Skocz do zawartości

Dwudrzwiowa Impreza?


paul_78

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę było dwudrzwiowych Imprez. Po za słynnym 22B było jeszcze mniej słynne, ale nie mniej fajne. Jest jesze np. dwudrzwiowy Type R...

 

 

marcin@klubsubaru.pl, a zawias i hamulce? widocznie dostalem bledne informacje :roll:

 

To Ciebie absolutnie tłumaczy. Mówię poważnie. W końcu nie patrzy się w darowanemu koniowi w zęby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

Korzystajac z okazji ze ktos urodzil taki temat pochwale sie moja 2dr impreza :P:P

Jest to moj stosunkowo nowy nabytek i musze ja jeszcze doprowadzic do porzadanego/porzadnego stanu wizualnego... niestety ta wersja USDM choruje na chroniczny brak mocy, ale i na to jest lekarstwo :wink: :twisted: :wink:

Pozdr.

Slawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiles ja z takimi kolami?

 

Nie. Kupilem z oryginalnymi kolami ale jedna felga byla skrzywiona, a te mialem w garazu i w sumie bardziej mi sie podobaja, mialem tez jakis czas kola od '06 wrx ale jakos dziwnie to wygladalo :? :?

 

RadRSTI czytalem o twoim 'lekarstwie' i przymierzam sie zaaplikowac to samo antidotum w moim :twisted::twisted:

P.S Chyba nawet widzialem twoj samochod gdzies na parkingu w Arlington...

Pozrd.

Slawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 22B jest tak samo. Słyszałem, że elektronicznie sterowanym centralnym dyfrem boło drugą przeszkodą dla ABSu. Czy jakaś czterodrzwiowa wersja "GTeka" miała prysznic w standardzie ?

 

Wolnossące dwudrzwiowe miały ABS ?

 

W ogóle może jakie są Imprezy dwudrzwiowe ?

 

Turbo:

-Type R

-22B

-P1

 

 

N/A

-2.5 RS

 

Jakie jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...