Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, elmo napisał:

Dzielny przedsiębiorca

cóż, brzmi to zdecydowanie lepiej niż "współczesny niewolnik" :P

a tak na serio, to chociaż jesteś całkiem młody (ok, młodszy ode mnie), to zwolnij nieco, bo szkoda zdrowia - kolega, lat rocznik 1981 (czyli mój rówieśnik) pracujący w pewnej znanej firmie audytorskiej właśnie wyszedł ze szpitala po przebytym zawale serca :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sluf napisał:

cóż, brzmi to zdecydowanie lepiej niż "współczesny niewolnik" :P

Wykonując "wolny zawód" jestem "panem swojego czasu" :biglol: :facepalm:

 

2 minuty temu, sluf napisał:

a tak na serio, to chociaż jesteś całkiem młody (ok, młodszy ode mnie), to zwolnij nieco, bo szkoda zdrowia - kolega, lat rocznik 1981 (czyli mój rówieśnik) pracujący w pewnej znanej firmie audytorskiej właśnie wyszedł ze szpitala po przebytym zawale serca :(

Jest zatem jeszcze szansa, że umrę młodo, oszukam Zakon Uciech Sadomaso, i pozostawię po sobie estetyczne zwłoki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elmo napisał:

pozostawię po sobie estetyczne zwłoki

nie ma czegoś takiego jak estetyczne zwłoki :(

 

btw. 40 lat temu podobno umarł Elvis Presley, ale przekonujących dowodów na to brak

btw2. gdzie podziewa się Wielebny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sluf napisał:

btw. 40 lat temu podobno umarł Elvis Presley, ale przekonujących dowodów na to brak

btw2. gdzie podziewa się Wielebny?

Wielebny i Elvis to podobno ta sama osoba, więc szukałbym go w Las Vegas, albo na Plebanii, choć to podobno to samo miejsce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że powrót do pracy po urlopie powinien skutkować kolejnym urlopem, najprawdopodobniej dla poratowania zdrowia... ale nic to, do końca tygodnia odgruzuję się z zaległych tematów i będę mógł spokojnie zabrać się za bieżącą robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że też pracowałem dzisiaj pierwszy raz  po dwutygodniowym urlopie. Ciężko mi. Chociaż muszę dodać, że niekoniecznie dlatego, że na urlopie było jakoś specjalnie świetnie i mi się wracać do pracy nie chciało. W zasadzie to chyba nawet ledwie żyję.

 

@sluf, @elmo bardzo proszę, żebyście przestali się przekomarzać, kto jest młodszy od tego starszego, którego w związku z tym zaczyna zawodzić pamięć i ma bliżej do emerytury bo robi mi się przykro ;).

 

Że coś mi stuka w Subaraku i nie mam kiedy pojechać tego sprawdzić. Dlatego muszę przestać nim jeździć i i przesiąść się na służbowy, który  nie wiem, czy mi się znudził, czy nie, ale chciałbym nowy.

 

Że lecą do mnie premierowe: Body Count, Decapitated, Incantation oraz Goatwhore ;) i bardzo mnie to cieszy.

 

 

Oj, zapomniałem - @sluf, gratuluję zmiany pracy. Chciałbym jedynie zauważyć, że nie zająknąłeś się nawet na temat sekretarki. Zabierasz ze sobą? A może delegujesz ją np. do Warszawy w celu wsparcia pewnego dzielnego przedsiębiorcy? ;) 

A, i jeszcze jedno - jeśli jednak nie zabierasz starej, to znaczy że będziesz miał nową? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, przemekka napisał:

Nie wiedziałem, że mamy pod nosem taki fajny basen. :) 

zazwyczaj pod nosem są jak im tam... no, fałdy nosowo-wargowe, ale może ten basen pod nosem to efekt zbyt dużych dawek promieniowania - wiesz, chyba taki fajny ołowiany fartuszek powinieneś jednak nosić ;)

 

8 minut temu, przemekka napisał:

No i @B-52 zdemaskował powód zmiany pracy @sluf:D

oj tam, przemawiała za mną zwykła chciwość i pragnienie większej władzy:twisted:

 

@B-52 nowa sekretarka... cóż, będzie, nie ma co ukrywać, a poprzednią z chęcią odstąpię mojemu zacnemu warszawskiemu forumowemu koledze - w końcu niech i on ma coś z życia poza Panną Piggy, która postanowiła się przefarbować na rudo, świnia jedna okropna ;)

 

Bartek - zmęczeniem pourlopowym się nie przejmuj, pierwszy miesiąc posiadania dziecięcia jest rzeczywiście dość zajmujący, potem jest lepiej, tak przynajmniej słyszałem ;)

 

a odnośnie emerytury - Elmo, jako Dzielny Przedsiębiorca emerytury zapewne nie uznaje, więc wygrałem już teraz :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sluf napisał:

a odnośnie emerytury - Elmo, jako Dzielny Przedsiębiorca emerytury zapewne nie uznaje, więc wygrałem już teraz :P

Złote kalesony Pani Aldony z okienka nr 3 w Zakładzie Uciemiężenia Staruszków ;)

5 minut temu, sluf napisał:

przemawiała za mną zwykła chciwość i pragnienie większej władzy:twisted:

Czytaj: służbowa Skoda :P

5 minut temu, sluf napisał:

nowa sekretarka... cóż, będzie, nie ma co ukrywać

:needpics2as1fs:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elmo napisał:

Czytaj: służbowa Skoda :P

jeżeli już, to jeszcze większa służbowa Skoda, albo w wersji full-wypas, służbowy FałWej, najlepiej w TeDeIku :P

 

a odnośnie emerytury i polegania na międzypokoleniowej umowie mającej mi zagwarantować godną i rozpustną starość, to przedsięwziąłem samemu pewne kroki zaradcze, albowiem jakoś niekoniecznie wierzę w to, że przy wydłużającej się średniej życia i jednoczesnym obniżeniu wieku emerytalnego godna i rozpustna starość będzie mi zagwarantowana przez kogoś innego niż ja sam ;)

 

aha, melduję, że pierwszy dzień po urlopie nie był taki straszny, po zaledwie 11 godzinach wyszedłem z pracy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, sluf napisał:

aha, melduję, że pierwszy dzień po urlopie nie był taki straszny, po zaledwie 11 godzinach wyszedłem z pracy :D

Ja jeszcze siedzę :facepalm: Na szczęście zamówiłem sobie super wygodny fotel do biura, więc będzie mi się przyjemniej siedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, przemekka napisał:

Jeśli chodzi o fartuchy, to ołowiane są passe. Teraz modne są bizmutowe. Lżejsze są. ;)

szczęśliwie aktualne trendy w modzie szpitalnej są mi zupełnie obce i mam nadzieję, że tak już zostanie ;)

 

2 minuty temu, elmo napisał:

Ja jeszcze siedzę :facepalm:

nie przejmuj się, na 11 listopada pewnie będzie amnestia :P

 

3 minuty temu, elmo napisał:

Na szczęście zamówiłem sobie super wygodny fotel do celi, więc będzie mi się przyjemniej siedzieć :)

sprawuj się dobrze, to może Cię wcześniej wypuszczą ;) wygodny fotel to fajna sprawa, a jeszcze fajniej jest nie musieć zbyt długo korzystać z jego dobrodziejstw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gdy ujrzała go był maj pachniały bzy

W twarz uderzył wiatr stanęły w oczach łzy

On uśmiechnął się podniósł dłoń

Spojrzeniem przywołał ją

Ujęła jego dłoń ścisnęła mocno

Gdzieś w oddali ptak wzniósł pieśń radosną

Czy to wiosny czar czy miłosny żar

Sprawiły to.."

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...