Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Pan Dziedzic napisał(a):

Jak zrobił z gęby szmate, to nie ma się  co dziwić.

:coffee:

Bezkarność to obecnie główna cecha polityków. I tych aktualnie przy żłobie i tych od żłoba odsuniętych. Kościelni hierarchowie, do koryta cały czas przyssani, w tym celują.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tuff napisał(a):

https://bazapozarow.ibles.pl/zagrozenie/

Wygląda na to, że u mnie nawet nie próbują prognozować :biglol:

Patrzyłem tu:

https://cmm.imgw.pl/?page_id=8318

Ale dziś już widzę że w końcu zaczyna się powoli poprawiać. W mnie pustynia, wczoraj wypompowałem resztki wody ze zbiornika na deszczówkę. Jak jutro nie popada trzeba będzie ratować ogród z kranu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pan Dziedzic napisał(a):

Jak zrobił z gęby szmate, to nie ma się  co dziwić.

:coffee:

a to nie czasami było skierowane do wyborców? swoich wyborców. chyba nim nie jesteś?   :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Pan Dziedzic napisał(a):

Pitolił ten farmazon w ogólnej TV, także czy jestem czy nie, wyniuniał bez mydła.

i uwierzyłeś mu? przekonał cię do oddania głosu na niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pan Dziedzic napisał(a):

To mogłeś pisać wtenczas, że Twój funfel łże, to bym nie zagłosował.

 

nie mój kumpel, czy tam funfel. ale jeśli łykasz wyborcze obietnice to... dobra, nie będę się znęcał  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2024 o 21:32, Blixten napisał(a):

Czy u Was też tak dużo komarów ? :unsure:
ja już jednego offa wylałem na siebie, a i tak mnie pogryzły… przez adidasy jeansy, mówię Wam, te Kaszubskie są najgorsze ;) 

polecam aleric deslo, brak reakcji na ukąszenie :), nic się nie dzieje - taka moja obserwacja

 

8 godzin temu, skwaro napisał(a):

Komarów nie ma bo jest sucho jak pieprz. I w prawie całym kraju jest ekstremalne zagrożenie pożarowe przez suszę. 

Grilowałem dzisiaj w domu w Gdyni, tuż przez zachodem było ich multum :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Szürkebarát napisał(a):

No przecież nie... Kamień?!

 

10 godzin temu, Kiwi 4ester napisał(a):

Nie :)

No to chwilowo nie wiem choć słup linii WN (pamiętam jak były stawiane w drugiej połowie lat 80tych albo w pierwszej 90tych, oczywiście nie takie betonowe) wskazuje, że to przy drodze między Duklą a Barwinkiem.

 

W Lubatowej byłem pierwszy raz gdy jeszcze słupów tam nie było, ta dolina zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Po tem (w Cergowej, wsi) dowiedziałem się od miejscowych, że jest nazywana Ameryką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Szürkebarát napisał(a):

 

No to chwilowo nie wiem choć słup linii WN (pamiętam jak były stawiane w drugiej połowie lat 80tych albo w pierwszej 90tych, oczywiście nie takie betonowe) wskazuje, że to przy drodze między Duklą a Barwinkiem.

 

W Lubatowej byłem pierwszy raz gdy jeszcze słupów tam nie było, ta dolina zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Po tem (w Cergowej, wsi) dowiedziałem się od miejscowych, że jest nazywana Ameryką.

Zdjęcie zrobione z Pałacówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Kiwi 4ester napisał(a):

Zdjęcie zrobione z Pałacówki :)

... wszystko jasne. Byłem tam raz, szedłem z chaty SKPB w Teodorówce. Nie jest takie oczywiste od strony Teodorówki wejście do lasu w kierunku Pałacówki ale z drugiej strony widok jest ładny. Nawet wiatraki mi nie przeszkadzają. PS. Czyli jednak Chyrowa się wznosi w oddali.

Edytowane przez Szürkebarát
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Szürkebarát napisał(a):

... wszystko jasne. Byłem tam raz, szedłem z chaty SKPB w Teodorówce. Nie jest takie oczywiste od strony Teodorówki wejście do lasu w kierunku Pałacówki ale z drugiej strony widok jest ładny. Nawet wiatraki mi nie przeszkadzają. PS. Czyli jednak Chyrowa się wznosi w oddali.

Na zdjęciu to jest Liwocz, a obracając się na pięcie jest Cergowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...