Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Jako tzw. "nowy narybek po Plejadach" niniejszym dojrzałam do rejestracji na Forum.

To właśnie na Kaszubach zostałam zarażona tym bardzo groźnym wirusem. ;)

 

Na razie w naszym garażu mieszka jeden Foryś (wyprowadzany codziennie przez Kosmitę - buźka)

na zmianę ze "staruszkiem" Oplem, którego NA RAZIE dobijam ja.

 

Pozdrawiam wszystkich gorąco w ten upalny dzień :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest ktoś z okolic Bielska-Białej? codziennie widuję Subarynki i zastanawiam się czy ktoś z kierowców czytuje Forum, na fotkach z Waszych spotkań widziałem kilka rejestracji zaczynających się na SB lub SBI więc niektórzy pewnie czytają :wink:

 

Paweł_P

np. ja jestem z Bielska 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem powiedziec czesc

Na forum zagladam od jakiegos czasu, ale zalogowałem sie dopiero teraz

Subru marzenie od bardzo bardzo długiego czasu :D mam od niedawna, ale warto było czekac :)

Nie spodziewałem sie tak pozytywnych wrazen, przerosły moje oczekiwania o jakies 40%

Do szybkiego zobaczenia na jakims spocie :mrgreen:

 

pozdrawiam

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem powiedziec czesc

Na forum zagladam od jakiegos czasu, ale zalogowałem sie dopiero teraz

Subru marzenie od bardzo bardzo długiego czasu :D mam od niedawna, ale warto było czekac :)

Nie spodziewałem sie tak pozytywnych wrazen, przerosły moje oczekiwania o jakies 40%

Do szybkiego zobaczenia na jakims spocie :mrgreen:

 

pozdrawiam

M

 

Witam i polecam śledzenie wątku:

Spotkania Forumowe -> [Warszawa] - Spoty Forumowe http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=103894

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen123,
Sen123 (Glock, też 9 mm)

 

ja P220-wiesz chyba o czym mówię i również witam kolegę który od tego samego Pana kasę bierze.

 

Dziewiatki są super...byle PARA a nie MAK :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen123,
Sen123 (Glock, też 9 mm)

 

ja P220-wiesz chyba o czym mówię i również witam kolegę który od tego samego Pana kasę bierze.

 

Dziewiatki są super...byle PARA a nie MAK :wink:

No to się dogadali koledzy po fachu :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich nowych Forumowiczow witam na Forum Subaru.

Prosze o skorzystanie z tego tematu i witanie sie jedynie tutaj.

Z gory dziekuje i zycze milego pobytu na Forum Subaru. :mrgreen:

 

Cześć, jestem tu nowy, pozdrawiam wszystkich "subarowców" !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Od kilkunastu godzin jestem posiadaczem Legacy Turbo '93. Jeszcze w to za bardzo nie wierzę, więc na razie się tylko witam, a o samochodzie później w stosownych miejscach. No i od razu uprzedzam, że zamęcze setką pytań :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem się przywitać.

Moja przygoda z Subaru zaczęła sie jesienią zeszłego roku. Chciał - nie chciał stałem się posiadaczem Forestera 2.5 us. spec. Był to co prawda samochód przeznaczony dla mojej lepszej połowy, ale jak to z Subaru bywa zaczęliśmy go sobie wyrywać. No i nie było innego wyjścia jak dokupić do pary Imprezę. I tak własnie do Gajowego dołączyła Balanga :)))

 

Mam nadzieję, ze kiedyś bedę mogł się wprosić na spot forumowy...

 

pozdrawiam Wszystkich,

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maklin H3M

Witam wszystkich maniaków Subaru :D Nawet nie wiedziałem że tak prężnie działa Wasz klub - w sumie nawet nie wiedziałem o Jego istnieniu do czasu aż Post na Forum H3M (www.h3m.pl) mnie tutaj nie zaciągnął ;)

 

PS - Heheh ładne przywitanko - akurat trafiło mi się napisać tutaj 2000 posta :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich maniaków Subaru :D Nawet nie wiedziałem że tak prężnie działa Wasz klub - w sumie nawet nie wiedziałem o Jego istnieniu do czasu aż Post na Forum H3M (www.h3m.pl) mnie tutaj nie zaciągnął ;)

 

PS - Heheh ładne przywitanko - akurat trafiło mi się napisać tutaj 2000 posta :lol:

 

Witamy i zapraszamy 8).

 

PS. Jeśli znasz kogoś z warszawskiego klubu civica, to możesz ich ode mnie pozdrowić - w każdą środę mają wieczorem spot na warszawskim Bemowie, w takich godzinach, że zawsze tamtędy wtedy przejeżdżam. Pozdrawiam ich specjalnie podkręcając obroty, żeby posłuchali subarowego bulgotu 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz pierwszy!

 

Czytam, czytam forum od kilku zaledwie dni i stwierdzam że jakoś tu wesoło, życzliwie i kompetentnie.

 

Nazywam się Bartosz Barański. W awatarze jest pies Burbon - jeden z powodów, że tu zawitałem :)- wymaga miejsca w bagażniku. No i żona rodzi niebawem(!). Będzie Legacy kombi potrzebne oj będzie. Nareszcie ! :wink:

 

bb

 

P.S. Wiem, że dużo razy "b" - dla syna wymyśliliśmy imie Bernard. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...