Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj na oddziale dziecięcym w szpitalu pewna mała dziewczynka po wizycie trzeciej już delegacji Mikołajów stwierdziła, że to są chyba ludzie przebrani za Św. Mikołaja, a nie prawdziwy Mikołaj :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, B-52 napisał:

Tak, jak coś znowu nie wyjdzie, pędem przybędę ;) 

Obawiam się, że nie pędem, a lawetą :P

 

@elmokawa niezła, chociaż znowu zagłodzona jakaś - lepiej daj znać, czy zakupiłeś choinkę (no właśnie, to macie w Warszawie nocne sklepy z choinkami?).

 

@mio1nie śmiej się - ważne, że uchwyt działa ;) pewnie jest to dedykowany model pod konkretny telefon B) hipsterski taki :)

 

Melduję, że jeżeli ktoś chciałby dobrze zjeść w Szczecinie, to poza paprykarzem i pasztecikami zdecydowanie polecam "Z drugiej strony lustra" - jedzenie absolutnie doskonałe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, sluf napisał:

lepiej daj znać, czy zakupiłeś choinkę (no właśnie, to macie w Warszawie nocne sklepy z choinkami?).

No właśnie trochę nie wyszło... :P Późno, deszcz i jakoś się nie złożyło. Ale choinka musi być ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, przemekka napisał:

To nie jest dobry pomysł. 

@elmo zamiast pracować siedziałby pod nią i szukał prezentów. :D;)

To jest dobry pomysł.

@elmomiałby w końcu coś z życia, a nie tylko praca, praca i niezakupiona choinka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sluf napisał:

Melduję, że kawa dzisiaj chyba nie ma swojej magicznej mocy - wypiłem już trzy, a ciągle jestem senny :facepalm:

1056.jpg

Edytowane przez Guliwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ipsx82 napisał:

Czyżby porzekadło że  prawda w oczy kole zadziałało :biglol:

Niekoniecznie ;) Mentalnie mam jakieś 3, może 4 lata, rocznikowo nieco więcej, ale do 40 jeszcze kilka lat zostało :)

Teraz, elmo napisał:

To wszystko przez tego merola :P

Jeżeli już to przez Skodę :P No, ale nie przejmuj się, jak będę sprzedawał dam Ci znać (wiesz, pierwszy właściciel, jeżdżony tylko po bułki - bo do kościoła jakoś mi nie po drodze i takie tam...) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa , coś wiem na temat wieku biologicznego a metabolicznego po zafundowaniu w ramach prezentu przez mą Narzeczoną badania wieku metabolicznego i wyszło w nim że mój prawdziwy wiek to 47 lat a nadwaga w przedziale 12-16 kg i po tych badaniach załamany polazłem na pizze z podwójnym serem co by se poprawić humor :biglol:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, elmo napisał:

zgredziałeś 

Zezgredziałeś, jeżeli już -_-

 

1 minutę temu, elmo napisał:

Skoda to vigor i radość z życia

Oho, ktoś tu chyba zmienia sobie priorytety w życiu - najpierw odpuszczona Barbórka, potem poszukiwania choinki, a teraz wzmianki o Skodzie... dziwne, przecież to @niebieskiultras się chwalił pierwszym krokiem w stronę 500+ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ipsx82 napisał:

nadwaga w przedziale 12-16 kg

Chciałbym mieć taką nadwagę :cry:

 

2 minuty temu, ipsx82 napisał:

pizze z podwójnym serem co by se poprawić humor

Głupiś - trzeba było zamówić do tego dużo piwa, które, jak wiadomo ma zbawienny wpływ na absolutnie wszystko, ewentualnie kupić sobie folię bąbelkową - @elmo twierdzi, że to też rozwiązuje wszelkie problemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze było dopiero w domciu jak podczas  współżycia przedmałżeńskiego zaczęła do mnie wołać  Tatusiu daj mi klapsa bo jej badania wykazały że ma wiek metaboliczny 24 lata zamiast 34 to aż mi opadł z wrażenia i sexu nie było :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...