Skocz do zawartości

Subaru jeżdżą tylko lolki...


Blue76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie

 

To ja jestem tą"znajomą" Blue i to ja będę dla was robić czapeczki. Jest mi niezmiernie miło gdyż dołączycie do grona fajnych klubów które noszą fajne gadzety :mrgreen: (ubieram Focus Klub Polska, Corolla Klub Polska, Puma, Uno,Renault Clio i jeszcze pare by sie znalazło)

 

Postaram sie zaraz ogarnąć wasze zamówienie. Rozumiem ze te teksty przy waszych nickach podane w pierwszym poście Blue to są napisy które mają być z tyłu czapeczki a z przodu na każdej ma się znajeść SUBARU jeżdzą tylko lolki???. Jeśli się myle to Blue prosze o małą instrukcję

 

Co do płatności i odbioru. Wszyscy, którzy są z wawy będą mogli płacić przy odbiorze osobistym.

Ci którzy są z za wawy dostaną czaspeczkę pocztą. Jest możliwość wysłania kilku do danego miasta w jedej paczce. Płatność tak jak pisałam może być osobiście może być przelewem lub za pobraniem.

Info: za tydzień będę w Bydgoszczy na Driftingu i Japan Tuning coś tam :D wiec tam tez można umówić się na odbiór.

 

Termin realizacji - hmmm sądze ze powinny być w pierwszej połowie przyszłego tygodnia a może i wcześniej.

 

W razie pytań służę pomocą

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A może..: "Chcę mieć chłopaka lolka..?"

 

Idealna dla verta, OGSa, Przemqa, czy mnie... :mrgreen:

 

Chyba, że [you] się zdecyduje... ;)

 

a oszo choci? :D

 

a co do czapeczek to chce 2 sztuki

 

jedna "zem zostal lolkiem" = dla mnie jak by nie patrzyl

 

a druga dla pani mojego zycia - jestem z lolkiem :D

 

odbior osobisty

 

TJ - jednym tekstem zes niezle zamieszanie zrobil ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam drogie panie :mrgreen: mam nadzieje ze nie tylko biznesy bedziemy tu robic :wink:

co do czap.jedna poprosze :subaru jezdza tylko lolki i tyl jestem lolkiem.next:

subaru jezdza tylko lolki -tyl:jestem zona lolka.

ps dlamnie lolka czapa xl bo mam duza muzgownice i mala czapa nie wchodzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może..: "Chcę mieć chłopaka lolka..?"

 

Idealna dla verta, OGSa, Przemqa, czy mnie... :mrgreen:

 

Chyba, że [you] się zdecyduje... ;)

 

a oszo choci? :D

 

a co do czapeczek to chce 2 sztuki

 

jedna "zem zostal lolkiem" = dla mnie jak by nie patrzyl

 

a druga dla pani mojego zycia - jestem z lolkiem :D

 

odbior osobisty

 

 

 

TJ - jednym tekstem zes niezle zamieszanie zrobil ;)

 

 

 

 

no własnie o co choo....i czemu cos o mnie tam jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o rozmiar jest uniwersalny z regulacją z tyłu wiuec sadze ze dla każdego bedzie oki.

no nie do konca bo jednak glebokosc czapy tez sie liczy.jak masz afro na duzej glowie to zaden pasek niepomoze.istnieje rozmiarowka czap.s,m,l itp. :mrgreen:

warto sie zglebic bo ja juz 2 czapy nabylem i obie oddalem zonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary kawał o Jasiu z dedykacja dla Verta:

 

Jasio wraca ze szkoły cały zapłakany.

- Maaamo, maamooo... dzieci się ze mnie śmieją, że mam dużą główkę!

- Nieprawda, Jasiu, nie masz wcale dużej, normalną masz, nooo, nie płacz już, tylko idź do warzywniaka, kup mi 5 kilo ziemniaków...

- Dobrze, mamusiu - już idę, dasz mi jakąś siatkę?

- A po co? W berecik weźmiesz...

 

To jak z tymi rozmiarami...? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bimber ma lysapale to mu nawet czapka dla niemowlaka wejdzie a ja ma leb jak jasiu plus afro wiec czapa ma byc xl :mrgreen:

 

Yeah!!! I jeszcze okulary słonczne podtrzymujące fryz się muszą zmieścić, żeby nie trzeba ich było za każdym razem zdejmować, zakładając czapkę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bimber ma lysapale to mu nawet czapka dla niemowlaka wejdzie a ja ma leb jak jasiu plus afro wiec czapa ma byc xl :mrgreen:

 

Yeah!!! I jeszcze okulary słonczne podtrzymujące fryz się muszą zmieścić, żeby nie trzeba ich było za każdym razem zdejmować, zakładając czapkę :mrgreen:

taka prawda :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vert, agentura mi doniosła, że się po mieście dzisiaj wozisz bryką nowa ze spojlerem jak skrzydło Boeinga :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Nic się nie chwaliłeś, żeś teraz paradoksalnie - Lolek - pełną gębą? Ponoć łapa za szybą, paznokcie o asfalt trą a i paszczę drzesz w niebogłosy - jak mi doniósł agent - "Chyba z Krakowem rozmawiał ale bez telefonu..." :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vert, agentura mi doniosła, że się po mieście dzisiaj wozisz bryką nowa ze spojlerem jak skrzydło Boeinga :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Nic się nie chwaliłeś, żeś teraz paradoksalnie - Lolek - pełną gębą? Ponoć łapa za szybą, paznokcie o asfalt trą a i paszczę drzesz w niebogłosy - jak mi doniósł agent - "Chyba z Krakowem rozmawiał ale bez telefonu..." :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

masz agenta konowala :mrgreen::mrgreen::mrgreen: jeszcze nie.powiedzialem ci ze tak jak ty bede wozil swa dupe tym ochydnym lanso wozem za pare dni :mrgreen:

a co zrobiles z mesiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar czapeczki:

 

max obwód 59cm głębokość (od srodka do rantu) 16,5 cm

 

Kurcze, dopiero teraz przeczytałem wątek... Czy można jeszcze zamówić czapeczki? Chciałbym 2 szt.:

 

- chcę być lolkiem

- jestem lolkiem (tak przyszłościowo, no... :mrgreen: )

 

Pozdrawiam serdecznie

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...