Skocz do zawartości

Do specjalistów, Jaki telefoniczny abonament na tę chwilę ?


michalm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Miałem pare dni temu podobny dylemat. Kupiłem uzywanego chwilę Galaxy Note i przenoszę abonament z t-mob. do Play, bez telefonu. Za ok 50zł (nie pamietam dokładnie) jest rok bez limitów. Z telefonem poczekam jeszcze pół roku, moze zejdą z cenami w dół. Jak patrzyłem to jest wielka wyprz iPhonów, S3 w abonamentach ok 120-150zł/mc jest w koszmarnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo - podepnę się pod temat.

 

Może ktoś pracuje/ma znajomego w T-mobile? Właśnie skończyła mi się umowa i chciałbym zmienić warunki a wiadomo, że na infolinii tak od razu nie powiedzą co max. da się wycisnąć.

Raczej nie rozważam zmiany operatora ze względu na to, że osoby z którymi dużo rozmawiam mają nr właśnie w T-mobile (przechodząc do np. Playa znacząco wzrosną ich koszty - a na razie przez najbliższy rok nie bardzo jest jak się wycofać w ich przypadku z umowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokia E52 nie jest złym telefonem jeżeli ktoś głównie dzwoni, bo bardzo długo bateria wytrzymuje. Z symbianem niestety jest tak, że trzeba wszystkie aplikacje, z których się korzysta zamykać na bieżąco, bo w innym wypadku telefon ma po jakimś czasie tendencję do zawieszania się.

 

Ogólnie jak ktoś nie chce smartfona to E52 jest rozsądnym rozwiązaniem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mogę polecić formułe 4.0 w Play ;-) Za 80 PLNów darmowe rozmowy do wszystkich, smsy tak samo, i jakiś tam pakiet neta.

 

A co do niezniszczalnych telefonów -----> Nokia e52. Miałem wcześniej te wszystkie smartfony i mam następujące doświadczenaia:

- iPhon za dużo bajerów, za mało funkcjonalności;

- Samsung co chwila gubił zasięg, wieszał się, do tego bateria trzymała 40 godzin,

- HTC to samo co powyżej, do tego zaczeły się robić jakieś problemy z kontaktami, pamięcią itp.

 

Wszystkie wymienione powyżej telefony to zabawki są bardziej. e52 ani razu mi się nie zawiesiła, zasięg mam nawet w windzie w Altusie, a bateria trzyma ponad tydzień, do tego darmowa navi i latarka z tyłu. Spadła już z niejednej wysokości - nic jej nie ma. Czego od telefonu chcieć więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Samsung co chwila gubił zasięg, wieszał się, do tego bateria trzymała 40 godzin,

 

mam 3 telefony Samsunga w domu (Galaxy S oraz 2x Galaxy SII) i nie ma z nimi najmniejszych problemow. Zgadzam sie co do baterii, ale ktory telefon z takim wyswietlaczem wytrzyma dluzej niz 2 dni?

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby miała duży ekran o dobrej rozdzielczości zapewne byłby to telefon idealny :P

 

z takim ekranem to by była smartfonem, ze wszystkimi jego wadami :P

 

ja po latach używania różnych Nokii mam od 2 miesięcy Galaxy SIII i jestem zachwycony. Porównywanie telefonów do smartfonów nie ma żadnego sensu, to tak jakby porównywać rower do samochodu... Nie ma sensu sie rozpisywac, ale jedno trzeba podkreslić - jak się takiego sprzęta używa jako telefonu, bateria trzyma równie dobrze co te stare Nokie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...