Skocz do zawartości

Niesamowite,nie do wiary.....


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

To nie ja jestem fachowcem od prawa budowlanego,ani od wyburzeń a fachowcem od fizyki też nie muszę być żeby wiedzieć jak działa siła pędu.

 

No to parę spraw udało się jednak ustalić :)

Czyli twoje(piszę z małej,bo widzę,że tak praktykujesz) i moje kompetencje w tej sprawie są podobne :) o pardon,ty jesteś zdrowo myślący :lol: i częściej zaglądasz na YT..sory ;)

 

A teraz o brzozie :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co jednak nie potrafisz wyjaśnić fenomenu zawalenia się wieży bez jej uderzenia ( WTC nr.7) ale w to wierzysz.

 

A teraz o brzozie :drool:

 

Typowy agresywny objaw, nie obroniłem się więc atakuje, nie potrafisz prowadzić debaty/konwersacji więc dziękuje. Zanan twoje wierzenia poparte NIEMOŻLIWYM ty znasz moje poparte jedyną możliwą przyczyną, narty...

 

 

PzDr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temperatura topnienia STALI 1400 stopni Celsjusza źródło http://www.iwiedza.net/wiedza/016.html Dziękuje forumowiczowi @Kapic, że tylko potwierdza że ludzie nie wiedzą o czym piszą tylko zdają się na "oficjalne" wersje brawo dla ciebie kompromitacja na 100%
Z racji stosowanego przez Ciebie jezyka jest to moja druga i zarazem ostatnia wypowiedz w tej dyskusji.

Kto powiedzial ze stal musi osiagnac temperature topnienia zeby byla nie zdolna do przenoszenia obciazen?

Skoro chcesz juz sie tak wspierac internetem to prosze bardzo:

http://www.softdis.p...=3056&Itemid=51

W temperaturze 500-600°C raptownie zmniejszają się współczynniki sprężystości oraz granica wytrzymałości i plastyczności, stal staje się niezdolna do przenoszenia obciążenia.

 

z wyrazami szacunku,

inż Wojciech Kapica

Edytowane przez Kapic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę a nawet bardzo brzmisz jak szaleniec, wiedząc że wieże nie mogły się zawalić od uderzenia w nie samolotem

Że co ???? :o :o :o :o Ty się z brzozy czy z jakiej bajki urwałeś????? Ty sobie chyba jaja robisz jeśli mówisz że wierzysz w takie głupoty co wypisujesz. :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest to, że gość wcale nie wygląda na niedożywionego. Gdzieś czytałem, że w łodzi był z nim też jakiś chłopak, ale podobno zmarł. Nie chcę nic sugerować, ale kanibalizm w takich sytuacjach był dość powszechny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że co ???? :o :o :o :o Ty się z brzozy czy z jakiej bajki urwałeś????? Ty sobie chyba jaja robisz jeśli mówisz że wierzysz w takie głupoty co wypisujesz. :facepalm: :facepalm: :facepalm:

 

Oczywiście, że z brzozy a ty skąd z dębu :biglol: :biglol: :biglol:

 

Mgr. Inż. Teorii spiskowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest to, że gość wcale nie wygląda na niedożywionego. Gdzieś czytałem, że w łodzi był z nim też jakiś chłopak, ale podobno zmarł. Nie chcę nic sugerować, ale kanibalizm w takich sytuacjach był dość powszechny.

 

Chyba jestem w stanie wyobrazić sobie taką sytuację :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Słyszeliście ostatnią historię o Jaruzelskich :facepalm::biglol:

 

Nie. Z Marsa są ?

 

 

 

 

 

 

 

 

Czy ze Snickersa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...