Skocz do zawartości

jaki prezent dla informatyka?


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy :(

 

W sobote mam urodziny dwoch (2!) informatykow (jednym z nich jest Flipper - ciiiii ;) ) i nie wiem, co im kupic. Nie chce zadnego sprzetu, bo i tak za pol roku kupia lepszy (poza tym mnie nie stac), tylko chcialbym zanabyc jakis fajny upominek, dobrze by bylo jakby byl przydatny.

Macie jakies pomysly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiąc już o tym, że takie gadżety, jak pendrive czy bezprzewodowa myszka to oni dostają od firm, które chcą coś sprzedać ich firmom :twisted:. Korton - to nie uwaga pod Twoim adresem, raczej próba sprowadzenia Thana na właściwe tory.

 

Przypomina mi się w kontekście tego prezentu bajka "Portwanie w Tiutiurlistanie" Żukrowskiego (za komunizmu się to czyało :twisted:):

 

- A ty co byś chciał dostać na urodziny?

- KAŁAPUĆKĘ!

- A co to takiego?

- Sam nie wiem, ale to na pewno musi być coś fajnego

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy :(

 

W sobote mam urodziny dwoch (2!) informatykow (jednym z nich jest Flipper - ciiiii ;) ) i nie wiem, co im kupic. Nie chce zadnego sprzetu, bo i tak za pol roku kupia lepszy (poza tym mnie nie stac), tylko chcialbym zanabyc jakis fajny upominek, dobrze by bylo jakby byl przydatny.

Macie jakies pomysly?

namiot lub pasztet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe jakos tak pytanie Thana zrozumialem, ze prezent informatyczny dla informatyka...:)

 

Z tym, ze nie ma nic gorszego niz prezent informatyczny dla informatyka, to sie nie zgodze...:) Sa gadzety co by sie chcialo miec, ale z regoly ich zakup jest przekladany bo trzeba cos innego sprawic (modernizacja sprzetu, zakup oprogramowania, pamiec, procek, itp), a dostanie takiego czegos moze ucieszyc (niekoniecznie PenDrive). Ale to juz zalezy od konkretnej osoby i przypadku, wiec moze rzeczywiscie cos z innej dziedziny poszukac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podgrzewacz do kubkow na USB :mrgreen:

 

A jest coś takiego? :shock:

 

No bo teoretycznie po USB da się przenieść jakieś napięcie (ja tak na przykład ładuję mp3 playera i PDA), czyli da się też wygenerować ciepło, ale żeby aż takie, by coś podgrzać... to chyba nie :roll:.

 

Ale czekaj - jak da się wygenerować ciepło, to dać do tego trochę freonu i zrobić chłodziarkę do piwa na USB :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mają dosyć lasek z rozszerzeniem JPG
:lol::lol::lol:

 

Tak przy okazji stary dowcipas: idący ścieżką chłopak zobaczył żabkę, a ta zagadała do niego tradycyjnym tekstem - że jest prześliczną, zaczarowaną królewną, że jak ją pocałować, to przybierze na powrót ludzką postać, etc. Chłopak wziął żabkę, ale nie pocałował - tylko schował do kieszeni... Biedna żabcia dopomina się o swoje, raz, drugi, trzeci... Wreszcie chłopak mówi: "wiesz co, ja jestem informatykiem - na cholerę mi żywa laska, za to taka gadająca żabka to fajny gadżet, kumple-informatycy będą mi zazdrościć..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, posluchalem Was i kupilem cos nie-informatycznego :)

 

Dla jednego ladna ramka na zdjecia, ma nowa dziewczyne, wiec bedzie tam mogl wstawic jej zdjecie, a dla drugiego odkozaczony BRELOK Opla :mrgreen:

 

Nic specjalnego, ale zawsze cosik milego ;)

 

Dzieki za rady!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jako zawodowy gracz, spedzam czasami po kilka kilkanascie kilkadziesiat godzin przed kompem ... ( prawie jak informatyk "prawie") i nie ma to jak dobre slizagacze pod myszke strasznie sie scieraja ...albo rekawiczki pod reke strasznie mi sie skura przeciera :( ... tak juz poza tematem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jako zawodowy gracz, spedzam czasami po kilka kilkanascie kilkadziesiat godzin przed kompem ... ( prawie jak informatyk "prawie") i nie ma to jak dobre slizagacze pod myszke strasznie sie scieraja ...albo rekawiczki pod reke strasznie mi sie skura przeciera :( ... tak juz poza tematem ;)

 

Zawodowy gracz? Kto za to płaci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...