kropce, może Wy mi pomożecie.

 

Pozdrawiam

Jeck

... i już ;)

Dzisiaj zostałem szczęśliwym posiadaczem mojego długo oczekiwanego Forestera MY06 2.0, zacnego rocznika 2007.

Niech moc będzie z nami !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...