Skocz do zawartości

Potrzebna pomoc – rozszyfrowanie tablic z nagrania


ravo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ravo, jeśli Ci się udało i ten numer, samochód i uszkodzenia się zgodzą to super!

Tak czy inaczej, to nie Ty powinieneś się tym zajmować, Panom policjantom się nie chce!

Podobny przypadek tu: http://wiadomosci.ga..._dzwoni.html#MT

Mój kolega też miał problemy z lenistwem policji, tragedia!

Zdarzają się też pozytywne wyjątki, ale uważam, że każdy Policjant powinien mieć kamerę rejestrującą interwencje, jak tak czytam i słucham co się dzieje to może lepiej żyłoby się nam bez policji, z samą strażą sąsiedzką ;):biglol:

Edytowane przez brt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ravo, jeśli Ci się udało i ten numer, samochód i uszkodzenia się zgodzą to super!

Tak czy inaczej, to nie Ty powinieneś się tym zajmować, Panom policjantom się nie chce!

Podobny przypadek tu: http://wiadomosci.ga..._dzwoni.html#MT

Mój kolega też miał problemy z lenistwem policji, tragedia!

Zdarzają się też pozytywne wyjątki, ale uważam, że każdy Policjant powinien mieć kamerę rejestrującą interwencje, jak tak czytam i słucham co się dzieje to może lepiej żyłoby się nam bez policji, z samą strażą sąsiedzką ;):biglol:

 

przeczytałem i się przeraziłem....

 

u mnie wyglądało to tak, że wystarczył początek tablicy, czyli np DW i dwa dowolne znaki, a Pani prowadząca sprawę znalazła wszystkie samochody pasujące do opisu, w kryterium wybrała markę i model, i tak o to mając tylko dwa znaki - poszukiwania zawęziły się do chyba 6 samochodów, z czego tylko dwa były w takim kolorze :) jak się chce to się da;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nie ten samochód :( Pan policjant szukał po początkowym numerze a nie może po samym DW XXX HG bo tak mu niby nie pozwala system :( no i dostałem radę by spotkać Panią ponownie na mieście :) ehhh

 

No i jednak czarna pupa bo zadzwonił Pan policjant, że końcówkę HG też sprawdzili i nie ma nic takiego a na zdjęciach akurat tej końcówki jestem pewien :( więc sprawa raczej nie do wyjaśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...