Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, llkuba napisał:

Na obiad coś z glutenem bo jak widać nie pomaga ;)

Jak masz zdjęcia to wrzuć ;)

 

Dziś makaronik z sosem i kurczakiem ;)

A impreza wyglądała tak

20171010_202901.thumb.jpg.6e3d6a99ab5cca6fd97f00c74720be70.jpg

 

W sumie jelcza i forda też mamy w podobny lakierze 20180415_151432.thumb.jpg.a2a331b6e0a673f51904c9c124ebaa3c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, llkuba napisał:

Wygląda elegancko :)

Impreza poszła już dawno w świat. Pewnie już rozebrana na części jest bo buda była tragedia a mechanicznie porobiona.

 

Jak dobrze pójdzie to w przyszłym roku jelon również pójdzie w świat lub zostanie jako 3 samochód a pozyskamy nowy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, llkuba napisał:

Wystarczy zwiększyć limit na reakcję ;)

Mnie to nie dotyczy z dwóch powodów: nie ja o tym decyduję (pisz do @ape), poza tym ja nie mam limitu ;)

 

A tak z innej beczki ... jak Wam mija poniedziałek? :D

 

 

IMG_20180625_145426.jpg

  • Super! 5
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, przemekka napisał:

U mnie mija pracowicie. :mellow:

U mnie, tradycyjnie już w wakacje, jest remont ... nie wiem skąd mają kasę na te remonty, mogliby dać na rozwój naukowy, bo na to nie ma nigdy ani grosza ... w związku z tym nie da się pracować w pracy, trzeba pracować poza pracą. I tak pracując w domu zużywam prywatny prąd, prywatną wodę, prywatną drukarkę i prywatny internet pisząc na prywatnym laptopie służbowe wypociny, za publikację których trzeba płacić z własnej pensji ... oczywiście pracodawca wpisuje sobie punkty za te publikacje bardzo chętnie w swoją działalność ... i tak się kręci szara rzeczywistość feudalna na uczelniach.

 

:mrgreen:

 

A spacer po plaży dobrze robi na stopy i na mózg ;)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, przemekka napisał:

U mnie mija pracowicie. :mellow:

I u mnie..

Ale jeszcze 3h i do domku i bieganko.

Dylemat na dzis 5km czy 7 zrobić :rolleyes:

2 minuty temu, Aga napisał:

szara rzeczywistość feudalna na uczelniach.

 

:mrgreen:

 

 

Ja mam już dość uczelni. Przez nieudolność pewnych osób z dziekanatu wciąż nie mogę oddac pracy i bronić się bo ktos odwołał zajecia na poczatku czerwca i do tej pory nie wpisal innego terminu a to wiąże się z brakiem oceny z tego przedmiotu i koniecznością dalszego płacenia za szkołę bo nie mam zaliczonego semestru.

Od tygodnia po awanturze którą zrobiłem w dziekanacie moje telefony są odrzucane lub słyszę odpowiedź "opiekunka kierunku oddzwoni" a  emaili to nawet nie czytają..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, niebieskiultras napisał:

Ja mam już dość uczelni. Przez nieudolność pewnych osób z dziekanatu wciąż nie mogę oddac pracy i bronić się bo ktos odwołał zajecia na poczatku czerwca i do tej pory nie wpisal innego terminu a to wiąże się z brakiem oceny z tego przedmiotu i koniecznością dalszego płacenia za szkołę bo nie mam zaliczonego semestru.

Od tygodnia po awanturze którą zrobiłem w dziekanacie moje telefony są odrzucane lub słyszę odpowiedź "opiekunka kierunku oddzwoni" a  emaili to nawet nie czytają.. 

Przykro mi, to niedopuszczalne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Aga napisał:

Przykro mi, to niedopuszczalne ...

Ogólnie dużo absurdów jest.

Koledze  policzyli że wisi uczelni ponad 3 tysiące (w regulaminie uczelni jest zapis że za brak opłat za 1 semestr =skreślenie z listy a te 3 tysie to prawie 2 semestry ) zniósł potwierdzenia przelewów to przeliczyli że wisi ponad 4 tysiące?! Dopiero interencja promotora u dziekana rozwiązała problem i wyszło że ma nadpłatę.

Boli mnie tylko to że reszta kierunku już sie broni a moja specjalizacja jest "w dupie" przez jeden przedmiot i tym samym muszę płacić dalej kasę z nie swojej winy bo prace mam gotową od 15 czerwca wydrukowaną od tygodnia nawet w antyplagiacie sprawdzoną a nie mogę jej złożyć...

 

Chyba musze przejechac sie tam i zrobić porządek...

 

 

Edytowane przez niebieskiultras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, niebieskiultras napisał:

Chyba musze przejechac sie tam i zrobić porządek...

 

A byłeś u Dziekana ? Ja zapukał bym do niego ... elegancko ubrał się, przedstawił i wyjaśnił spokojnie o co chodzi. Pamiętaj żeby przy uścisku dłoni patrzeć w oczy ;)

 

Jak nasz Starosta dał ciała u jednego  Profesora musiałem iść załatwić sprawę po swojemu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, llkuba napisał:

 

A byłeś u Dziekana ? Ja zapukał bym do niego ... elegancko ubrał się, przedstawił i wyjaśnił spokojnie o co chodzi. Pamiętaj żeby przy uścisku dłoni patrzeć w oczy ;)

 

Jak nasz Starosta dał ciała u jednego  Profesora musiałem iść załatwić sprawę po swojemu :rolleyes:

Jesteśmy jedynym kierunkiem na uczelni który nie ma starosty bo nagle zrezygnował ze studiów ;)

 

Ogarne to telefonicznie jak łaskawie odbiorą.

A jak nie to gdzieś mam numer do Pani rektor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Aga napisał:

A tak z innej beczki ... jak Wam mija poniedziałek?

 

Teraz to spoko bo w domu z małą, ale wcześniej tak mijał, że jedyne co czuję pozytywnego, to zazdro z powodu Twojego sympatycznego spaceru ;). Reszta pozytywna nie była. To miejsce na plaży, to względnie niedaleko granicy Gdańska i Sopotu, ale już w Sopocie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, B-52 napisał:

To miejsce na plaży, to względnie niedaleko granicy Gdańska i Sopotu, ale już w Sopocie?

Dokładnie :) byłam zjeść zupę rybną w Barze Przystań, jakoś mnie spontanicznie naszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...