Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, sartek napisał(a):

Ardbega się nie kończy, o ile nie ma się już następnego w gotowości. Tak to już jest z Ardbegami. Podobnie jest z Bowmore'em :)

 

...mam jeszcze resztkę Laphroig-a ;) , ale masz rację dla mnie regiony whisky zaczynaja się i kończą na wyspie Islay :drinks:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Neutrino33 napisał(a):

 

...mam jeszcze resztkę Laphroig-a ;) , ale masz rację dla mnie regiony whisky zaczynaja się i kończą na wyspie Islay :drinks:

Ej, Speyside też jest mega! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, skwaro napisał(a):

Ej, Speyside też jest mega! :)

 

Jest OK....dopóki nie wjadą dymni bracia ...ale tak serio, to o wiele łatwiej znaleźć dobra dymną niż fajną owocową, waniliową czy kwiatową "łychę"...musi mieć ze 20 lat żeby złagodniała.

Dla mnie Laphroig zawsze będzie kojarzyła się z seksem na plaży, przy dogasającym ognisku, z aptekarką ;)

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Neutrino33 napisał(a):

Jest OK....dopóki nie wjadą dymni bracia ...ale tak serio, to o wiele łatwiej znaleźć dobra dymną niż fajną owocową, waniliową czy kwiatową "łychę"...musi mieć ze 20 lat żeby złagodniała.

Dla mnie Laphroig zawsze będzie kojarzyła się z seksem na plaży, przy dogasającym ognisku, z aptekarką ;)

Co kto lubi, waniliową mam ulubioną z Highlands, AnCnoc, niebo w gębie. Aberlour że Speyside też jest petarda :)

 

Laphroig to chyba najbardziej torfowa z tych co piłem, jest ok, ale nie każdy lubi :)

  • Zdrówko! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Neutrino33 napisał(a):

 

A ja kończę Ardbeg-a 10YO :drinks:

 

15 godzin temu, sartek napisał(a):

Ardbega się nie kończy, o ile nie ma się już następnego w gotowości. Tak to już jest z Ardbegami. Podobnie jest z Bowmore'em :)

 

15 godzin temu, Neutrino33 napisał(a):

 

...mam jeszcze resztkę Laphroig-a ;) , ale masz rację dla mnie regiony whisky zaczynaja się i kończą na wyspie Islay :drinks:

 

14 godzin temu, skwaro napisał(a):

Ej, Speyside też jest mega! :)

 

 

6 godzin temu, Blixten napisał(a):

Tacy jak Octomore ? :rolleyes:

 

6 godzin temu, skwaro napisał(a):

Co kto lubi, waniliową mam ulubioną z Highlands, AnCnoc, niebo w gębie. Aberlour że Speyside też jest petarda :)

 

Laphroig to chyba najbardziej torfowa z tych co piłem, jest ok, ale nie każdy lubi :)

 

3 godziny temu, FOR CVT napisał(a):

 

 

Dzisiaj od niej zaczniemy a potem niech sie dzieje co ma sie dziac   :clinking-glasses:

oszen.thumb.jpg.5082c897838cac1984070217eb1e059b.jpg

 

 

tapatalked

Ale mi tu Koledzy nawrzucali opcji! A przecież zbliża się do mnie Wielka Chwila gdy będę mógł użyć oznaczenia 65 YO i coś by trzeba było do spalanego cygara wychłeptać ze smakiem.

  • Zdrówko! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... dziś stuknęło mi właśnie 40 lat w szczęściu i z tej właśnie okazji dostałem taki zegarek od najbliższych.

Z Błoniem związany jestem bardzo, chodziłem do szkoły w miejscu gdzie kiedyś produkowane były zegarki tej firmy, pomieszkuję w ostoi bażantów i saren ;).

Ot miła niespodzianka

pobrane (3).jpeg

  • Super! 6
  • Zdrówko! 3
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Zajonc napisał(a):

... dziś stuknęło mi właśnie 40 lat w szczęściu i z tej właśnie okazji dostałem taki zegarek od najbliższych.

Z Błoniem związany jestem bardzo, chodziłem do szkoły w miejscu gdzie kiedyś produkowane były zegarki tej firmy, pomieszkuję w ostoi bażantów i saren ;).

Ot miła niespodzianka

pobrane (3).jpeg

Chodzi czy to tylko bibelot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szürkebarát napisał(a):

No no. Nie wszystko co zostało stworzone w latach 1958+ czuje się starociem. 

Oj tam oj tam

Skrót myślowy :biglol:

Takie "starocie" z tamtych lat bardzo mnie urzekają.

Ludzie to co innego.

I niekoniecznie "rok produkcji ludzia" ma znaczenie

Jeśli uraziłem - przepraszam

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blixten napisał(a):


Polski producent zegarków ? Ale extra :thumbup: 

Kiedyś (1958-1969) były produkowane w Błoniu.

Jak jest teraz? Nie mam pojęcia.

Wiem tylko, że w tym miejscu jest mały browar, którego dzieła niektórym tu są znane :D

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...