Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Michał Krupa napisał:

... wczoraj na autostradzie dostałem kamyk w szybę i jest odprysk a na dodatek zaliczyłem "obcierkę" parkingową - XV ma niecałe 3 tys km...

 

Hmm, ja tak mam z każdym samochodem. Np. legac dostał kemerdolcem na autostradzie przy 600km przebiegu. Na szczęście w dach a nie w szybę ale wgniotka i zaprawka była. Uznaję, że to takie 'no!' od losu :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Michał Krupa napisał:

... wczoraj na autostradzie dostałem kamyk w szybę i jest odprysk a na dodatek zaliczyłem "obcierkę" parkingową - XV ma niecałe 3 tys km...

tumblr_o68ln1j9Gv1tq4of6o1_400.gif

tez mi sie dostalo :/ wyciagam auto raz na dwa tygodnie i taka siara :/ denerwujace...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, skyline napisał:

melduje ze przeszukalem forum,i albo jestem slepy albo nie ma tematu,chodzi mi o kody lakieru WRX 2001 niebieski ,albo nazwe lakieru :)

 

 

02C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strefa kibica z Krakowa - ze starej zajezdni tramwajowej. Czy to w tym miejscu bawiliśmy się pysznie przy okazji świętowania dwudziestych rocznic Waszych urodzin @Justi i @przemekka?

;) 

Straszny tydzień przede mną, wakacje nie wiadomo kiedy i ogólnie syndrom niedzielnego popołudnia mi doskwiera. Chyba se coś chlapnę.

4 godziny temu, Aga napisał:

Jak już się tak licytujemy ;) to dostałam kamieniem w szybę w drodze od poprzedniego właściciela do domu, tuż po zakupie auta, ale to nie był OBK ;) Szyba była do wymiany :mrgreen:

 

I tak nikt nie przebije mojej mazdy, która w pierwszym roku została sklepana z każdej strony, a w tym od góry. Lecąca z trzeciego piętra deska, mając do wyboru kilkadziesiąt samochodów wybrała właśnie tę mazdę ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Aga napisał:

Mój kot nawet nie przyszedł jeszcze do pokoju, w którym oglądam mecz...

Pewnie rozbiera pralkę ^_^ albo coś psuje :OO:

2 minuty temu, przemekka napisał:

Przynajmniej nie mają łupieżu. :D

I są ogoleni :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...