Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Na forum nieoficjalnie jestem chyba od 3 lat, odkąd jest tu mój brat Artur.

 

Foresterem jeżdżę od 3 lat, lecz przymierzam się do zmiany na coś nowego :) Może pozostanę przy Subaru, ale na pewno z większą ilością koni pod maską ;)

 

Pozdrawiam wszystkich

 

Zioło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie decyzja już zapadła, ale w Spale w ostatnią sobote Kosmit znów mi wodę z mózgu zrobił... no i teraz powróciłam do punktu zero :)))

 

 

A przy którym stole siedziałaś? :wink:

 

 

 

Siedzialam przy stole nie tym co Ty :)

tam gdzie Allrad, Batekfi, Kosmi, Goral z Łodzi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich serdecznie

forkiem jeżdże od marca tego roku

i mam teraz mały kłopocik ze znalezieniem używanego silnika bo stary jest kaput - stopiony tłok i takie tam

może ktoś z Was wie gdzie szukać silnika bo po obdzwonieniu chyba połowy kraju :( ręce mi opadają

chodzi o silnik do forka z 2007, wolnossący, benzyna 2.0 158kM

poprzedni padł bo dałam się namówić na LPG czego szczerze żałuje - gaziarz tak fantastycznie zainstalował wtryski, że pouszkadzał uszczelkę kolektora ssącego - dostawało się fałszywe powietrze a resztę możecie sobie sami wyobrazić - cieszę się że żyje!

bardzo proszę o pomoc bo do autka przewiązałam się stasznie - pewnie znacie to uczucie :roll: , i nie mogę patrzeć jak stoi.

jeszcze raz witam wszystkich i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów

 

Mam na imię Piotr, mieszkam w Zabierzowie k/Krakowa. Auto STI (N11), przygarnięte jako doinwestowane i powiedziałbym wypieszczone od jednego z sympatycznych forumowiczów z Krakowa parę lat temu.

 

Do zobaczenia na forum lub w plenerze

PiotrKR (na blachach jest KRA teraz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

tu Karolina od Allrad'a :)))

Ci co mnie znają to mnie znają :)

 

 

O masz.. dopiero teraz zauważyłem 8)

 

Witamy, witamy :idea:

 

 

Karmel świetnie, że zalogowałaś się z własnej inicjatywy i bez mojego nakłaniania :wink:

 

 

I po co Ci to było :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pragnę się grzecznie przywitać z Forumowiczami. Czytelnikiem The forum jestem od przeszło dwóch lat, ale dopiero teraz mogę zakupić samochód jedynej słusznej marki. Wybór padł na Forka rocznik 2006-2007, krajowy bez turbo poszukiwania trwają. Wiem, wiem będę żałować, ale na początek myślę że będzie ok.

Pozdrawiam

Sebxyz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Jestem świeżym posiadaczem Imprezy WRX z przełomu 2005 i 2006 roku...auto jest fantastyczne, niestety póki co stoi u mechanika od dwóch tygodni, bo po wymianie rozrządu, płynów etc. walnęła sonda lambda, a niestety po wymienieniu dalej wyskakują błędy, a auto pali 18l/100km przy spokojnej jeździe...no, ale mam nadzieję, że w końcu się doczekam..:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Jestem świeżym posiadaczem Imprezy WRX z przełomu 2005 i 2006 roku...auto jest fantastyczne, niestety póki co stoi u mechanika od dwóch tygodni, bo po wymianie rozrządu, płynów etc. walnęła sonda lambda, a niestety po wymienieniu dalej wyskakują błędy, a auto pali 18l/100km przy spokojnej jeździe...no, ale mam nadzieję, że w końcu się doczekam..:/

 

Powitany :)

Zdrowia dla Twojej Imprezki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...