Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, ipsx82 napisał:

Lepiej uczyć się na cudzych błędach niż na swoich, tak że melduje abyś uważał na te badania metaboliczne i nie wierzył że to dla Twojego dobra ;)

Co racja to racja, aczkolwiek powinieneś raczej zameldować, że badania metaboliczne prowadzą do impotencji:OO:

 

Melduję, że chociaż jestem grubas, to ze zdrowiem (jeszcze) problemów nie mam, a ostatni "przegląd okresowy" wypadł zatrważająco dobrze (jak powiedziała mi moja Pani Doktor - nie Elmo, nie będzie zdjęcia) B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, sluf napisał:

Melduję, że chociaż jestem grubas, to ze zdrowiem (jeszcze) problemów nie mam, a ostatni "przegląd okresowy" wypadł zatrważająco dobrze

Czyli rozumiem,ze byłeś u urologa i prostatę tez zbadał per rectum, bo wtedy możesz mówic o całkowitym przebadaniu:yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mio1 napisał:

Czyli rozumiem,ze byłeś u urologa i prostatę tez zbadał per rectum, bo wtedy możesz mówic o całkowitym przebadaniu:yahoo:

Co było za drzwiami gabinetu niech za drzwiami pozostanie -_- Poza tym to nie jest miejsce na rozmawianie o Twoich fantazjach erotycznych :P

 

Melduję, że chyba jakieś poruszenie na tak zwanej scenie politycznej - prezes Polski wybrał zdaje się nowego premiera... czy też kandydata na premiera, bo podobno jest jakaś procedura wyboru Prezesa Rady Ministrów, ale mogę się mylić, albowiem zajęcia z prawa konstytucyjnego miałem naście lat temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, elmo napisał:

Ja natomiast zwalczam ból głowy burbonem ;)

Choinkę kupiłeś? I co pijesz, bo ja dzisiaj cośtam La Zerba cośtam - śmiało mogę napisać, że jest czerwone i cierpkie, znaczy się wytrawne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, elmo napisał:

J.B. wpadł mi w ręce, ale jakoś mi nie idzie. Smak mi się zmienił, czy coś? :huh:

eee tam, zwyczajnie odwykłeś od tego sikacza :P Kilka butelek i wszystko będzie dobrze B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, elmo napisał:

No to dziś nie dam rady.

Bzdura, tym bardziej, że:

1 minutę temu, elmo napisał:

Muszę trzymać poziom

A to najlepiej osiągnąć poprzez wprowadzenie do krwioobiegu odpowiedniej ilości alkoholu, nawet tak nędznego jak ten, co to go teraz z trudem popijasz ;)

1 minutę temu, elmo napisał:

ktoś musi udawać jutro, że prowadzi Piggy

Mój młodszy syn burczy jak rasowe Subaru, więc może poudawać ;) A Ty daj zarobić taksówkarzom, albo skorzystaj z dobrodziejstw stołecznego transportu miejskiego, który swoją drogą bardzo miło wspominam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elmo napisał:

Nędzny to dobre określenie. Przychodzi mi jeszcze do głowy przymiotnik parszywy. Muszę kupić coś zdatnego do picia, bo ten JB nadaje się co najwyżej na płyn do spryskiwaczy. 

Spróbuj Jacka Danielsa - Lemmy nie mógł się przecież mylić ;) najlepiej single barrel :) polecam też zielonego Jasia Wędrowniczka - czerwonego zdecydowanie odradzam - przy nim J.B. to szczyt wyrafinowanego i łagodnego smaku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, elmo napisał:

Nie wiem, co mnie pokusiło na JB :toobad:

Albo zwykłe skąpstwo, albo zrzućmy to na pomroczność jasną - niejako przy okazji ponawiam pytanie, czy kupiłeś już choinkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, elmo napisał:

Choinki jeszcze brak. Nie mogę się skoordynować ze Śnieżynką. Ciągle coś innego wypada, ale ogarniemy ;)

 

10 godzin temu, sluf napisał:

Oho, ktoś tu chyba zmienia sobie priorytety w życiu - najpierw odpuszczona Barbórka, potem poszukiwania choinki, a teraz wzmianki o Skodzie... dziwne, przecież to @niebieskiultras się chwalił pierwszym krokiem w stronę 500+ :P

 

Ha! Wiedziałem - na każdego przyjdzie Skoda, znaczy się, czas :P

 

Melduję, że obejrzałem właśnie Ucho Prezesa nr 28 i jakoś mi się smutno zrobiło... czas spać, może jutrzejszy dzień przyniesie coś dobrego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, sluf napisał:

 polecam też zielonego Jasia Wędrowniczka - czerwonego zdecydowanie odradzam - przy nim J.B. to szczyt wyrafinowanego i łagodnego smaku :)

Niebieski Jasiu jest najlepszy w smaku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, elmo napisał:

No tak, już Skody na mnie wiesza. Twoje niedoczekanie.

Nie bój, nie bój, tu nie (tylko) o Skodę chodzi - do tego wszystkiego zastanawiająca jest Twoja mniejsza aktywność w Estetach - czyżby ktoś monitorował Twój komputer? ;)

 

40 minut temu, elmo napisał:

Skocz lepiej po kawę :P

Skakać nie będę, ale zamówić, to zamówię ;)

 

896d7185ca5c383a0ae0b059917e167c.jpg

 

No i jak, może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...