Skocz do zawartości

World of Tanks


Max

Rekomendowane odpowiedzi

Lufa w E-100 to tylko ta ze słusznym DMG (:

Złoto, jak Ayo, używam tylko do zdejmowania sprzętu z czołgów i czasami do zamiany doświadczenia z czołgów na wolne doświadczenie. Pomalowałem też kilka czołgów w kamuflaże jak była zniżka.

Mam kilka czołgów premium to mi łatwiej strzelać ze złotej amunicji którą kupuję za zwykłe kredyty (:

 

Ze skórek polecam http://playernotes.pl/2012/01/przeglad-dodatkow-do-gry-world-of-tanks/#lemonb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe - no gra się (: I tak pod względem statystyk pokutuję za pierwsze nieumiejętne bitwy, jeżdżenie na pałę nielubianymi czołgami - byle tylko przejść na wyższy tier. Dopiero po kilku tyś bitew kapnąłem się że jest coś takiego jak statystyki i nauczyłem się wykorzystywać mocne strony wszystkich czołgów z gałęzi które rozwijam.

Niby nie chodzi o statsy tylko o fun ale jak czasami patrzę na kolesi którzy mają po kilkanaście tyś bitew i grają zupełnie irracjonalnie to mam ochotę rzucać miechęm żeby pooglądali trochę poradników (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja dopiero gdzies po 5 tys zaczalem grac bardziej z glowa

co do noob`ow to czasami krew zalewa jak matoly kampuja medami zajmujac przy okazji najlepsze miejsce do kampienia, ktore powinno byc zarezerwowane dla TD`ka.

brakuje mi opcji w tej grze pt "ignoruj i nie pozwol nigdy wiecej zeby MM rzucil mnie razem do jednej druzyny ".

 

http://www.noobmeter.com/ - pewnie nie wszystkim znana stronka ze statami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem specem od megow i dopiero panthera II jakos sensowniej mi sie zaczelo grac,

pamietam, ze od samego poczatku gry chcialem grac panthera i tak sie nia rozczarowalem ze po paru grach kupilem Lowe`a zeby sie zupelnie do gry nie zrazic,

teraz na nowo ucze sie grac E-50 i poki co slabo idzie, trzeba bylo isc w leopardy

za to ruskimi medami gra mi sie duzo lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem specem od megow i dopiero panthera II jakos sensowniej mi sie zaczelo grac,

Mi się nią grało dobrze... dopiero pod koniec gry zaczęła palić się jak opętana :twisted:

 

pamietam, ze od samego poczatku gry chcialem grac panthera i tak sie nia rozczarowalem ze po paru grach kupilem Lowe`a zeby sie zupelnie do gry nie zrazic,

Bo Pantera to... specyficzny "med". :mrgreen: Przed rebalansem wymagała mnóstwa miłości, teraz... też :ph34r: Każde trafienie w bok to pad magazynu amunicyjnego, w wierzę - utrata celowniczego/dowódcy/ładowniczego, albo uszkodzenie działa. Delikatna jak cholera, ale dla mnie jedna z najbardziej ukochanych maszyn. Nie tak dawno odkupiłem, i klnę... i gram dalej, bo jest urocza :blush: Krzaczek, siatka, lornetka i spam celnych pocisków o świetnej jak na VII tier penie :)

 

teraz na nowo ucze sie grac E-50 i poki co slabo idzie, trzeba bylo isc w leopardy

Na studenckim komputerze WoT mi wyciąga 10-13FPS, więc gra się... trudno. :evil: Grind E-50 jak krew z nosa, i koszmarne statystyki... byle do 105.

 

za to ruskimi medami gra mi sie duzo lepiej

Bo ruskie som op :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E-50 jest fajny ale trudny. A E-50M to już poezja - gra się prawie jak ciężkim czołgiem z dopalaczem. Prędkość i waga kasuje każdego średniego kozaka innych nacji z dyńki. Poprawiamy strzałem z araty i zostawiay dymiące truchło. Tylko trzeba sie nauczyć cierpliwości (nie gonić na hurra gdzieniebadź na początku bitwy - można się zaszyć i spokojnie sobie snajpić) i kątowania pancerza - najlepszy do nauki tego jest Tiger II (: Kątowanie dotyczy zresztą wszystkich niemieckich czołgów od 8 tieru wzwyż. Jak się opanuje tą sztukę to niemieckie maszyny są twardsze niż wszystkie inne w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No możemy coś podziałać (: Zrób sobie jeszcze Rudego, KW-1s lub Hellcata - czasami gramy z kumplami z innego forum kompanie. Idzie nam całkiem całkiem jak gra z nami kolega co się tłucze na CW i ma rozkminione mapki pod wspólne granie właśnie. KW-1s najmilej widziany bo często jest nas za mało "znajomych" i musimy dobierać 2-3 randomków a czasami się trafiają straszne ufoki (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sporta mam w garazu,

rudym mi sie kiepsko gralo, za to T-43 juz znacznie lepiej,

ogolnie mam szeroki garaz ;-)

AMX 13 90, T71, AT-7, Mt25, T43, KV1S, IS3, IS7, ISU152, E50, hetzer, JgPzE100, Lowe, GwPanther i chyba kupie znowu GwE100 bo podobno go troche poprawili.

 

jakbys mial ogarniety klanik i sie nadam to chetnie dolacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jakby komus przeszlo przez mysl zaczac grac brytyjskimi TD`kami to niech idzie do sklepu po piwo i jeszcze raz to przemysli,

o ile AT8 na 6 tierach gralo sie czasami calkiem fajnie, AT7 juz tak w kratke tak AT15 to jest totalna porazka

wargaming musi miec jakiegos ruskiego agenta w zarzadzie bo jeszcze mi sie nie zdazylo byc zadowolonym z aktualizacji, a znikajace pociski mocno zniechecaja mnie do tej gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...