Skocz do zawartości

I Forumowa Subariada. Majówka z wampirami - Transylwania 2013.


zoui

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 965
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Oby się wyrobili, bo ruch tam dzisiaj spory :) U mnie cały tylny most do rozebrania, wymiana uszczelniaczy, łożyska, wymiana klocków i montaż płyty pod silnik (no i wszystkie plastiki won).

 

Mam też pytanie niezwiązane z remontami:

 

Kiedy wyruszacie (jeśli nie jesteście z Krakowa) i czy macie jakiś nocleg przewidziany z piątku na sobotę (start 7:00 o ile dobrze pamiętam)? Czy jest jakieś fajne miejsce godne polecenia żeby się przespać? Głównie mi zależy na bezpieczeństwie auta, bo będzie całe zapakowane... Fajnie byłoby też jakby można było coś zjeść rano :)

 

I już pytanie lokalne, Aga, tzd, o której wyruszacie? (czy jeszcze ktoś z 3City wyrusza? ) Ja w piątek jeszcze rano do roboty idę, ale już mam zamiar być zapakowany i zatankowany, tak żeby koło 14 wyruszyć do Krakowa na nocleg jakiś (w Krakowie lub przed). Ten plan jest wstępny i jak najbardziej do negocjacji. 30% aut jedzie z Trójmiasta więc może się jakoś zorganizujemy wspólnie? :) Może też na jakiś spocik czwartkowy wspólnie wyskoczymy albo w inny sposób spotkamy się przed wyjazdem?

Edytowane przez marhof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocleg w okolicach Krakowa jest koniecznością i dobrze byłoby się zintegrować w jednym miejscu :)

 

Do Krakowa muszę wyjechać wcześniej, gdyż zabieram resztę mojego zespołu "po drodze". Wyjazd popołudniowy w piątek w moim przypadku zatem odpada.

Podobnie sprawa wygląda z powrotem... przypuszczam, że trzeba będzie się gdzieś przenocować z niedzieli na poniedziałek...

 

Może też na jakiś spocik czwartkowy wspólnie wyskoczymy albo w inny sposób spotkamy się przed wyjazdem?

Chętnie się spotkam oczywiście, ale na tradycyjny spot czwartkowy nie jestem w stanie przyjechać od dłuższego już czasu, więc musimy wymyślić jakiś inny termin ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to poczekajmy jeszcze może nam ktoś coś poleci w sprawie noclegu i jeszcze niech tzd się wypowie :)

 

Co do spotkania lokalnego , to mi też czwartek średnio pasuje, ale każdy inny dzień po 18:00 może być, o ile z jakimś tam wyprzedzeniem się dogadamy.

Na razie do końca tygodnia jestem raczej bez auta, a to jak bez ręki i bez nogi, ale w razie czego przyczłapię.

Tzd ? :)

 

W razie czego w warsztacie możemy się spotkać, nasze auta już tam są się integrują :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jedziemy z Poznania, podobnie jak Izotomki i pilotka tzd, więc jesteśmy również zainteresowani noclegiem z piątku na sobotę.

 

Po ustaleniach z Dyrekcją mamy następującą propozycję. Start przewidujemy spod salonu Subaru przy ul. Josepha Conrada 45 w Krakowie. W pobliżu (ok. 100 metrów od salonu) jest przyjemny hotel, w którym możemy przenocować. Samochody bedziemy mogli zostawić na parkingu przy salonie. Parking jest ogrodzony, z ochroną, więc nie będzie obawy o nasze rzeczy. Jeżeli uda nam się zebrać większą grupę noclegowiczów, byc może Dyrekcji uda się załatwić z hotelem jakis rabacik ;-)

 

 

Dziękujemy Dyrekcji za pomysł z hotelem i parkingiem :-)

 

Proponuję - tradycyjnie ;-) - listę noclegowiczów, żebyśmy wiedzieli, dla ilu osób negocjować ceny hotelu:

 

1. zoui & chojny + coolmagda :biglol:

Edytowane przez zoui
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wyruszacie (jeśli nie jesteście z Krakowa)

 

ja mam już w czwartek urlop, wyjechać chciałem w piątek tak, aby na wieczór spokojnie dojechać do Krakowa.

 

Fajnie byłoby z resztą ekipy się zintegrować (pomysł na nocleg w 1 hotelu jest super) ale aby to miało sens, to nie można zajechać do Kraka o północy, bo rano pobudka i długa droga - dlatego myślałem, by wyjechać jakoś koło południa, bo zakładam, że podróż zajmie jakieś 8 godzin, z tankowaniami itd.

 

Dziękujemy Dyrekcji za pomysł z hotelem i parkingiem :-)

 

Super, można spokojnie zostawić zapakowane auta i się nie bać o sprzęt.

 

Co do noclegu, to może się dogadam z chłopakami z 3miasta (@@marhof) i weźmiemy "trójkę" ?

 

Co do spota, to wolny jestem w tygodniu dopiero po 18-19, ale możemy się jakoś dogadać, bo warto byłoby się poznać przed wyjazdem, przynajmniej w ramach 3miejskiej ekipy :)

 

+ pilotka tzd

 

zdradźmy imię tajemniczej pilotki, ztcw będzie miała naklejkę na auto z ksywą "coolmagda" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olkusz to chyba trochę dalej niż 100 m od EFP :P

 

;)

 

@@zoui, znasz moją załogę, my również reflektujemy na nocleg w wybranym hoteliku :)

To świetny pomysł :idea:

 

Czy chojny wie jakie naklejki (nicki) chcemy na OBKa? Nie wysyłałam mu żadnej informacji o tym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odezwe sie do tych, którzy mi jeszcze nie dali znac.

 

Dzisiaj rozmawialem z naszym czlowiekiem z lasu na temat naklejek i koszulek. Bedzie dobrze, choć znając luz wobec tego co pokazuje kalendarz, zegarek czy inne urzadzenia pomiarowe, to odbieral bede w dzien wyjazdu :)

 

 

Nie dam rady sie urwac w piątek z firmy, wiec dojedziemy w piatek poznym wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@,@@tzd, fajne macie te stoliczki :) ale przy krzesełkach coś mi oparć brakuje :mrgreen:

marcinb101, fajny stoliczek, też się nad nim zastanawialiśmy :-) Na ostatnim wyjeździe mieliśmy rybackie foteliki z oparciem - takie składane w pionie, ale podła chińszczyzna nie wytrzymała dwóch tygodni. Na Subariadę zabieramy krzesła plażowe z oparciami - model komunistyczny :biglol: Jak dotąd nas nie zawiodły ;)

Krzesełko wędkarskie z oparciem też biorę, więc Urabusku jak będziesz w potrzebie to pożyczę :D:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie zamiar być w Krakowie w piątek, to proponuję spocik integracyjny przy kiełbaskach :)

Co Wy na to? :rolleyes:

 

ja celuję w coś takiego. oby przetrwało 10 dni, a będzie dobrze :)

 

790146-jpg.jpg

Ooooo, właśnie taki biorę, tylko kolorek troszkę mniej kłujący w oczka ;):biglol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie takie krzesełka kupiliśmy na wyjazd do Albanii. Po dwóch dniach zaczęły sie pruć po bokach, a po 7 dniach zupełnie sie przedarły. Do końca wyprawy siedzieliśmy na ramach :biglol: Ale to zależy od jakości krzesełka - nie kupujcie na allegro, bo jest duże prawdopodobieństwo trafienia na chińszczyznę.

 

My pewnie dojedziemy późnym wieczorem w piątek - zostawcie jakąś kiełbaskę dla nas :biglol:

Edytowane przez zoui
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie takie krzesełka kupiliśmy na wyjazd do Albanii. Po dwóch dniach zaczęły sie pruć po bokach, a po 7 dniach zupełnie sie przedarły. Do końca wyprawy siedzieliśmy na ramach :biglol: Ale to zależy od jakości krzesełka - nie kupujcie na allegro, bo jest duże prawdopodobieństwo trafienia na chińszczyznę.

Moje ma już pięć roczków i się jeszcze trzyma :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że trafiłeś z jakością. Plusem naszego zakupu było to, że sprzedawca bez problemu oddał pieniądze po odesłaniu towaru. I to był jedyny plus ;)

Edytowane przez zoui
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...