Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć !

 

Nazywam się Krzysiek, mam 18 lat, jestem uzależniony od SUBARU (zwłaszcza Imprezy :lol:) obecnie pomykam Peugeotem 106 1,4 Sport.

Na forum jestem od kilku miesięcy ale jakoś nie było okazji żeby coś napisać więc "mój pierwszy raz". :P

 

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

 

Nazywam się Krzysiek, mam 18 lat, jestem uzależniony od SUBARU (zwłaszcza Imprezy :lol:) obecnie pomykam Peugeotem 106 1,4 Sport.

Na forum jestem od kilku miesięcy ale jakoś nie było okazji żeby coś napisać więc "mój pierwszy raz". :P

 

pozdrawiam :D

 

Ta choroba tak się zaczyna, poczekaj jeszcze parę miesięcy a jedynym lekarstwem na to będzie porządny Subarak w garażu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sie ze nie mozliwe jest zeby ktos mial taki sam nick, z tego co wynika ze spisu uzytkownikow. nie wiem jak zmienic nick nie widze takiej opcji w panelu uzytkownika.

Bardzo Wam przeszkadza jak mniemam ale co tam

Witam wszystkich co sie witaja, witam tych co im przeszkadza oraz tych ktorym nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrabiara, :wink:

 

A swoją drogą, [you], zmień sobie nick'a, bo chyba już ktoś taki ma na Forum... :roll: :P

 

 

Witam nikko bardzo serdecznie,

No mam tak nie wyszukany nik i co teraz? Zmienić nie da rady, jak mi jakiś fajny przyjdzie do głowy to może założę.

Pozdrawiam gorąco, wszystkie Świerzynki, małe cholery, Swojaków i Subarufanatoholków.

A tak poza tematem to szukam fajnego Legacy 2.0 sedan 05rok, kto pomoże :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj [you] :)

I cała reszta też.

:mrgreen:

 

 

Witaj [you]

 

i oczywiscie wszyscy szanowni Panstwo.

Tak sobie myslalem ze nadwyrost kulturalna Rozrabiara wita wszystkich po wielokroc stosujac tzw. trick potem jednakze pomyslalem ze nie chodzi i tylko o kulturę a raczej o rachunki wlasciwie wszystko zostalo zdefiniowane uprzednio jako + kolejna liczba postow...

no coz pozdrawiam i na tym wywod swoj konczne witajac i pozdrawiajac wszystkich przyszlych [you]

uzytkownikow Forum

 

-- Wt mar 27, 2012 9:05 pm --

 

ad vocem

SLusznie gdzies bakupno napisal ze jest wiele watkow gdzie + kolejna liczba postow mozna uzyskac

pozdrawiam [you] serdeczenie definitywnie koncząc ta kwestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieba7, chodzi mi raczej że forum to nie allegro czy inny tego typu portal handlowy... Dla tego jest limit postów... Tu większość osób zna się ze spotów, pojeżdżawek, plejad... Nikt tu nie robi interesów :P chodzi od odcięcie osób które wrzucały na forum tylko informacje co sprzedają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieba7, chodzi mi raczej że forum to nie allegro czy inny tego typu portal handlowy... Dla tego jest limit postów... Tu większość osób zna się ze spotów, pojeżdżawek, plejad... Nikt tu nie robi interesów :P chodzi od odcięcie osób które wrzucały na forum tylko informacje co sprzedają...

 

wlasnie o tym napisalem ze sie zgadzam poczytywalem kiedys aktywnie forum innej marki z racji posiadania innego wozidla i tam dosc mocno tego typu zachowania byly tepione . dla mnie forum subaru to niesamowita lektura dotyczaca mojego nowego fizycznie a starego mentalnie nabytku (wymienione amortyzatory wczoraj cieklo niemożebnie)

na marginesie wiem ze masz podobny model chcialbym kiedys pogadac co warto a co nie czyli o foresterze

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano mnie to chwile zajelo co by zrozumiec, trzeba przebrnac przez ostanie kilka stron to sie wyjasnia matematyczo rachunkowe zagadki.

nie wiem dlaczego probuje odpowiedziec na pw i caly czas widnieja wiadomosci do wyslania przepraszam za lekki spam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...