Skocz do zawartości

Niesamowite,nie do wiary.....


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

też mam wątpliwości.Wątpię więc myślę,myślę więc jestem :)

Nasa nie przewidziala a Rosjanie zestrzelili. Jakos mam pewne watpliwosci. :wacko:

Tymbardziej dziwne że nastąpiło zdarzenie którego nie przewidziała NASA,widocznie nie są wszechwiedzący,lub coś zostało sprokurowane bo ten deszcz meteorów był jednak faktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaaa.... Już wykształceni inaczej zaczęli się aktywizować w sieci. Piszą; a to kierunek lotu podejrzany, a to kąt spadania nietypowy dla meteorytów, a to dymu za dużo, a to jasność nie właściwa, a to po łuku dziwnym leciało, a to......

Ci wszyscy "eksperci" mają jeden cel - udowodnić spisek i tajną operację. Najlepiej Izraelską.

A poza tym przecież widzieli już setki spadających meteorytów tej wielkości, więc się znają. We współczesnym świecie nie ma prawa wydarzyć się absolutnie nic naturalnego. Wszystko musi mieć jakieś drugie, trzecie i ósme tajne dno.

Echhhhh...ręce opadają.... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz głośniej w sieci i nie tylko o CHEMITRAILS.

Jeśli to prawda, a wszystko wskazuje że tak, to przerażająca

To największa bzdura, jaką wymyślił człowiek. Nawet nie wiadomo jak z tym dyskutować, bo poziom argumentacji jest poniżej przedszkola.

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@arkadias, tutaj masz chyba dobre wytłumaczenie :)

 

http://orka2.sejm.go...f/main/52E980B8

To kolejny element spisku. :ph34r: Czuwajcie!!!

 

Najpierw poprzez smugi zachodnie koncerny (a jakże by inaczej) zatruwały nam nasze ogródki, żeby nam pomidory i ogórki nie rosły, i żebyśmy kupowali je od nich, krwiopijców.

Potem, jak się okazało, że pomidory i ogórki jednak rosną jak rosły, dowodzono, że w smugach rozpylane są trucizny mające na celu wyniszczenie nas Polaków (a co!), jako oczywiście najmądrzejszego narodu Europy, i przez to zagrażającego, no komu? - ależ oczywiście zachodnim koncernom!

A teraz już słyszałem, że poprzez smugi kondensacyjne rozpylane są mikro chipy wnikające do naszych organizmów. Po co? Oczywiście, po to, aby nas kontrolować. W celu, jak powyżej. :facepalm: :facepalm: :facepalm:

 

Może znacie jakieś jeszcze ciekawsze, nowsze "dowody"? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miło.Co te Arabusy tam nawyprawiały :o O tym pewnie też juz słyszeliście?

 

jasne, ze slyszelismy :) Z ciekawostek powiem, ze znany polski snowboardzista - Maciek Dlugosz przebywal tam przez dobrych kilka miesiecy i zajmowal sie sekcja freesylowa :)

 

oto i on:

 

716a58c5ac99361db08ca68c487c55a4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...