Skocz do zawartości

Rozmowy fotograficzne


Chloru

Rekomendowane odpowiedzi

chociażby wartości sprzętu :mrgreen:

mnie to nie boli...mam 3 czy 4 letnią puszkę 350D i 30 :shock: letni obiektyw Pentacon, stałka 300mm...efekty rozpierniczają ;)

A ja mam 1d i 70-200/2,8L i mam badziewne zdjęcia :mrgreen: Ale tą puszke kupiłem tydzień przed polskim i jeszcze sie jej nie nauczyłem, o!

Edit: okazuje sie, że w rawach mam pochowane całkiem sporo niezłych zdjęć, wystarczy pokręcić suwaczkami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

80-200 2.8 to byl moj ulubiony obiektyw do dynaxa :>

 

Czy znacie Olympusa E-P1 ? Tak, jak zarzekalem, ze nigdy wiecej nie kupie cyfrowki, tak coraz bardziej sie do niej przekonuje. Moge prosic o Wasze opinie ?

Body + nalesnik 17mm 2.8, + przejscie z mikro 4/3 na 4/3 i olympus 14-35 2.0 na przyklad ?

 

pozdrawiam,

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80-200 2.8 to byl moj ulubiony obiektyw do dynaxa :>

 

Czy znacie Olympusa E-P1 ? Tak, jak zarzekalem, ze nigdy wiecej nie kupie cyfrowki, tak coraz bardziej sie do niej przekonuje. Moge prosic o Wasze opinie ?

Body + nalesnik 17mm 2.8, + przejscie z mikro 4/3 na 4/3 i olympus 14-35 2.0 na przyklad ?

 

pozdrawiam,

 

Piotr

 

Jest megafajny, kupuj :wink:

A tak na serio - polecam canon-board.pl :mrgreen: (bo na forum olympusa o żadnej wadzie nie wspomną :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdzie nie wchodze :> bylem, jestem i bede fanem minolty, a ze juz nie robi aparatow... Pozostalo rozsprzedac szkla, akcesoria itp.

Lustrzanki cyfrowej nie chce, na normalna - pelna klatke - mnie nie stac, a reszta mi kompletnie nie pasuje.

 

Zostawilem sobie X700 + MD1 + MFB + 35mm f2.8 + 135mm f2.8 i jest ok :>

 

A tak naprawde to co myslicie o tym olympusie ?

 

Jak nie kupie tego e-p1, to pojde w jakis kwadrat srednioformatowy i tyle, nie cyfrowy oczywiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o charakterze filozoficznym: czy potrzebuję pełnej klatki, biorąc pod uwagę, że jestem amatorem, a do niepełnej klatki mam trzy obiektywy, a więc nie mówimy tu tylko o wymianie body? :roll: :twisted:

 

Zdecydowanie. Kawior z DX'em?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o charakterze filozoficznym: czy potrzebuję pełnej klatki, biorąc pod uwagę, że jestem amatorem, a do niepełnej klatki mam trzy obiektywy, a więc nie mówimy tu tylko o wymianie body? :roll: :twisted:
Przemeq normalnemu użytkownikowi nie, ale Tobie zapewne jest to niezbędne do życia i bez tego będziesz postrzegany jako niepełnosprawny :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...