Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, elmo napisał:

Zaskoczyłem Cię, co ? :P

 

 

Melduję, że wczorajszy dzień pracy rozpoczął się o 7 rano, a skończył dzisiaj o 2 :krecka_dostal: Najgorsze jest jednak to, że 19 godzin negocjacji niekoniecznie przełożyło się na wymierny wynik - dzisiaj pewnie będzie powtórka z rozrywki, do tego opozycja postanowiła zawezwać dodatkowych prawników, więc będzie jeszcze weselej - start o 12:mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, sluf napisał:

Melduję, że wczorajszy dzień pracy rozpoczął się o 7 rano, a skończył dzisiaj o 2 :krecka_dostal: Najgorsze jest jednak to, że 19 godzin negocjacji niekoniecznie przełożyło się na wymierny wynik - dzisiaj pewnie będzie powtórka z rozrywki, do tego opozycja postanowiła zawezwać dodatkowych prawników, więc będzie jeszcze weselej - start o 12:mellow:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, przemekka napisał:

Może da się zakleić. Ostatnio dostałem kamieniem w forku i zakleili tak że prawie nie ma śladu

Szyba idzie do wymiany - jest mocno wyszczerbiona w miejscu uderzenia i już idzie pęknięcie - ehh, bywa, tyle dobrego, że nie pójdzie z mojego AC a z OC sprawcy - cholerny woźnica sypał kamykami po ulicy jak jakaś pługopiaskarka - nic to, w końcu auto to tylko rzecz nabyta, bardziej żałuję straconego czasu i nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, elmo napisał:

Zależy które -_-

Drogi Elmo, gdzież bym śmiał przyrównywać Torebunię do Panny Piggy ;) Nie zmienia to jednak tego, że spośród wszystkich aut, jakie posiadałem związek emocjonalny łączył mnie tylko z Fiestą, Evelinką i Meganką (tutaj był to związek wyjątkowo toksyczny) ;) Cała reszta to zwykłe wozidła, służące do mniej, lub bardziej, sprawnego i komfortowego przemieszczania się z jednego miejsca w drugie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, elmo napisał:

Może @Aga zmoderuje :ph34r:

Nie trzeba mieszać Banowładnej w Skodowe sprawy - jeszcze się zarazi czy coś...;)

 

Melduję, że zaraz będzie kawa i sernik, a w zasadzie sama kawa, bo sernika nie ma, ale gdyby ktoś miał, to ja z miłą chęcią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sluf napisał:

 

 

Melduję, że zaraz będzie kawa i sernik, a w zasadzie sama kawa, bo sernika nie ma, ale gdyby ktoś miał, to ja z miłą chęcią ;)

 

Sernik, dawno nie jadłem a to moje ulubione ciasto ^_^

 

Melduję

Że kawa i za chwilę wjeżdża obiad.

Że chyba odkryłem w sobie kolejny talent :D

Talent do gotowania :)

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, sluf napisał:

Nie dość, że młody, zdolny i we władzach, to jeszcze skromny :P

 

:biglol:

 

Ale to mi to władze :P społecznie wszystko. A czasem mam wrażenie, że do tej społecznej pracy dopłacam.

Że za tydzień w końcu zawozimy TARTE do muzeum :yahoo:Tym samym pokazujemy starszym ludziom, że nie tylko kasa się liczy a w grę wchodzi coś więcej. Sentyment i pamiątka na lata.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, niebieskiultras napisał:

Ale to mi to władze

Władza, to władza, niezależnie od jej pochodzenia i zakresu -_-

 

1 godzinę temu, niebieskiultras napisał:

Że za tydzień w końcu zawozimy TARTE do muzeum

To jest muzeum tarty:blink:Super - podaj namiary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...