Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, sluf napisał:

 

To jest muzeum tarty:blink:Super - podaj namiary :)

 

Auto korekta.. ..

Chodziło mi o TATRE.

A jak już w temacie to polecam wizytę w Centralnym Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że dzisiaj w Szczecinie najmodniejszym kolorem jest szary we wszelkich odcieniach... Pogoda wyjątkowo barowa i, szczerze mówiąc, najchętniej bym przespał cały dzień, tudzież przesiedział go przy kominku z koniaczkiem w ręku... ehh, tyle dobrego, że jeszcze dwa dni i mam tydzień wolnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja melduje że rano w Łodzi tragedia jeśli chodzi o drogi podczas zawożenia niedoszłej Małżonki mijałem 2 autobusy w rowach i kilka stłuczek a średnia prędkość pokonywania trasy to 30 km/h i wyjątkowo tym razem nie wyprzedzałem zła pomarańczowego bo też się ślizgałem podczas ruszania. A wracając już w kierunku mojej pracy około 7 już dało się jechać normalnie przez Łódź i spokojnie rokicińską se pomykałem 90  km/h lewym pasem gdzie ograniczenie do 70 a nawet miejscami 60 (wiadukt) omijając ślimaków na prawym pasie trafił się kretyn w monde MK3 któremu widocznie bardzo się spieszyło bo mnie oślepiał długimi  a w końcu mnie wyprzedził (ja dalej jechałem 90 ) i zaczął zwalniać mi przed maską do 50 !  No rzesz kutwa  co za kretynizm a tak mu się spieszyło.

 

Edytowane przez ipsx82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Rafaelo napisał:

@sluf nie tylko u Ciebie taka pogoda Melduje ze w Lesznie jest podobnie a do tego gęsta mgła. A i Forester rozgrzebany w garażu stoi oczekuje na części a weekend coraz bliżej i auto potrzebne :(

Popsułeś Forka?

 

Melduję, że w Szczecinie przez pewien czas padał nawet śnieg, rzecz jasna topił się w ciągu kilku sekund od dotknięcia ziemi, ale co śnieg, to śnieg ;)

 

@ipsx82sam nie wiem, czy współczuć Ci z powodu szeryfa w Fordzie, czy też współczuć Ci z powodu dumy, jaką napawa Cię chwalenie się łamaniem przepisów drogowych:unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sluf napisał:

Popsułeś Forka?

 

Melduję, że w Szczecinie przez pewien czas padał nawet śnieg, rzecz jasna topił się w ciągu kilku sekund od dotknięcia ziemi, ale co śnieg, to śnieg ;)

 

@ipsx82sam nie wiem, czy współczuć Ci z powodu szeryfa w Fordzie, czy też współczuć Ci z powodu dumy, jaką napawa Cię chwalenie się łamaniem przepisów drogowych:unsure:

Przepisy są po to by je łamać :P

Po za tym skądś kasę na 500+ skarb państwa musi mieć także ja bym to nazwał postawa obywatelską bo@ipsx82

Chce dołożyć swoje pieniądze do budżetu państwa :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że jeszcze trochę, jeszcze troszeczkę i będę miał upragnione i wytęsknione kilka dni urlopu :) Na razie jednak tonę w szarościach, które skutecznie zawładnęły Szczecinem i wykuwam nową, lepszą rzeczywistość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, niebieskiultras napisał:

ja bym to nazwał postawa obywatelską bo@ipsx82

Chce dołożyć swoje pieniądze do budżetu państwa :biglol:

O to jest to i tego się trzymajmy :biglol: a po drugie Yanosik podpowiada mi że jestem kulturalnym kierowcą bo średnia za styl jazdy to prawie 8 a dokładniej 7,8 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sluf napisał:

Melduję, że przez najbliższe 9 dni nie skalam się pracą zawodową B)

 

Takiemu to dobrze.

 

W sumie mam jeszcze zaległy urlop to może sobie zrobię wolne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Rafaelo napisał:

Dobrze masz ja właśnie kończę tydzień wolnego

c'est la vie - właśnie się rozpoczynają ferie w Zachodniopomorskiem i stąd mój urlop - starszy syn ma wolne od przedszkola ;)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że wczorajszy dzień zakończony wyjazdem na akcje.

Poszukiwania starszego Pana który zaginął w lesie... niestety nie udało się odnaleźć..


 

Teraz czekamy aż łaskawie policja wznowi akcje... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...