Skocz do zawartości

Rozmowy fotograficzne


Chloru

Rekomendowane odpowiedzi

...

W obiektywach MF zupelnie inaczej ustawia sie ostrosc niz w automatach z opcja MF, inna precyzja, mikroraster, inne pierscienie. ...

 

W analogu to nie problem, niestety cyfraki mają kiepską matówkę do tego. Niby można wymienić, ale to już nie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny ból takiego 70-200/2.8 (czy tam 80-200/2.8 ) to masa, bo rozmiar (szczególnie z tulipanem) budzi szacunek ;)

 

minoltowskie i canony nie sa ciezkie. Ja niestety mialem Tokine Pro - kawal gnojka :/

 

-- 15 wrz 2010, o 19:04 --

 

grzywaczewski, a nie chcesz moze powiekszalnika z glowica do koloru ? oddam, szkoda mi go wyrzucic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

burzum, dzieki za pamiec. Pogadam z kolezanka w B-B, ktora zaklada ciemnie dla mlodziezy, pewnie bedzie zainteresowana. Ja mam Dursta L1200 i Leitza V35, glowice kondensorowe, multigrade i color. Marzy mi sie jeszcze Omega, ale i tak wiecej jak te dwa mi do lokalu nie wejda (tylko 5,30m x 2,40m).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komancz, z parametrow fajny - ciekawy jestem nastepcy 700-ki

 

najpierw chyba bedzie nastepca 300ki?

niedawno "upgradowali" trzysetke dodajac literke s na koncu - chocia ta nowa 7000 ma calkiem nieglupia matryce wiec kto wie? Moze czas na zmiane i tego "semi" profi.

Mnie to sie marzy 700 :) pelna klatka to pelna klatka - w sumie zaluje ze nie kupilem tego body - tyle ze czlowiek przyzywczajony do obiektywow pod dx (finanosowo bo juz je ma :) ) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabar, mem tego z lewej :mrgreen:

A co masz?

 

Patrz Jabar, Twoje nauki nie poszly w las. 50kilku konna Astra na wydrutowanych zimowkach 155/80/13 :twisted:

 

5:05:55 20 Subaru Impreza STI 2,0T

5:55:03 7 Renault Clio 2,0

6:00:85 14 Seat Ibiza 1,9TDI

6:08:42 28 Subaru Legacy 2,0T

6:12:40 1 Fiat CC 1,1

6:13:43 26 Volvo 940 2,3T

6:16:85 9 Bmw 320

6:21:48 11 Lanos 1,6

6:23:35 27 Opel Astra 1,6

6:43:48 25 Subaru Impreza 2,0T

6:46:23 10 Fiat CC 1,1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do znawców :lol: ... Zamierzam zrobić jakieś fajne foty mojej Subarce (mam zamiar ją sprzedać). Pomyślałem o jakimś fajnym tle i znalazłem niedaleko mnie:

459541.jpg

 

Znalazłem w robocie aparat Sony Alfa 350 i wiem że można nim podobno cuda robić, tylko pytanie jak ?

Są jakieś funkcje lub ustawienia wg. których zdjęcia wyjdą bardzo dobrze ? A może znacie jakieś techniki ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...